5 Adımda Onu Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz?

tarihinde

Siz düğün gününüzün hayalini kurarken, karşı taraf evliliği düşünmüyor mu? Onun da aklına evliliği sokmanız için bu 5 metodu deneyin!


5 Adımda Evlilik

Evlilik çok önemli bir olgudur. Kimse hayatındaki bu önemli adımı düşünmeden atmak istemez. Özellikle de günümüzdeki boşanma oranlarını görünce! Eğer siz kendinizden eminseniz ve artık karşı tarafın da bir adım atmasını bekliyorsanız bazı hamlelerle onun da aklına evliliği sokabilirsiniz.

 


Geleceğe dair sorularınız mı var?
 

İşte beş adımda onu evliliğe ikna etmenin yolları:

1. Doğallık:

İlişkinin başından beri doğal olun. Bu kendinize özen göstermeyin ya da hiç makyaj yapmayın anlamına gelmiyor. Ama unutmayın ki evleneceğiniz kişi sizi her hâlinizle görecek. Bir bakıma ona yalan söylememek için en baştan gerçekte kim olduğunuzu hem manevi hem de fiziki anlamda gösterin.


2. Rol Paylaşımı

Kadınlar yemek yapacak, erkekler de çalışacak kuralından bahsetmiyoruz. Böyle de olabilir, bu sizin ilişkinize kalmış. Bizim demek istediğimiz evliliğin bir takım oyunu olmasıyla ilgili. İki kişinin birbirini ömür boyunca taşıması ve tamamlaması gerek. Birbirinizi tamamladığınızı ve eksik olduğu yerlerde sizin onun yanında olduğunuzu gösterin.


3. Acele Etmeyin

Evlilikten bahsetmek için asla acele etmeyin. Hatta ilk bir sene boyunca bundan bahsetmiyorsa siz de konusunu açmayın. Evlilikten ne kadar çok bahsederseniz karşı tarafı o denli kaçırırsınız. Acele işe şeytan karışır, bir ömürlük bir hikaye istiyorsanız bir yıl da olsa sabretmeye çalışın.


4. Kendinize Güvenin

Kendinize güvenin ve güvendiğinizi karşı taraf da görsün. O olmazsa asla evlenemeyeceğiniz görüntüsü vermeyin. Belli bir süre geçtikten sonra evliliğin iyi olduğunu belirtin. Siz mutlu bir evliliği hak eden birisiniz. Şanslı kişi o olsun istiyorsunuz. Vermeniz gereken mesaj bu.


5. Gururunu Okşayın

Son adım onun gururunu okşamak. Yanınızda şımartılmış ve değer görmüş hissediyorsa sizle bir ömür geçirmeyi hayal edebilir. Onu savunup, onun yanında olduğunuzu göstermeli ve ona iltifatlar etmelisiniz.


Tüm bu saydıklarımız sağlıklı bir ilişkinin de yapı taşlarıdır. Aynı zamanda karşı cinste ben bu kişiyle evlenebilirim mesajını uyandıran önemli detaylar!


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!