Astrocenter: Nasıl Türkiye'nin En İyi Fal Sitesi Olduk?

tarihinde

<strong>Astrocenter</strong> olarak herkesçe en<strong> sevilen, en güven duyulan, en iyi online fal sitesi olmayı başardık!</strong> Nasıl mı? Sırrımızı sizle paylaşıyoruz.

 

En iyi fal sitesi hangisidir diye soranlara tek cevabım: Astrocenter

Merhaba,

Birçok Türk kadını gibi ben de küçüklüğümden beri kahve falı, burçlar ya da rüyalarla hem sevdiğim insanlarla harika vakit geçirdim, hem derdimi anlatarak yeni arkadaşlıklar kurdum hem de geleceğimle ilgili önemli kararlar alırken yardım istedim. Bugün teknoloji sayesinde bizden çok uzakta olan uzman falcı ya da astrologlarla konuşmak mümkün. Ben de birçok araştırmadan ve deneyimden sonra Astrocenter'ı buldum ve yazar olarak burda çalışmaya başladım. Sebeplerim de var elbet. :) 

Biliyorsunuz ki günümüzde birçok fal sitesi kuruldu. Binnazabla, Falciara, Tellwe, Fal Sepeti, Fal Dünyası, Vipfal, Yamiba… Bu saydıklarım sadece bunlardan birkaçı.

Elif Kalendaroğlu olarak ben, size bu yazımda Astrocenter’ın diğer sitelerden neden daha farklı olduğunu anlatmak istiyorum. Elimden geldiğince objektif olmaya çalışacak ve sizlere bu güzel siteyi takdim edeceğim.

Bence Astrocenter Türkiye’nin en önemli özelliği gerçek falcı ve medyumları seçmesi. Astrocenter’daki bütün uzmanlar Uzman Ekibi tarafından defalarca test ediliyor. Sitede uzman aktif edildiğinde bile sürekli müşterilere yeni uzman hakkında görüşleri soruluyor. Böylece başarısız olan uzmanlar siteye gelmeden eleniyor ve geriye sadece en iyi medyumlar kalıyor. Özetlersek; Astrocenter’ın en önemli farkı Gerçek Fal Uzmanlarını ailesine katması ve müşterilerini memnun etmesidir. Diğer sitelerde ise genellikle otomatik mesajlar gönderiliyor ya da genç öğrenciler çok düşük paralara çalıştırılıyor. Astrocenter işini en profesyonel şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayan kurumsal bir kurum olarak diğer sitelerden sıyrılıyor.

 

<<< Online Falda Hoşgeldin Promosyonu : İlk 10dksı 1 Euro! >>>

 

 

Bir başka önemli fark müşteriler direk olarak uzmanları aradığı için müşteriden meslek, yaş, medeni durum gibi bilgileri katiyen istemiyor Astrocenter Falcı ve Medyumları. Neden mi? Çünkü müşterinin bütün bilgilerini bildikten sonra fal bakmaya ne gerek var? Astrocenter’daki uzmanlar direk olarak hiç bir bilgi istemeden fallarına kartları ve diğer araçları sayesinde başlıyorlar. Bununla birlikte uzmanlar, müşterilerin bilgilerini katiyen görememektedir. Onlar yalnızca müşterilerin kendi belirledikleri kullanıcı adını görmektedirler. Böylelikle müşterilerin tüm kişisel bilgileri güvence altındadır. Görüşme başladığı anda profesyonel uzmanlarımız hiç vakit kaybetmeden falınıza bakmaya başlarlar, durugörüleri, siz hiçbir bilginizi vermeden ne kadar ileri gidebiliyor siz de şaşıracaksınız !

Bir diğer artı noktası da dünyanın birçok yerindeki Türklere, ister telefon ister chat ya da mail yoluyla hizmet verilebiliyor olması. Kısa zamanda her yaştan, kadın ya da erkek farketmeden, iş yerinize ya da ev hayatınıza en uygun yöntemi bulup uzmanlarımızdan danışmanlık almak çok sevilir oldu. E neden olmasın, sonuçta sizin belirlediğiniz saatte sizin berlirlediğiniz kişiyle sizin belirlediğiniz yöntemle fal baktırıyorsunuz!

 

<<< Online Katina Aşk Falı ile Sorularınıza Net Cevaplar >>>

 

En önemli farklarımızdan biri de fallar arasında fiyat farkı olmaması. Uzmanlarımızın çoğu profillerinden de görebileceğiniz gibi uzun yıllardır alanlarında profesyonel olarak çalışan, ilişkiler, enerji ve çakralar ya da psikoloji gibi birçok alanda sertifikalar almış kişiler. Çoğu birçok fala bakabilecek kapasitededir. Kahve falı, su falı, tarot falı gibi fallar arasında fiyat farkı gözetmeyen bir siteyiz. Bizim için öncelik sizin sorularınıza cevap vermek, yöntemini siz seçin !

Her uzmanımız çok değerli olup hepsinin tarzı farklıdır. Fal siteleri arasında Astrocenter’ın bütün bu özelliklerden ötürü daha özel bir yeri olduğunu düşünüyorum.

Aşk, kariyer, miras, mahkeme ya da çocuklarla ilgili aklınızda ne sorular varsa hepsini anonim olarak konuşabileceğiniz, uluslararası bir site olmaktan gurur duyuyoruz. Umarız siz de Hoşgeldin Promosyonundan faydalanır ve bizi tanıma fırsatını yakalarsınız.

Elif Kalenderoğlu


Bunu da Seveceksiniz:


 Online Kahve Falı  

 Online kahve falı baktırmanın ipuçları bu yazıda!


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey