5 Adımda Onu Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz?

tarihinde

Siz düğün gününüzün hayalini kurarken, karşı taraf evliliği düşünmüyor mu? Onun da aklına evliliği sokmanız için bu 5 metodu deneyin!


5 Adımda Evlilik

Evlilik çok önemli bir olgudur. Kimse hayatındaki bu önemli adımı düşünmeden atmak istemez. Özellikle de günümüzdeki boşanma oranlarını görünce! Eğer siz kendinizden eminseniz ve artık karşı tarafın da bir adım atmasını bekliyorsanız bazı hamlelerle onun da aklına evliliği sokabilirsiniz.

 


Geleceğe dair sorularınız mı var?
 

İşte beş adımda onu evliliğe ikna etmenin yolları:

1. Doğallık:

İlişkinin başından beri doğal olun. Bu kendinize özen göstermeyin ya da hiç makyaj yapmayın anlamına gelmiyor. Ama unutmayın ki evleneceğiniz kişi sizi her hâlinizle görecek. Bir bakıma ona yalan söylememek için en baştan gerçekte kim olduğunuzu hem manevi hem de fiziki anlamda gösterin.


2. Rol Paylaşımı

Kadınlar yemek yapacak, erkekler de çalışacak kuralından bahsetmiyoruz. Böyle de olabilir, bu sizin ilişkinize kalmış. Bizim demek istediğimiz evliliğin bir takım oyunu olmasıyla ilgili. İki kişinin birbirini ömür boyunca taşıması ve tamamlaması gerek. Birbirinizi tamamladığınızı ve eksik olduğu yerlerde sizin onun yanında olduğunuzu gösterin.


3. Acele Etmeyin

Evlilikten bahsetmek için asla acele etmeyin. Hatta ilk bir sene boyunca bundan bahsetmiyorsa siz de konusunu açmayın. Evlilikten ne kadar çok bahsederseniz karşı tarafı o denli kaçırırsınız. Acele işe şeytan karışır, bir ömürlük bir hikaye istiyorsanız bir yıl da olsa sabretmeye çalışın.


4. Kendinize Güvenin

Kendinize güvenin ve güvendiğinizi karşı taraf da görsün. O olmazsa asla evlenemeyeceğiniz görüntüsü vermeyin. Belli bir süre geçtikten sonra evliliğin iyi olduğunu belirtin. Siz mutlu bir evliliği hak eden birisiniz. Şanslı kişi o olsun istiyorsunuz. Vermeniz gereken mesaj bu.


5. Gururunu Okşayın

Son adım onun gururunu okşamak. Yanınızda şımartılmış ve değer görmüş hissediyorsa sizle bir ömür geçirmeyi hayal edebilir. Onu savunup, onun yanında olduğunuzu göstermeli ve ona iltifatlar etmelisiniz.


Tüm bu saydıklarımız sağlıklı bir ilişkinin de yapı taşlarıdır. Aynı zamanda karşı cinste ben bu kişiyle evlenebilirim mesajını uyandıran önemli detaylar!


Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir:

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Yay'da Ay, Balık'ta Satürn ile Kare "Duygusal dengenizi bulmak için iç sesinizi dinleyin. Kendinize olan inancınızı güçlendirin ve hayatınızdaki zorlukları aşmak için sabrı kullanın."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey