Başarılı fal uzmanımız Banu Hanımla röportajımız

tarihinde

<strong>Çocukluğumdan beri rüyalarımda olacak şeyleri görürdüm. 13 yaşından itibaren iskambil ile başlayan fal bakma merakım söylediklerimin çıkması ile çevremdekilerin ilgi odağı olmama ve her ortamda fal bakmam için ısrarlara sebep old</strong>u.

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Çocukluğumdan beri rüyalarımda olacak şeyleri görürdüm. 13 yaşından itibaren iskambil ile başlayan fal bakma merakım söylediklerimin çıkması ile çevremdekilerin ilgi odağı olmama ve her ortamda fal bakmam için ısrarlara sebep oldu. Aslında kahve falı bakarken  fincana bakmadığımı sadece karşımdaki kişinin enerjisini hissedebilmek için kullandığımı fark ettim çünkü  benzetmekten çok içimden gelen sese göre konuşuyordum. Bu da duru görü özelliğimi keşfetmemi sağladı.

Daha sonra Astroloji eğitimi aldım ama yine değişen bir şey yoktu işin içine bilgi girince içinizdeki ses susuyor hissettiklerinizden çok haritaya yöneliyorsunuz. Şu anda klasik Tarot ve katina yorumları yapıyorum ama eğitim aldığım halde içimdeki sesin beni yanıltmadığını bilip ona göre yorumluyorum bildiğim tek şey fal öğrenilmez hissedilir.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

13 yaşımdan beri fal bakıyorum.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Ben tarot ve katina falı bakıyorum buradaki amaç danışan ile aramdaki enerji alışverişini sağlamak zaten tarotun gizemi sayesinde kartlar tüm gerçekleri söyletiyor. Hepsini duru görü yeteneğin ile hislerim doğrultusunda bakıyorum. 

Banu Hanıma Tarot Falı baktırın
HEMEN ARA

 

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize böyle bir hikayenizi anlatır mısınız?

Söylediklerimin çoğu çıkıyor ama bu enerji ile ilgili karşımdaki kişi sınava tabii tutar gibi davranırsa ya da  güvensizliğini hissedersem yoğunlaşamıyorum bu hissetme sanatı o yüzden herkese aynı şekilde verimli olamayabilirim açıkçası bu konuda çok iddialı konuşmak yanlış olur. Bir de insanlara duymak istemediklerini söylemek çok zor zaten yorum olumsuz bir olay anlatıyorsa karşınızdaki size inanmak istemiyor  danışanın yönlendirmesi ne olursa olsun ben hissettiğimi söylüyorum.

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Danışan ile aramda sıcak bir dostluk kurmaya özen gösteriyorum bir seferle kalmayan bir bağ oluşturmaya çalışıyorum ve aradığında kaldığımız yerden devam edebiliyoruz. Sorunlarını tekrar anlatmaya gerek kalmıyor. Hayatında ne yaşamışsa  yaşasın asla yargılamıyorum.  Danışan mutlu olsun diye süslü ve gerçekten uzak cümlelerle yorum asla yapmıyorum. Zaten işin en zor tarafı bu gerçekleri incitmeden hayal kırıklığı yaşatmadan yormadan anlatabilmek. Biliyorum ki seçimlerinde izleyecekleri yolda birazda olsa bizim söylediklerimizin etkisi oluyor bir şekilde kararlarında etkili oluyoruz. bu büyük bir sorumluluk mesela eşinden şüphe eden birine evet seni aldatıyor ve seni sevmiyor demek ne kadar etik olabilir sonuçta bizlerde yanılabiliriz ve bu söylediğimiz ile kurtulma imkanı olabilecek bir yuva yıkılabilir. Bu ince çizgiye çok dikkat ederek yıkıcı değil yapıcı ve çözüm bulmaya odaklı yorum yapmaya özen gösteriyorum.

Banu Hanıma Katina Aşk Falı baktırın
HEMEN ARA

Sizi neden aramalılar? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Beni sorunlarına çözüm arayanlar izleyecekleri yolda tereddütleri olanlar  bir sırdaş isteyenler çekinmeden arayabilirler. Amacım zorlu  hayat yolunda bir parçada olsa yaralarımızı beraber sarabilmek.

 

 

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!