Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

5 Adımda Onu Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz? Özel Tavsiyeler

Siz düğün gününüzün hayalini kurarken, karşı taraf evliliği düşünmüyor bile mi? Onun da aklına evliği sokmanız için bu 5 metodu deneyin!

 

5 Adımda Evlilik

Evlilik çok önemli bir olgu. Kimse hayatındaki bu adımı düşünmeden atmak istemez. Hele günümüzde bu kadar boşanma oranını görünce herkes 2 defa düşünür oldu. Eğer siz kendinizden eminseniz ve artık karşı taraftan da bir adım bekliyorsanız bazı psikolojik oyunlarla onun da aklına evliliği sokabilirsiniz.

 


<<<< Astrocenter Enerji Terapileri : Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız >>>>


 

İşte size 5 adımda onu evliliğe ikna etmenin yolları:

1- Doğallık :

İlişkinin başından beri doğal olun. Bu kendinize özen göstermeyin ya da hiç makyaj yapmayın anlamına gelmiyor. Ama unutmayın ki evleneceğiniz kişi sizi her halinizle görecek. Bir bakıma ona yalan atmış olmamak için en baştan gerçekte kim olduğunuzu hem manevi hem de fiziki anlamda gösterin.

2- Rol paylaşımı:

Kadınlar yemek yapacak, erkekler de çalışacak kuralından bahsetmiyoruz. Böyle de olabilir, bu sizin ilişkinize kalmış. Bizim demek istediğimiz evlilik bir takım oyunu. 2 kişinin birbirini ömür boyunca taşıması ve tamamlaması gerek. Birbirinizi tamamladığınızı ve onun eksik olduğu yerlerde sizin olduğunu ona gösterin.

3- Acele etme:

Evlilikten bahsetmek için asla acele etmeyin. Hatta ilk 1 sene o konuşmuyorsa siz de konusunu açmayın. Ne kadar erken evlilikten bahsederseniz o kadar karşı tarafı kaçırırsınız. Acele işe şeytan karışır, bir ömürlük hikaye için 1 seneyi harika geçirmeye çalışın.

4- Kendine güven:

Kendinize güvenin ve güvendiğinizi karşı taraf da görsün. Asla o olmazsa evlenemeyeceğiniz görüntüsü vermeyin. Belli bir süreden sonra evliliğin iyi olduğunu belirtin ama bu o da olabilir başkası da. Kısmet bu, kim bilebilir sonuçta. Siz mutlu bir evliliği hak eden birisiniz. Şanslı kişi o olsun istiyorsunuz. Vermeniz gereken mesaj bu.

 


<<< Gerçek Fal : İlk 10 dk yalnızca 1 Euro!! >>>>


 

5- Gururunu okşa:

Son adım gururunu okşamak. Yanınızda şımartılmış ve değer görmüş hissediyorsa sizle bir ömür geçirmeyi hayal edebilir. Onu savunup, onun yanında olduğunuzu göstermeli ve ona iltifatlar etmelisiniz.

Tüm bu saydıklarımız sağlıklı bir ilişkinin de yapı taşları. Aynı zamanda karşı cinste ben bu kişiyle evlenebilirim mesajını uyandıran psikolojik detaylar.

 

Diğer popüler yazılarımız:

 

 

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.