Bu Dolunay Aşk Hayatınızı Nasıl Etkileyecek?

tarihinde

<strong>Dolunaylar</strong> duyguların en yoğun olduğu zamanlardır. Bu yüzden <strong>dolunaylarda ettiğimiz niyetler</strong> gerçekleşmeye çok yakındır. <strong>Medyum Lara</strong> ile <strong>aşka niyet edelim</strong> mi?

DOLUNAY’DA AŞK ve NİYET 

Dolunaylar duyguların en yoğun olduğu zamanlardır. Bu yüzden dolunaylarda tuttuğumuz dilekler, ettiğimiz niyetler çok önemlidir. Ay duygularımızla, geçmişle, döngülerle ilgilidir. Duygularımızın ise bizim üzerimizde yoğun bir etkisi vardır. Bu etkiler negatif olduğu gibi pozitif de olabilir.

Mısır’da ayın iki yüzü vardır. Aydınlık ve karanlık yüzü. İsis, Ay’ın aydınlık yüzünü, Neftis ise karanlık yüzünü temsil eder.

 


medyum lara


25 Ekim Dolunayı'nı bu konuda değerlendireceğiz. Aşka niyet edip, aşkla ilgili dileklerimizin gerçekleşmesini sağlayacağız. Ayın karanlık yüzü açısından aşka engel olan bariyerlerin kalkmasını, aydınlık yüzü açısından ise aşka kavuşmayı dileyeceğiz. 25 Ekim gecesi aşka niyet çalışması yapacağız.

“Böyle şeylerin etkisi var mı?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. İnsan neye niyet ederse o oluyor, neyi çağırıyorsa o geliyor. Dikkat nereye yönelirse enerji de oraya akar. Eğer aşka gerçekten ve yürekten niyet edersek, dolunay dileklerimizin gerçekleşmesi konusunda bize yardımcı olacaktır.

Bu dünyada herhangi bir şey gerçekleştirmenin ilk adımı niyet etmek, istediğimiz şeyin niyetine girmek. Sonrasında istediğimiz şeyin gelmesine izin veriyor ve kabul ediyoruz.

Siz de bu Dolunay’da aşka niyet etmek ister, aşkı her an yanında hissetmek isterseniz, duyguların en yoğun olduğu Dolunay gecesinde Mısır kartlarımla size yol göstermeye hazırım.

 

Aşk hayatınızla ilgili bilinmeyenler mi var?

Medyum Lara size Mısır kartlarıyla yol göstersin >

 

Sosyal medyadan bizi  takip edin, ilgili gönderiyi beğenin, sizin için de aşka niyet edelim.

-Yazının altına yorum olarak adınızı ve doğum tarihinizi bırakmanızı rica ediyoruz. Böylece Dolunay’da niyetlerinizin gerçekleşmesi için birlikte bir adım atacağız-

Aşkla kalın,

MEDYUM LARA

 

 Seveceğinizi düşündüğümüz diğer yazılar:

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey