Aşk en güzel ne zaman yaşanır? Hangi gün nasıl aşkı yaşıyorum?

tarihinde

Yaz aylarında el ele dolaşan, aşk öpücükleriyle gün ışığımı kapatan çiftleri gördükçe Kasım Ayı'nın sadece bir filmden ibaret olduğuna inandım. Kıskançlık diz boyu şu sıra. Hafta başlangıcındayken size sendromsuz pazartesiler diliyorum ve...

 

Herkese Merhaba,

Kasım'da aşk başkadır diyenlere sizde mi benim gibi inanmıyorsunuz? Yaz aylarında el ele dolaşan, aşk öpücükleriyle gün ışığımı kapatan çiftleri gördükçe Kasım Ayı'nın sadece bir filmden ibaret olduğuna inandım. Kıskançlık diz boyu şu sıra. Hafta başlangıcındayken size sendromsuz pazartesiler diliyorum ve erkeklerin de günlere benzediğini benim gibi bildiğinizi biliyorum. Kavgacı yönleri, sert bakışları kesinlikle pazartesiden, bir an önce tartışmaları sonuca bağlamak istemeleri sendromsuz bir günden kurtulmak istedikleri kadar masumane aslında. Aşırı pahalı hediyelerden kaçınmaları, güzel sözleri söylemeyerek kadınları şımartmama istekleri de adeta bir Salı gününün sıradanlığından. Sade ve alışılmış bir salı günü kim sevmez!

<<< Aşkı bulmanız an meselesi! Uzmanlarımız ruh eşinizi bulmanıza yardım ediyorlar >>> 

Gelelim çarşambaya istediklerini elde etme günü, hafta ortası, aşkınızı beşte geçebilir beşte kalabilir işte kararsızlıklarını bugünden almışlar, tamamen kadınlara bağlı şekil alan bir gün bu, şans sizden yana olabilir.

 

 

Perşembe günleri sizinle alışverişe gelip çabuk sıkılan, sadece vitrinlere bakan hafta sonunu vadedip, hafta için de hissettiren o perşembeler yok mu siz anladınız beni.

Önümüzdeki haftalarda sizi neler bekliyor hemen fal baktırın öğrenin
HEMEN ARA

Cuma gününün benzerliği o kocaman yürekleri; ne kadar yorulsalar da sevdiklerini mutlu etme istekleri, sevdi mi tam sever, bir ömür sizinle bakışı atan o gelecek vadeden sözleri tam da cumadan almışlar işte. Hafta sonu vadeden bir cuma, aşkın kendisi!

<<< 7/24 hizmetinizde olan deneyimli medyumlarimizla fal baktırın >>>

Hafta sonları ise biraz serseri vari, çapkın ama ertesi gün işe uyanacağına bilen dozunu kaçırmadan, sevdiğini kaptırmadan, biraz çocuk ruhları, paylaşmayı sevmeyen, saatleri kısıtlıymışçasına maçını seyreden asi ama 2 günlük hükümdarlıkları ise cumartesi, pazardan.

Aşk dolu bir hafta diliyorum, her günü cuma gibi olan, cuma gibi seven..

Sevgiler…

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Melek sayısı 777 ne anlama geliyor?

Tekrar tekrar 777 sayısını görmek kesinlikle tesadüf değildir. Bu sayı kumarhanenin dışında da pozitif anlamlara sahiptir. Meleğiniz size yaşamınızı değiştirecek içsel yolculuğa çıkmaya hazır olduğunuzu söylemek istiyor. Artık güçlü ve zayıf yönlerinizin neler olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Tavsiyelerimize kulak verin ve 777 sayısının anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey