Yasal Bilgiler

tarihinde

Yasal Bilgiler

1 - Site Sahipliği

Astrocenter bir Mybestpro markasıdır. MyBestPro, 1.456.119,60 Euro’luk sermayeye sahip bir limited şirkettir. İstanbul Ticaret Odası ticaret siciline 925360 numarasıyla kayıtlı ve merkezi İstanbul ili, Şişli ilçesi, Kaptanpaşa Mahallesi, Halit Ziya Türkkan Sok. Famas Plaza A Blok No: 17 Kat: 13 Daire: 45 adresinde mukimdir.

Wengo Ana Merkezi 12 rue de Penthièvre, 75008, Paris France (“MyBestPro SAS”) adresinde bulunmakta ve 478 444 474 kayıt numarasıyla Paris Şirketler Ticaret odasında kayıtlıdır.

Astrocenter bir MyBestPro SAS markasıdır. Astrocenter web sitesi, MyBestPro SAS ait olup Wengo sorumluluğundadır.

Web sitesinin yayın yönetmeni Olivier Giunti'dir.
Verilerin korunması için delegemiz Louise Fortin'dir, [email protected]

2 - Site İçerikleri

Site İçeriği ve Koşulları, sitenin genel yapısı, metinleri, hareketli ve hareketsiz görüntüleri, fotoğrafları ve sesleri kapsamaktadır.

MyBestPro SAS izni olmadan herhangi tam veya kısmi içerik paylaşımı ve kullanımı, içerik kaydı, dağıtımı veya bu web sitesinin içeriğinin yeniden yayını Fikri Mülkiyet hakkındaki Madde L. 122.4 tanımlanan koda göre yasa dışıdır ve sahtecilik oluşturur ve aynı koda göre L. 335-2 maddesine göre suç teşkil etmektedir ve bize dava açma hakkı vermektedir.

3 - Web Sitesi İçerik Kullanıcı Lisans Sözleşmesi

Siteye giriş yapıldığından itibaren, kullanıcı, MyBestPro SAS'ın uygulamış olduğu içerik ve site kurallarının varlığından haberdardır ve kurallara harfıyen uymayı kabul etmiştir. Aşağıdaki zorunlu koşulları da kabul etmek zorundadır:

  • Lisans özel olarak erişime açıktır.
  • Ziyaretçiye tanınan haklar kişisel ve özeldir, bunun anlamı herhangi bir site içeriğinin kişisel veya profesyonel anlamda başka bir medya organında ve sitesinde kullanımı resmi olarak yasaktır. Bu kurallar, elektronik kanalları, radyo broad cast yayınlarını ve intranet ve extranet paylaşımlarını da kapsamaktadır.
  • Bu otorizasyon temsili olarak içeriğin tek bir bilgisayar ekranı görüntüsü veya bir yedekleme ve kağıt çıktısı kopyasının üretilmesini, depolanmasını ve çoğaltılmasını da kapsamaktadır.
  • Söz konusu bir izin verilme durumu varsa, MyBestPro SAS tarafından koşulların onayına tabidir.

Bu şartların ihlali Fransa'nın cezai ve hukuki yasaları uyarınca kovuşturmaya failin ve diğer sorumlu üçüncü tarafların tutuklanması ile sonuçlanır.

4 – Wengo Platformuna Kayıt Olma

Bu platforma yapılan herhangi bir kayıt, bu web sitesinin uygulamış olduğu usul ve kurallara tabidir.

5 - Bilgi Teknolojisi, Veri ve Özgürlük Kanunu

Bilgi Teknolojileri ve Gizliliğin Korunması Hakkında, 6 Ocak 1978 tarihli 78-17 kanunu uyarınca bu web sitesi Veri Koruma ve Özgürlükler Ulusal Komisyonuna bağlı bir beyana tabidir. (CNIL- Fransa).

MyBestPro SAS sitesinin tüm kullanıcıları adli takibat gerektirecek kişisel haklara ve ifade özgürlüğüne, şiddete başvurma hakkındaki tüm kurallara uymak zorundadırlar. Ziyaretçilerin kullanıcıların bilgilerini uygun olmayan herhangi bir tutum ve şekille kişisel giriş bilgilerini kullanmaya yazılı ya da yazısız hakları yoktur. Bu şekildeki hakaret ve kullanımlar kişilerin özel hayatlarına ve de uzmanların itibarını zedelemek için yapılmış yazılı ya da sözlü şekilde olabilir ve kesinlikle yasaktır.

Kanunun 38inci maddesi uyarınca (Bilgi ve Özgürlükler), herhangi bir site kullanıcısının üye girişi, kişisel verilerinin düzeltilmesi ya da değiştirilmesi hakkı vardır. Bu hakkınızı aşağıdaki mail adresine mail göndererek ya da posta yoluyla kullanabilirsiniz.

Mail: [email protected] Posta Adresi: MyBestPro SAS, 12 rue de Penthièvre, 75008 Paris Fransa

6 - Ticari Marka

Astrocenter ve Wengo markaları ve sitede yer alan logolar tescil ve koruma altındadır.

MyBestPro SAS otorizasyonu olmadan bu markaların bir bölümü ya da hepsinin tamamen veya kısmen çoğaltılması ya da kullanılması resmen yasaklanmıştır. Aşağıdaki e-posta adresine markayla partnerlik veya kullanım isteğinizi mail yoluyla gönderebilirsiniz. [email protected].

7 – Hypertext Bağlantıları

Hypertext bağlantılarının kullanımı her ne koşulda olursa olsun MyBestPro SAS ile bağlantılıdır ve güncel sitenin sorumluluğuna dahildir.

8 – Web Sitesi Barındırması

Bu web sitesinin barındırma hakları Wengo şirketi tarafından sağlanmaktadır. Wengo'nun ana merkezinin adresi şöyledir: 12 rue de Penthièvre, 75008 Paris, France.


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey