Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

tarihinde

Astrocenter nasıl çalışıyor? Sorularınız mı var? Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları ve yıllık burç yorumları hakkında bilmeniz gereken her şey bu sayfada!

Burç Yorumlarının Gönderilmesi

1. Günlük / haftalık burç yorumlarım bana ulaşmıyor

Eğer belirli günlerde günlük burç yorumlarınız size ulaşmıyorsa özürlerimizi kabul etmenizi rica ediyoruz. 

Astrocenter her gün 4 milyondan fazla mail yolluyoruz. Haliyle bu büyüklükte bir işle uğraşmak pek de kolay sayılmaz! Bazı mesajların iletilmemesi durumu söz konusu olabiliyor. Sağladığımız servisin bu bileşenini geliştirmek adına düzenli olarak çalışıyoruz.

Eğer burç yorumunuza kesin bir biçimde ulaşmak istiyorsanız tavsiyemizi dinleyin: Sitemizi ziyaret edin. Burç yorumunuzu ana sayfada bulacaksınız.


2.  Mail adresime birden çok burç yorumu gönderiliyor

Eğer birden çok burç yorumu alıyorsanız, aynı mail adresiyle farklı burç yorumlarına kaydolmuşsunuz demektir. Problemi çözmek için fazladan gönderilen burç yorumlarının aboneliğinden çıkmak yeterli olacaktır.

Abonelikten çıkmak için e-mail almak istemediğiniz hizmetlerin seçimlerini kaldırın. Değişiklikleri kaydetmek için sayfanın altında bulunan “Onayla” tuşuna basmayı unutmayın.


3. Geçmiş tarihli bir burç yorumuna erişmek istiyorum

Ne yazık ki geçmişte yayınlanmış bir burç yorumuna erişimin mümkün olmadığını üzülerek belirtmek zorundayız. Umarız ki içinde bulunduğunuz günün burç yorumu sizi yeterince tatmin eder.


4. Burç yorumum ücretsiz mi ?


Günlük ve haftalık burç yorumlarının gönderimi tamamen ücretsizdir. 


Kişisel Bilgilerin Denetimi 

1.Profilimdeki kişisel bilgileri düzenlemek istiyorum 

Buraya tıklayarak Astrocenter profilinizi ziyaret edin, kişisel bilgilerinizi değiştirin ve düzenlemelerinizi onaylayın.


Doğum günüm iki burç arası geçiş tarihine karşılık geliyor. Burcum nedir?

Güneş bir burca her yıl aynı zamanda giriş yapmıyor. Dolayısıyla Güneş burçları bir yıldan diğerine farklılık gösterir. Eğer iki burç arası geçiş gününde doğduysanız, güneş burcunu belirlemek için doğum yerinizi ve saatinizi bilmeniz gerekir.

Sonuç olarak, aynı tarihlerde farklı burçlara sahip olabilirsiniz : Her şey doğum yılınıza ve saatinize bağlıdır. Mesela eğer 20 Mart’ta doğduysanız hem Koç hem de Balık burcu olabilirsiniz!

Eğer siz de benzer bir durumdaysanız, hesaplarımızın doğru olması adına kayıt esnasında girdiğiniz doğum bilgilerinizi kontrol etmenizi tavsiye ederiz. 


Doğduğum şehir veri tabanınızda mevcut değil

Coğrafik veritabanımıza çok sayıda şehri dahil ettik ama ne yazık ki hepsine sahip değiliz! Dolayısıyla doğdunuz şehrin sitemizde yer almaması mümkün. Böyle bir durumda şu adımları takip etmenizi öneriyoruz.


Doğru ülkeyi seçip seçmediğinizi kontrol edin.

Şehrin isminin yazılışını kontrol edin.

Eğer hala doğduğunuz şehir listede görünmüyorsa, mevcut olanlardan şehrinize en yakın olanı seçin.

Merak etmeyin, birkaç kilometrelik fark astrolojik hesaplamalarınızı etkilemeyecektir!   


Astrocenter Birebir Gerçek Uzmanlarla Fal Baktırma Servisi Hakkında Sorularınız Varsa Buraya Tıklayınız.

BEN BAŞAK BURCUYUM..26,8,1969 NEDENSE KISMET BANA ÇOK UZAK YAKINDA OLUR MU KISMET....TALİHİM ACIK MI?

ÎLHAN KIVRAK 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Melek sayısı 777 ne anlama geliyor?

Tekrar tekrar 777 sayısını görmek kesinlikle tesadüf değildir. Bu sayı kumarhanenin dışında da pozitif anlamlara sahiptir. Meleğiniz size yaşamınızı değiştirecek içsel yolculuğa çıkmaya hazır olduğunuzu söylemek istiyor. Artık güçlü ve zayıf yönlerinizin neler olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Tavsiyelerimize kulak verin ve 777 sayısının anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey