Sekste Mutlu Olmak ve Mutlu Etmek İçin 5 Altın Kural

tarihinde

<strong>Cinsel hayattaki</strong> mutluluk ilişkilerin sağlıklı şekilde sürdürebilmesi için olmazsa olmaz. Siz de <strong>mutluluğu</strong> yakalamak için 5 altın kuralı hiç unutmayın.

 

MUTLU BİR CİNSEL HAYATIN 5 SIRRI

 

Mutlu bir ilişki kurmak, devamını getirmek her zaman için çok zordur. İki kişinin anlaşması, aynı yatağı paylaşması ve beraber yaşamasının zorlukları vardır.  Peki yatakta mutlu musunuz yoksa mutsuz mu?

Cevabınız koca bir mutsuzluk ise önce kendinizi tanıyarak işe başlamalısınız.

Kendinizi sevdiğiniz kişiden uzakta buluyorsanız, ilişkinizi güçlendirmenize yardımcı olabilecek 5 altın ipucunu aşağıda bulabilirsiniz.

 


♛ Online Tarot Falı Gerçek Falcılar : 10dk 4TL ! ♛


 

1- Kendinizi tanıyın:

Hem kendinize hem de partnerinize aşk hayatından ne beklediğinizi sorun. Böylece hem kendinizi hem de partnerinizi tanımış olursunuz. Önce kendi isteklerinizi gözden geçirin, sonra partnerinizin arzularını öğrenin. Kendinizi ve onu ne kadar iyi tanırsanız o kadar sağlıklı ve arzulu bir seks yaşamınız olacaktır. Çünkü kendini tanımayan ve kendiyle ilgili olumsuz düşünlere sahip çiftlerin cinsellikte rahat olması beklenemez.

2-Etkin İletişim Kurmak:

İlişkinizin ilk aylarında nasıl hissettiğinizi hatırlıyor musunuz? Eşinizle yaptığınız ilginç ve eğlenceli şeyler sizi mutlu ve enerjik hissettirirdi. Ne yazık ki zaman geçtikçe karnımızdaki kelebekler kayboluyor, sıkıntı ve karşılıklı uzaklıklar ise yerine geliyor... Bu, ilişkinizin yenilenmemesi nedeniyle olur. Onu taze ve heyecan verici tutmak için, tüm bu şaşırtıcı duyguları yeniden canlandırabilır ve birbiriniz için özel bir zaman bulabilirsiniz.

İkinizin de geçmişte keyif aldığınız aynı etkinlikleri yeniden yapmayı deneyin. Ya da sizi güldüren, sevindiren ve özel hissettiren yeni bir şeyler deneyin. Erken ilişkinizden güzel anıları getiren eski yerleri ziyaret edin.

Çocuklarınız varsa veya yoğun randevu programınız varsa eşinizle bu zamanı ayarlamak zor olabilir. Çift olarak bu konunun üzerinde çalışın ve kendinize zaman yaratın. İnanın bu özel anlar sizi kesinlikle yakınlaştıracaktır.

 


▶▶ Flaş fal bakımı! Hemen sorularına cevap bul


 

3- Konuşmak, konuşmak, konuşmak:

İkiniz ne zamandır karşılıklı konuşuyorsunuz? Mutlu bir ilişki kurmak istiyorsanız, birbirinizle (cep telefonlarınız ve TV'niz kapalı olmak zorunda) oturup güler yüzle, dinleyerek konuştuğunuzda her şeyin daha güzel olduğunu göreceksiniz. Bunu en başta günde en az 15 dakika yapmanız gerekir. Sevdiklerinize güzel şeyler söylemeyi unutmayın. Bitmemiş işlerinizle ilgili yorgun veya meşgul veya rahatsız hissedebilirsiniz, ancak unutmayın ki mutlu bir ilişki içinde bir ortak her zaman önceliğe sahiptir.

 

 

4- Rahat Hissedin, Hissettirin:

Rahatlayın, gevşeyin ve sadece devam edin! Kendiliğinden oluşan anları yaşayın. Cinselliğin tadını çıkarmak için ilişkiden önce tüm kızgınlıkları unutmak, sakinleşmek ve rahatlayarak gevşemek çok önemlidir. Eğer partnerinize karşı rahat değilseniz bunu ona karşı dile getirmelisiniz aksi takdirde siz istediğiniz hazzı alamazsanız partnerinize de bunu yansıtırsınız ve bu durum gerginliğe yol açabilir.

5- Utanç Duygusunu Yok Edin:

 Utanmak çok insani bir duygudur. Ancak yatakta utanmak sağlıklı ve mutlu bir seks hayatının önündeki en büyük engellerden biridir. Partnerinize sadık olun ve anı yaşayın. Eğer siz utanma duygusuna devam ederseniz partneriniz bir süre sonra bu durumdan sıkılabilir.

 

Bu 5 kuralı uygularsanız mutlu bir seks hayatına ulaşmanın önünde hiçbir engel kalmayacaktır. Yine de aşk hayatınızda ve cinsel yaşantınızda adını getiremediğiniz bir huzursuzluk hissediyorsanız durugörülü uzmanlarımızdan biriyle konuşabilirsiniz.

Unutmayın ilk aramanıza özel ilk 10dk 1 Euro promosyonumuz hala devam etmekte!

 

 

 

Bunları da seveceksiniz:

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!