Sen hiç ayrılmaya zorlandın mı?

tarihinde

<strong>Bazen bazı şeylerin gidişatını değiştiremezsiniz. Ayrılık gibi! Olacağı vardır. Taraflardan birisi kuluçkaya yatar ve yaşananları ölçüp tartar. Sevse dahi ayrılığın en doğru karar olduğuna inanır.</strong>

Bazen bazı şeylerin gidişatını değiştiremezsiniz. Ayrılık gibi! Olacağı vardır. Taraflardan birisi kuluçkaya yatar ve yaşananları ölçüp tartar. Sevse dahi ayrılığın en doğru karar olduğuna inanır. Ya da kendini inandırır. Ve en sonunda dananın kuyruğu kopar ve o gün gelir. Tüm cesaretini toplamıştır. Sonu hayır mı şer mi bilemeden… Ve işte ağzından o klişe kelimeler dökülmektedir. Gözlerden yaşlar süzülür. Ağlaya ağlaya ayrılık meşrulaştırılır.  Zaman akar, hıçkırıklar boğazda düğümlenir, konuşmakta bile güçlük çekersin. Düşündükçe onsuz nefes alamayacağını düşünürsün. İlk 2 hafta korkunç geçer. Her şey sana onu hatırlatır.  Aramak istersin aramaman gerektiğini bilirsin. Kendini aramamak için zor tutarsın.

 

Oluruna bırakabilenler güçlüdür; ya da çok duygusal değillerdir. İşte oluruna bırakabilenlere imrenirsin. Ya çok duygusalsan? İnan bana en kolay rahatlama yolu konuşmaktır. Herkese anlatmak. İçini döküp rahatlamak. Haklı olduğun noktalar için desteğe ihtiyaç duyarsın. İşte Astrocenter’la böyle tanıştım. Nuran Hanım ile Leyla Hanımın pamuk sesi ve görmüş geçirmişliği bana ayrılığımı atlatmamda önemli rol oynadı. Kendimi değersiz ve güçsüz hissediyordum. Ve bu tatlı insanlar bana yardımlarını esirgemediler. Ben diğer uzmanları da denedim. Çünkü Leyla ve Nuran Hanımı beğenmiştim, diğerlerini de tanımak istedim. Geleceğe olan ilgim bende merak uyandırmıştı. Bazı şeyler doğru çıktı bazı şeyler içinse hala bekliyorum; ama oldukça keyif aldım. Moralim düzeldi, kafam boşaldı, sonra doldu :)

Uzmanlarımızla konuşup geleceğinize yön verin
HEMEN ARA

Nuran Hanımla, Leyla Hanımı şiddetle öneririm. Aşk acısını tatmanın da hayatta önemli olduğu bilincindeyim. Hayatıma yakında birisi girecek gibi. Hepinize çok teşekkür ederim.

 

Bir Astrocenter Müşterisi

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Günlük Burç Yorumlarınız

Yay burcunda Dolunay "Dolunayın ışığı, içimizdeki manevi yolculuğu aydınlatıyor. Kendimize ve başkalarına karşı dürüst olma zamanı. Işığınızı parlatın ve kendi gerçeğinizi yaşayın."

Haftalık Burç Yorumları

Yay'daki Ay, Koç'taki Mars ile Üçgen "Bugün, içsel cesaretinizi ve enerjinizi ortaya çıkarın. Kendi gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün."

En Sevilen Yazılar

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin