SEÇTİĞİNİZ KUTUYA GÖRE BU YIL SİZİN İÇİN NEYLE DAMGASINI VURACAK

tarihinde

İyice odaklanıp seçtiğiniz kutuların ne olduklarını bilme vakti geldi<br />2017ye çok az bir vakit kalmışken dileklerinizi yenilemenizde fayda var. Zira biz size bu senenin size en çok ne getireceğini yazdık.

İyice odaklanıp seçtiğiniz kutuların ne olduklarını bilme vakti geldi
2017ye çok az bir vakit kalmışken dileklerinizi yenilemenizde fayda var. Zira biz size bu senenin size en çok ne getireceğini yazdık.

 

 

1. Kutu – KARİYER/PARA

İlk kutuyu seçtiyseniz bu sene sizin için kariyer/para açısından şans getirecek. Ulaşmak istediğiniz başarı bu sene sizi buluyor. Sonunda çalışmalarınızın karşılığını almaya, size inanan sizinle zorluklar çekenlere teşekkür etmeye ve size güvenmeyenleri kıskançlıktan çatırdatmaya hazırsınız. Gireceğiniz sınavlar, yapacağınız mülakatlar, patronunuzun bitmek bilmeyen istekleri veya iş yerinizin problemleri bu sene zor da olsa verimli geçecek. 2017 sizin için bu kadar zorluğa iyi ki vaktinde dayanmışım, şimdi keyfini sürme vakti dedirtecek. Kazancınızın artması ruhsal motivasyonu sağlarken, yapabileceğiniz tatiller de size iyi gelecek. Evet bu sene ektiğinizi biçebileceğiniz bir sene olacak.

En iyi astrologlarla ve falcılarla ilk 10dakikası 3,5TLye konuşun ►
Hemen Ara

2.Kutu- AŞK

İkinci kutuyu seçtiyseniz bu sene sizin için aşkın senesi olacak. 365 günün 300ünde düşündüğünüz şey aşk hayatınız olacak. Bulutların üstünde yürümek ne demekmiş, aşk sarhoşluğu nasıl olurmuş herkes gelip size sorabilir. Zira hayatınızda hiç bu kadar başka bir şeyi umursamadığınız, bir kişiye olan bağlılığınızın ön plana çıktığı bir sene yaşamamıştınız. Kendinizi bırakın ve bunun tadını çıkarın. Bu güne kadar hem daha çok çalışmaya, kendinizi ailenize ya da sevdiklerinize adamaya yöneldiniz, tüm planlarınız bu yöndeydi. Ama bu sene aşkınızla yaşayacağınız ilişki sizi adeta başka bir gezegene götürecek. Bunun olmasına izin verin, siz mutlu olunca işlerinizin de kolaylaştığını, insanlarla daha iyi anlaştığınızı göreceksiniz.

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Oku

3.Kutu – SAĞLIK

Üçüncü kutuyu seçenler için bu sene sağlık ön plana çıkıyor. Hayal ettiğiniz vücuda ve fitliğe bu sene ulaşabilirsiniz. Artık eskisi gibi mazeret üretmeden harekete geçtiğinizin farkına varacaksınız.  Kötü alışkanlarınızdan kurtulmak, düzenli spor yapmak ve sağlıklı beslenmek sizin için artık çocuk oyuncağı. Her işin başı sağlık olduğundan bu sene hayatınızda birçok şey değişecek, insanlarla daha farklı bir ilişki kuracak, centilmenliğin ve adaletin kazanma duygusuyla birleşmesini hayranlıkla izleyeceksiniz. Sporun sizin içinde geliştirdiği şeylerin farkına varmaktan keyif alacaksınız. Sportif aktiviteler esnasında beraber olduğunuz insanlarla dostluk kurmanız çok mümkün.

2017 Burç Yorumlarınız Hüseyin Akdağ'dan►
Hemen Oku

 

4.Kutu – HUZUR

Son kutuyu seçenlerdenseniz bu sene size en çok huzur getirecek. Hepimizin en çok ihtiyaç duyduğu da huzurdan başkası değil aslında. Siz de bunu fazlasıyla hakkettiniz. İnsanlardan, yalanlardan, kurnazlıklardan o kadar bıkmıştınız ki her an tetikte gibi yaşıyordunuz. Kimseye güvenmeme gibi bir karar almıştınız ama sosyal varlıklar olan bizler nasıl kimsesiz yaşarız ki? İşte bu sene tüm bunlara çare buluyor, gözlerinizi kapatıp, gerçekten dinlenmenin tadını çıkartıyorsunuz. İnsanların ne dediği umurunuzda değil. Herkese güvenmiyorsunuz evet, ama güven duygusunun önemini bildiğinizden siz doğrusunu yapıyorsunuz. Eğer onlar güveninizi sarsarsa, onların kaybı. Artık 2017 sizin için huzur dolu. Kendinize, ruhunuza, sevdiklerinize ve kalbinize önem verecek, onları doyuracaksınız.

 

Bunları da seveceksin

Burcunuza göre Türkiye tatil rehberi

Yeşilçam Ustaları ve Burçları

 Burç Taşları : Peki Senin Taşın Hangisi?

Erkekler ilk adımı neden geç atar?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey