Astrocenter: Nasıl Türkiye'nin En İyi Fal Sitesi Olduk?

tarihinde

<strong>Astrocenter</strong> olarak herkesçe en<strong> sevilen, en güven duyulan, en iyi online fal sitesi olmayı başardık!</strong> Nasıl mı? Sırrımızı sizle paylaşıyoruz.

 

En iyi fal sitesi hangisidir diye soranlara tek cevabım: Astrocenter

Merhaba,

Birçok Türk kadını gibi ben de küçüklüğümden beri kahve falı, burçlar ya da rüyalarla hem sevdiğim insanlarla harika vakit geçirdim, hem derdimi anlatarak yeni arkadaşlıklar kurdum hem de geleceğimle ilgili önemli kararlar alırken yardım istedim. Bugün teknoloji sayesinde bizden çok uzakta olan uzman falcı ya da astrologlarla konuşmak mümkün. Ben de birçok araştırmadan ve deneyimden sonra Astrocenter'ı buldum ve yazar olarak burda çalışmaya başladım. Sebeplerim de var elbet. :) 

Biliyorsunuz ki günümüzde birçok fal sitesi kuruldu. Binnazabla, Falciara, Tellwe, Fal Sepeti, Fal Dünyası, Vipfal, Yamiba… Bu saydıklarım sadece bunlardan birkaçı.

Elif Kalendaroğlu olarak ben, size bu yazımda Astrocenter’ın diğer sitelerden neden daha farklı olduğunu anlatmak istiyorum. Elimden geldiğince objektif olmaya çalışacak ve sizlere bu güzel siteyi takdim edeceğim.

Bence Astrocenter Türkiye’nin en önemli özelliği gerçek falcı ve medyumları seçmesi. Astrocenter’daki bütün uzmanlar Uzman Ekibi tarafından defalarca test ediliyor. Sitede uzman aktif edildiğinde bile sürekli müşterilere yeni uzman hakkında görüşleri soruluyor. Böylece başarısız olan uzmanlar siteye gelmeden eleniyor ve geriye sadece en iyi medyumlar kalıyor. Özetlersek; Astrocenter’ın en önemli farkı Gerçek Fal Uzmanlarını ailesine katması ve müşterilerini memnun etmesidir. Diğer sitelerde ise genellikle otomatik mesajlar gönderiliyor ya da genç öğrenciler çok düşük paralara çalıştırılıyor. Astrocenter işini en profesyonel şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayan kurumsal bir kurum olarak diğer sitelerden sıyrılıyor.

 

<<< Online Falda Hoşgeldin Promosyonu : İlk 10dksı 1 Euro! >>>

 

 

Bir başka önemli fark müşteriler direk olarak uzmanları aradığı için müşteriden meslek, yaş, medeni durum gibi bilgileri katiyen istemiyor Astrocenter Falcı ve Medyumları. Neden mi? Çünkü müşterinin bütün bilgilerini bildikten sonra fal bakmaya ne gerek var? Astrocenter’daki uzmanlar direk olarak hiç bir bilgi istemeden fallarına kartları ve diğer araçları sayesinde başlıyorlar. Bununla birlikte uzmanlar, müşterilerin bilgilerini katiyen görememektedir. Onlar yalnızca müşterilerin kendi belirledikleri kullanıcı adını görmektedirler. Böylelikle müşterilerin tüm kişisel bilgileri güvence altındadır. Görüşme başladığı anda profesyonel uzmanlarımız hiç vakit kaybetmeden falınıza bakmaya başlarlar, durugörüleri, siz hiçbir bilginizi vermeden ne kadar ileri gidebiliyor siz de şaşıracaksınız !

Bir diğer artı noktası da dünyanın birçok yerindeki Türklere, ister telefon ister chat ya da mail yoluyla hizmet verilebiliyor olması. Kısa zamanda her yaştan, kadın ya da erkek farketmeden, iş yerinize ya da ev hayatınıza en uygun yöntemi bulup uzmanlarımızdan danışmanlık almak çok sevilir oldu. E neden olmasın, sonuçta sizin belirlediğiniz saatte sizin berlirlediğiniz kişiyle sizin belirlediğiniz yöntemle fal baktırıyorsunuz!

 

<<< Online Katina Aşk Falı ile Sorularınıza Net Cevaplar >>>

 

En önemli farklarımızdan biri de fallar arasında fiyat farkı olmaması. Uzmanlarımızın çoğu profillerinden de görebileceğiniz gibi uzun yıllardır alanlarında profesyonel olarak çalışan, ilişkiler, enerji ve çakralar ya da psikoloji gibi birçok alanda sertifikalar almış kişiler. Çoğu birçok fala bakabilecek kapasitededir. Kahve falı, su falı, tarot falı gibi fallar arasında fiyat farkı gözetmeyen bir siteyiz. Bizim için öncelik sizin sorularınıza cevap vermek, yöntemini siz seçin !

Her uzmanımız çok değerli olup hepsinin tarzı farklıdır. Fal siteleri arasında Astrocenter’ın bütün bu özelliklerden ötürü daha özel bir yeri olduğunu düşünüyorum.

Aşk, kariyer, miras, mahkeme ya da çocuklarla ilgili aklınızda ne sorular varsa hepsini anonim olarak konuşabileceğiniz, uluslararası bir site olmaktan gurur duyuyoruz. Umarız siz de Hoşgeldin Promosyonundan faydalanır ve bizi tanıma fırsatını yakalarsınız.

Elif Kalenderoğlu


Bunu da Seveceksiniz:


 Online Kahve Falı  

 Online kahve falı baktırmanın ipuçları bu yazıda!


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!