Başarılı fal uzmanımız Banu Hanımla röportajımız

tarihinde

<strong>Çocukluğumdan beri rüyalarımda olacak şeyleri görürdüm. 13 yaşından itibaren iskambil ile başlayan fal bakma merakım söylediklerimin çıkması ile çevremdekilerin ilgi odağı olmama ve her ortamda fal bakmam için ısrarlara sebep old</strong>u.

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Çocukluğumdan beri rüyalarımda olacak şeyleri görürdüm. 13 yaşından itibaren iskambil ile başlayan fal bakma merakım söylediklerimin çıkması ile çevremdekilerin ilgi odağı olmama ve her ortamda fal bakmam için ısrarlara sebep oldu. Aslında kahve falı bakarken  fincana bakmadığımı sadece karşımdaki kişinin enerjisini hissedebilmek için kullandığımı fark ettim çünkü  benzetmekten çok içimden gelen sese göre konuşuyordum. Bu da duru görü özelliğimi keşfetmemi sağladı.

Daha sonra Astroloji eğitimi aldım ama yine değişen bir şey yoktu işin içine bilgi girince içinizdeki ses susuyor hissettiklerinizden çok haritaya yöneliyorsunuz. Şu anda klasik Tarot ve katina yorumları yapıyorum ama eğitim aldığım halde içimdeki sesin beni yanıltmadığını bilip ona göre yorumluyorum bildiğim tek şey fal öğrenilmez hissedilir.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

13 yaşımdan beri fal bakıyorum.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Ben tarot ve katina falı bakıyorum buradaki amaç danışan ile aramdaki enerji alışverişini sağlamak zaten tarotun gizemi sayesinde kartlar tüm gerçekleri söyletiyor. Hepsini duru görü yeteneğin ile hislerim doğrultusunda bakıyorum. 

Banu Hanıma Tarot Falı baktırın
HEMEN ARA

 

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

Söylediklerimin çoğu çıkıyor ama bu enerji ile ilgili karşımdaki kişi sınava tabii tutar gibi davranırsa ya da  güvensizliğini hissedersem yoğunlaşamıyorum bu hissetme sanatı o yüzden herkese aynı şekilde verimli olamayabilirim açıkçası bu konuda çok iddialı konuşmak yanlış olur. Bir de insanlara duymak istemediklerini söylemek çok zor zaten yorum olumsuz bir olay anlatıyorsa karşınızdaki size inanmak istemiyor  danışanın yönlendirmesi ne olursa olsun ben hissettiğimi söylüyorum.

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Danışan ile aramda sıcak bir dostluk kurmaya özen gösteriyorum bir seferle kalmayan bir bağ oluşturmaya çalışıyorum ve aradığında kaldığımız yerden devam edebiliyoruz. Sorunlarını tekrar anlatmaya gerek kalmıyor. Hayatında ne yaşamışsa  yaşasın asla yargılamıyorum.  Danışan mutlu olsun diye süslü ve gerçekten uzak cümlelerle yorum asla yapmıyorum. Zaten işin en zor tarafı bu gerçekleri incitmeden hayal kırıklığı yaşatmadan yormadan anlatabilmek. Biliyorum ki seçimlerinde izleyecekleri yolda birazda olsa bizim söylediklerimizin etkisi oluyor bir şekilde kararlarında etkili oluyoruz. bu büyük bir sorumluluk mesela eşinden şüphe eden birine evet seni aldatıyor ve seni sevmiyor demek ne kadar etik olabilir sonuçta bizlerde yanılabiliriz ve bu söylediğimiz ile kurtulma imkanı olabilecek bir yuva yıkılabilir. Bu ince çizgiye çok dikkat ederek yıkıcı değil yapıcı ve çözüm bulmaya odaklı yorum yapmaya özen gösteriyorum.

Banu Hanıma Katina Aşk Falı baktırın
HEMEN ARA

Sizi neden aramalılar? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Beni sorunlarına çözüm arayanlar izleyecekleri yolda tereddütleri olanlar  bir sırdaş isteyenler çekinmeden arayabilirler. Amacım zorlu  hayat yolunda bir parçada olsa yaralarımızı beraber sarabilmek.

 

 

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin