Zeynep Hanımın gözünden fal serüveni

tarihinde

<strong>Gelecekte istediği bir şeyin nasıl sonuclanacağını herkes merak eder.  Bende de bu merak fazlasıyla vardı ve falcılar hep dikkatimi çekmişti. Fal bakma hikayem erken yaşlarda çevremdeki gördügüm ya da bir yere gittigimde karşılaştığım falcılara özenmekle oldu ve kendime bende deneyebilirim dedim...</strong>

Falcılığa başlama hikâyenizi anlatır mısınız?

Gelecekte istediği bir şeyin nasıl sonuçlanacağını herkes merak eder. Bende de bu merak fazlasıyla vardı ve falcılar hep dikkatimi çekmişti. Fal bakma hikayem erken yaşlarda çevremdeki gördügüm ya da bir yere gittigimde karşılaştığım falcılara özenmekle başladı ve kendime bende deneyebilirim dedim. Başarısız olma riski de varken kahve falından başladım sonra katina ve tarot fallarına bakmaya başlamamla gerçekleşti benim fala başlama hikayem. Oldukça başarılı olunca daha çok insana ulaşmak istedim.

 

Kaç yıldır fal bakıyorsunuz?

Yaklaşık 13 yıldır fal bakmaktayım.

 

Ne tür fallara bakıyorsunuz?

Kahve falı, Tarot falı, Katina falı

Zeynep Hanımla konuşup gerçek fal baktırın
HEMEN ARA

Söylediklerinizin birebir çıktığı oldu mu? Olduysa bize biraz anlatmanız mümkün mü?

Söylediklerimin çok çıktığına şahit oldum. Duyumlar aldım. Fal baktığım bir bayanın çocuğunun iyi bir üniversite kazanacağını ve aynı şehirde olacağını belirttim ve çıktı. Görüşmediği küs olduğu kızının da hamile olduğunu söyledim ve oğlan kardeşinin maddi bir kayıp yaşayıp sıkıntı çekeceğini ve kızıyla küs olduğu için benim dedigim gibi kızının 2 çocuğuna hamile oldugunu öğreniyor  bana fal baktırdıktan sonra oğlu da aynı şehirde üniversitede iyi bir bölüm kazanıyor erkek kardeşi de boşandığı eşinin açtığı davalarla ondan fazla bir para çıkmasıyla maddi zorluk yaşıyor ve çok çok genç bir kıza fal bakmamla defalarca cıkması üzerine çok baktık ve sevgilisiyle evlenmeyi çok istesede ailesi istemiyormuş oğlanın fakat ben ısrarla geç de olsa evleniceklerini mutlu olacaklarını söylesem de oğlanın ailesi katti suretle istemedi aradan birkaç yıl geçince oğlan ailesini ikna ediyor güçte olsa ve böylelikle benim dedigim gibi evleniyorlar hem de hiç problem yaşamadan ve çok bunun gibi örnekleri ve daha değişik fallarımın çıktığını çok söyleyenler oldu.

 

Fal baktıracaklara söylemek istediğiniz özel bir şey var mı? Ne gibi durumlarda fal baktırmalılar?

Fala inanma falsız kalma cümlesi vardır türk kültüründe. Fala baktırmak için sorun yaşaması gerekmez genel hayatında. Para, aşk herşey için baktırılabilir bir durum olması gerekmez baktırmak için. Kim merak etmez ki geleceğini ne yaşayacağını...

 

Sizi neden aramalılar? Arayacak müşterilere neler vaat ediyorsunuz?

Beni aramalılar çünkü fal baktıklarımdan baktığım falların çoğu çıkıyor ve ben asla olmayacak bir şeye olacak diye umut vermem olumsuzda olsa hakikatleri öğrenmek ona göre daha iyi adım atmak için aramalılar. Arayacaklara vaatlerim hakikatler neyse bazı şeylerin iç yüzü elimden geldiğinin fazlası yardımcı olup yön vermeye çalışacağım bunları vaat etmekteyim!

 

Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Astrocenter’da görüşmek üzere…

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey