Aşk en güzel ne zaman yaşanır? Hangi gün nasıl aşkı yaşıyorum?

tarihinde

Yaz aylarında el ele dolaşan, aşk öpücükleriyle gün ışığımı kapatan çiftleri gördükçe Kasım Ayı'nın sadece bir filmden ibaret olduğuna inandım. Kıskançlık diz boyu şu sıra. Hafta başlangıcındayken size sendromsuz pazartesiler diliyorum ve...

 

Herkese Merhaba,

Kasım'da aşk başkadır diyenlere sizde mi benim gibi inanmıyorsunuz? Yaz aylarında el ele dolaşan, aşk öpücükleriyle gün ışığımı kapatan çiftleri gördükçe Kasım Ayı'nın sadece bir filmden ibaret olduğuna inandım. Kıskançlık diz boyu şu sıra. Hafta başlangıcındayken size sendromsuz pazartesiler diliyorum ve erkeklerin de günlere benzediğini benim gibi bildiğinizi biliyorum. Kavgacı yönleri, sert bakışları kesinlikle pazartesiden, bir an önce tartışmaları sonuca bağlamak istemeleri sendromsuz bir günden kurtulmak istedikleri kadar masumane aslında. Aşırı pahalı hediyelerden kaçınmaları, güzel sözleri söylemeyerek kadınları şımartmama istekleri de adeta bir Salı gününün sıradanlığından. Sade ve alışılmış bir salı günü kim sevmez!

<<< Aşkı bulmanız an meselesi! Uzmanlarımız ruh eşinizi bulmanıza yardım ediyorlar >>> 

Gelelim çarşambaya istediklerini elde etme günü, hafta ortası, aşkınızı beşte geçebilir beşte kalabilir işte kararsızlıklarını bugünden almışlar, tamamen kadınlara bağlı şekil alan bir gün bu, şans sizden yana olabilir.

 

 

Perşembe günleri sizinle alışverişe gelip çabuk sıkılan, sadece vitrinlere bakan hafta sonunu vadedip, hafta için de hissettiren o perşembeler yok mu siz anladınız beni.

Önümüzdeki haftalarda sizi neler bekliyor hemen fal baktırın öğrenin
HEMEN ARA

Cuma gününün benzerliği o kocaman yürekleri; ne kadar yorulsalar da sevdiklerini mutlu etme istekleri, sevdi mi tam sever, bir ömür sizinle bakışı atan o gelecek vadeden sözleri tam da cumadan almışlar işte. Hafta sonu vadeden bir cuma, aşkın kendisi!

<<< 7/24 hizmetinizde olan deneyimli medyumlarimizla fal baktırın >>>

Hafta sonları ise biraz serseri vari, çapkın ama ertesi gün işe uyanacağına bilen dozunu kaçırmadan, sevdiğini kaptırmadan, biraz çocuk ruhları, paylaşmayı sevmeyen, saatleri kısıtlıymışçasına maçını seyreden asi ama 2 günlük hükümdarlıkları ise cumartesi, pazardan.

Aşk dolu bir hafta diliyorum, her günü cuma gibi olan, cuma gibi seven..

Sevgiler…

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık!

Başarısızlık, sayfa mevcut değil ama söz veriyoruz, hatalarımızdan ders çıkaracağız ve bir sonraki sefere daha iyi yapacağız. Bu arada aşağıdaki en son makalelerimizden birine göz atın!

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi "Bugün, içsel maneviyatınızı ve duygusal gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün. Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi, bize disiplin ve odaklanma gücü verirken, aynı zamanda ruhani derinliklerimizi de keşfetme fırsatı sunuyor. Kendinizi bu enerjiye bırakın ve iç huzurunuzu bulun."

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"