Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

tarihinde

Astrocenter nasıl çalışıyor? Sorularınız mı var? Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları ve yıllık burç yorumları hakkında bilmeniz gereken her şey bu sayfada!

Burç Yorumlarının Gönderilmesi

1. Günlük / haftalık burç yorumlarım bana ulaşmıyor

Eğer belirli günlerde günlük burç yorumlarınız size ulaşmıyorsa özürlerimizi kabul etmenizi rica ediyoruz. 

Astrocenter her gün 4 milyondan fazla mail yolluyoruz. Haliyle bu büyüklükte bir işle uğraşmak pek de kolay sayılmaz! Bazı mesajların iletilmemesi durumu söz konusu olabiliyor. Sağladığımız servisin bu bileşenini geliştirmek adına düzenli olarak çalışıyoruz.

Eğer burç yorumunuza kesin bir biçimde ulaşmak istiyorsanız tavsiyemizi dinleyin: Sitemizi ziyaret edin. Burç yorumunuzu ana sayfada bulacaksınız.


2.  Mail adresime birden çok burç yorumu gönderiliyor

Eğer birden çok burç yorumu alıyorsanız, aynı mail adresiyle farklı burç yorumlarına kaydolmuşsunuz demektir. Problemi çözmek için fazladan gönderilen burç yorumlarının aboneliğinden çıkmak yeterli olacaktır.

Abonelikten çıkmak için e-mail almak istemediğiniz hizmetlerin seçimlerini kaldırın. Değişiklikleri kaydetmek için sayfanın altında bulunan “Onayla” tuşuna basmayı unutmayın.


3. Geçmiş tarihli bir burç yorumuna erişmek istiyorum

Ne yazık ki geçmişte yayınlanmış bir burç yorumuna erişimin mümkün olmadığını üzülerek belirtmek zorundayız. Umarız ki içinde bulunduğunuz günün burç yorumu sizi yeterince tatmin eder.


4. Burç yorumum ücretsiz mi ?


Günlük ve haftalık burç yorumlarının gönderimi tamamen ücretsizdir. 


Kişisel Bilgilerin Denetimi 

1.Profilimdeki kişisel bilgileri düzenlemek istiyorum 

Buraya tıklayarak Astrocenter profilinizi ziyaret edin, kişisel bilgilerinizi değiştirin ve düzenlemelerinizi onaylayın.


Doğum günüm iki burç arası geçiş tarihine karşılık geliyor. Burcum nedir?

Güneş bir burca her yıl aynı zamanda giriş yapmıyor. Dolayısıyla Güneş burçları bir yıldan diğerine farklılık gösterir. Eğer iki burç arası geçiş gününde doğduysanız, güneş burcunu belirlemek için doğum yerinizi ve saatinizi bilmeniz gerekir.

Sonuç olarak, aynı tarihlerde farklı burçlara sahip olabilirsiniz : Her şey doğum yılınıza ve saatinize bağlıdır. Mesela eğer 20 Mart’ta doğduysanız hem Koç hem de Balık burcu olabilirsiniz!

Eğer siz de benzer bir durumdaysanız, hesaplarımızın doğru olması adına kayıt esnasında girdiğiniz doğum bilgilerinizi kontrol etmenizi tavsiye ederiz. 


Doğduğum şehir veri tabanınızda mevcut değil

Coğrafik veritabanımıza çok sayıda şehri dahil ettik ama ne yazık ki hepsine sahip değiliz! Dolayısıyla doğdunuz şehrin sitemizde yer almaması mümkün. Böyle bir durumda şu adımları takip etmenizi öneriyoruz.


Doğru ülkeyi seçip seçmediğinizi kontrol edin.

Şehrin isminin yazılışını kontrol edin.

Eğer hala doğduğunuz şehir listede görünmüyorsa, mevcut olanlardan şehrinize en yakın olanı seçin.

Merak etmeyin, birkaç kilometrelik fark astrolojik hesaplamalarınızı etkilemeyecektir!   


Astrocenter Birebir Gerçek Uzmanlarla Fal Baktırma Servisi Hakkında Sorularınız Varsa Buraya Tıklayınız.

BEN BAŞAK BURCUYUM..26,8,1969 NEDENSE KISMET BANA ÇOK UZAK YAKINDA OLUR MU KISMET....TALİHİM ACIK MI?

ÎLHAN KIVRAK 3 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık!

Başarısızlık, sayfa mevcut değil ama söz veriyoruz, hatalarımızdan ders çıkaracağız ve bir sonraki sefere daha iyi yapacağız. Bu arada aşağıdaki en son makalelerimizden birine göz atın!

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi "Bugün, içsel maneviyatınızı ve duygusal gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün. Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi, bize disiplin ve odaklanma gücü verirken, aynı zamanda ruhani derinliklerimizi de keşfetme fırsatı sunuyor. Kendinizi bu enerjiye bırakın ve iç huzurunuzu bulun."

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"