Astrocenter: Nasıl Türkiye'nin En İyi Fal Sitesi Olduk?

tarihinde

<strong>Astrocenter</strong> olarak herkesçe en<strong> sevilen, en güven duyulan, en iyi online fal sitesi olmayı başardık!</strong> Nasıl mı? Sırrımızı sizle paylaşıyoruz.

 

En iyi fal sitesi hangisidir diye soranlara tek cevabım: Astrocenter

Merhaba,

Birçok Türk kadını gibi ben de küçüklüğümden beri kahve falı, burçlar ya da rüyalarla hem sevdiğim insanlarla harika vakit geçirdim, hem derdimi anlatarak yeni arkadaşlıklar kurdum hem de geleceğimle ilgili önemli kararlar alırken yardım istedim. Bugün teknoloji sayesinde bizden çok uzakta olan uzman falcı ya da astrologlarla konuşmak mümkün. Ben de birçok araştırmadan ve deneyimden sonra Astrocenter'ı buldum ve yazar olarak burda çalışmaya başladım. Sebeplerim de var elbet. :) 

Biliyorsunuz ki günümüzde birçok fal sitesi kuruldu. Binnazabla, Falciara, Tellwe, Fal Sepeti, Fal Dünyası, Vipfal, Yamiba… Bu saydıklarım sadece bunlardan birkaçı.

Elif Kalendaroğlu olarak ben, size bu yazımda Astrocenter’ın diğer sitelerden neden daha farklı olduğunu anlatmak istiyorum. Elimden geldiğince objektif olmaya çalışacak ve sizlere bu güzel siteyi takdim edeceğim.

Bence Astrocenter Türkiye’nin en önemli özelliği gerçek falcı ve medyumları seçmesi. Astrocenter’daki bütün uzmanlar Uzman Ekibi tarafından defalarca test ediliyor. Sitede uzman aktif edildiğinde bile sürekli müşterilere yeni uzman hakkında görüşleri soruluyor. Böylece başarısız olan uzmanlar siteye gelmeden eleniyor ve geriye sadece en iyi medyumlar kalıyor. Özetlersek; Astrocenter’ın en önemli farkı Gerçek Fal Uzmanlarını ailesine katması ve müşterilerini memnun etmesidir. Diğer sitelerde ise genellikle otomatik mesajlar gönderiliyor ya da genç öğrenciler çok düşük paralara çalıştırılıyor. Astrocenter işini en profesyonel şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayan kurumsal bir kurum olarak diğer sitelerden sıyrılıyor.

 

<<< Online Falda Hoşgeldin Promosyonu : İlk 10dksı 1 Euro! >>>

 

 

Bir başka önemli fark müşteriler direk olarak uzmanları aradığı için müşteriden meslek, yaş, medeni durum gibi bilgileri katiyen istemiyor Astrocenter Falcı ve Medyumları. Neden mi? Çünkü müşterinin bütün bilgilerini bildikten sonra fal bakmaya ne gerek var? Astrocenter’daki uzmanlar direk olarak hiç bir bilgi istemeden fallarına kartları ve diğer araçları sayesinde başlıyorlar. Bununla birlikte uzmanlar, müşterilerin bilgilerini katiyen görememektedir. Onlar yalnızca müşterilerin kendi belirledikleri kullanıcı adını görmektedirler. Böylelikle müşterilerin tüm kişisel bilgileri güvence altındadır. Görüşme başladığı anda profesyonel uzmanlarımız hiç vakit kaybetmeden falınıza bakmaya başlarlar, durugörüleri, siz hiçbir bilginizi vermeden ne kadar ileri gidebiliyor siz de şaşıracaksınız !

Bir diğer artı noktası da dünyanın birçok yerindeki Türklere, ister telefon ister chat ya da mail yoluyla hizmet verilebiliyor olması. Kısa zamanda her yaştan, kadın ya da erkek farketmeden, iş yerinize ya da ev hayatınıza en uygun yöntemi bulup uzmanlarımızdan danışmanlık almak çok sevilir oldu. E neden olmasın, sonuçta sizin belirlediğiniz saatte sizin berlirlediğiniz kişiyle sizin belirlediğiniz yöntemle fal baktırıyorsunuz!

 

<<< Online Katina Aşk Falı ile Sorularınıza Net Cevaplar >>>

 

En önemli farklarımızdan biri de fallar arasında fiyat farkı olmaması. Uzmanlarımızın çoğu profillerinden de görebileceğiniz gibi uzun yıllardır alanlarında profesyonel olarak çalışan, ilişkiler, enerji ve çakralar ya da psikoloji gibi birçok alanda sertifikalar almış kişiler. Çoğu birçok fala bakabilecek kapasitededir. Kahve falı, su falı, tarot falı gibi fallar arasında fiyat farkı gözetmeyen bir siteyiz. Bizim için öncelik sizin sorularınıza cevap vermek, yöntemini siz seçin !

Her uzmanımız çok değerli olup hepsinin tarzı farklıdır. Fal siteleri arasında Astrocenter’ın bütün bu özelliklerden ötürü daha özel bir yeri olduğunu düşünüyorum.

Aşk, kariyer, miras, mahkeme ya da çocuklarla ilgili aklınızda ne sorular varsa hepsini anonim olarak konuşabileceğiniz, uluslararası bir site olmaktan gurur duyuyoruz. Umarız siz de Hoşgeldin Promosyonundan faydalanır ve bizi tanıma fırsatını yakalarsınız.

Elif Kalenderoğlu


Bunu da Seveceksiniz:


 Online Kahve Falı  

 Online kahve falı baktırmanın ipuçları bu yazıda!


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

Günlük Burç Yorumlarınız

Balık burcundaki Güneş, Balık burcundaki Satürn ile kavuşumda "Bugün, duygusal derinliklerinize ve iç sesinize kulak verin. Kendinize olan güveninizi yeniden keşfedin ve manevi gücünüzü kullanarak hayatınızdaki engelleri aşın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin