Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Astrocenter: Nasıl Türkiye'nin En İyi Fal Sitesi Olduk?

Astrocenter olarak herkesçe en sevilen, en güven duyulan, en iyi online fal sitesi olmayı başardık! Nasıl mı? Sırrımızı sizle paylaşıyoruz.

 

En iyi fal sitesi hangisidir diye soranlara tek cevabım: Astrocenter

Merhaba,

Birçok Türk kadını gibi ben de küçüklüğümden beri kahve falı, burçlar ya da rüyalarla hem sevdiğim insanlarla harika vakit geçirdim, hem derdimi anlatarak yeni arkadaşlıklar kurdum hem de geleceğimle ilgili önemli kararlar alırken yardım istedim. Bugün teknoloji sayesinde bizden çok uzakta olan uzman falcı ya da astrologlarla konuşmak mümkün. Ben de birçok araştırmadan ve deneyimden sonra Astrocenter'ı buldum ve yazar olarak burda çalışmaya başladım. Sebeplerim de var elbet. :)


☎ Aşk Hayatının Geleceğini Öğrenmek İçin Ara: 00902129002511 ☎

En İyi Falcılar Burada!


 

Biliyorsunuz ki günümüzde birçok fal sitesi kuruldu. Binnazabla, Falciara, Tellwe, Fal Sepeti, Fal Dünyası, Vipfal, Yamiba… Bu saydıklarım sadece bunlardan birkaçı.

Elif Kalendaroğlu olarak ben, size bu yazımda Astrocenter’ın diğer sitelerden neden daha farklı olduğunu anlatmak istiyorum. Elimden geldiğince objektif olmaya çalışacak ve sizlere bu güzel siteyi takdim edeceğim.

Bence Astrocenter Türkiye’nin en önemli özelliği gerçek falcı ve medyumları seçmesi. Astrocenter’daki bütün uzmanlar Uzman Ekibi tarafından defalarca test ediliyor. Sitede uzman aktif edildiğinde bile sürekli müşterilere yeni uzman hakkında görüşleri soruluyor. Böylece başarısız olan uzmanlar siteye gelmeden eleniyor ve geriye sadece en iyi medyumlar kalıyor. Özetlersek; Astrocenter’ın en önemli farkı Gerçek Fal Uzmanlarını ailesine katması ve müşterilerini memnun etmesidir. Diğer sitelerde ise genellikle otomatik mesajlar gönderiliyor ya da genç öğrenciler çok düşük paralara çalıştırılıyor. Astrocenter işini en profesyonel şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayan kurumsal bir kurum olarak diğer sitelerden sıyrılıyor.

 


<<< Online Falda Hoşgeldin Promosyonu : İlk 10dksı 1 Euro! >>>

 


 

Bir başka önemli fark müşteriler direk olarak uzmanları aradığı için müşteriden meslek, yaş, medeni durum gibi bilgileri katiyen istemiyor Astrocenter Falcı ve Medyumları. Neden mi? Çünkü müşterinin bütün bilgilerini bildikten sonra fal bakmaya ne gerek var? Astrocenter’daki uzmanlar direk olarak hiç bir bilgi istemeden fallarına kartları ve diğer araçları sayesinde başlıyorlar. Bununla birlikte uzmanlar, müşterilerin bilgilerini katiyen görememektedir. Onlar yalnızca müşterilerin kendi belirledikleri kullanıcı adını görmektedirler. Böylelikle müşterilerin tüm kişisel bilgileri güvence altındadır. Görüşme başladığı anda profesyonel uzmanlarımız hiç vakit kaybetmeden falınıza bakmaya başlarlar, durugörüleri, siz hiçbir bilginizi vermeden ne kadar ileri gidebiliyor siz de şaşıracaksınız !

Bir diğer artı noktası da dünyanın birçok yerindeki Türk’e , ister telefon ister chat ya da mail yoluyla hizmet verilebiliyor olması. Kısa zamanda her yaştan, kadın ya da erkek farketmeden, iş yerinize ya da ev hayatınıza en uygun yöntemi bulup uzmanlarımızdan danışmanlık almak çok sevilir oldu. E neden olmasın, sonuçta sizin belirlediğiniz saatte sizin berlirlediğiniz kişiyle sizin belirlediğiniz yöntemle fal baktırıyorsunuz !

 


<<< Online Katina Aşk Falı ile Sorularınıza Net Cevaplar >>>

 


En önemli farklarımızdan biri de fallar arasında fiyat farkı olmaması. Uzmanlarımızın çoğu profillerinden de görebileceğiniz gibi uzun yıllardır alanlarında profesyonel olarak çalışan, ilişkiler, enerji ve çakralar ya da psikoloji gibi birçok alanda sertifikalar almış kişiler. Çoğu birçok fala bakabilecek kapasitededir. Kahve falı, su falı, tarot falı gibi fallar arasında fiyat farkı gözetmeyen bir siteyiz. Bizim için öncelik sizin sorularınıza cevap vermek, yöntemini siz seçin !

Her uzmanımız çok değerli olup hepsinin tarzı farklıdır. Fal siteleri arasında Astrocenter’ın bütün bu özelliklerden ötürü daha özel bir yeri olduğunu düşünüyorum.

Aşk, kariyer, miras, mahkeme ya da çocuklarla ilgili aklınızda ne sorular varsa hepsini anonim olarak konuşabileceğiniz, uluslararası bir site olmaktan gurur duyuyoruz. Umarız siz de Hoşgeldin Promosyonundan faydalanır ve bizi tanıma fırsatını yakalarsınız.

Elif Kalenderoğlu

Bunları da Seveceksiniz:

 

 

 

Bize yorum bırakın

EN İYİ FALCILARIMIZ

Geleceğinize dair sorularınızın cevapları Türkiye'nin en iyi medyum ve falcılarında

Bizimle iletişime geçin.