Uzun Süreli Bir İlişki Yaşayabilmek İçin 7 Tavsiye

tarihinde

<strong>İlişkilerinizin</strong> uzun süreli olmamasından mi yakınıyorsunuz? Daha <strong>uzun soluklu ilişkiler yaşamanız</strong> için tüm bilmeniz gerekenler yazımızda!

 

Uzun Süreli İlişkiler İçin 7 Tavsiye

Bugünlerde ilişkiye başlamak oldukça kolay. Eskiden insanlar birini beğenir bir daha onu göremezdi ya da bir yerden bir yere taşınıldığında tüm irtibat kesilirdi. Şimdilerde ise ulaşım ve iletişim o kadar gelişti ki uzaklar yakın oldu, yakınımızdan ya da uzağımızda yaşayan biriyle beraberlik yaşamamız çok normal. Bu sefer de ilişkileri sürdürmek zor olmaya başladı.

İşte size ilişkilerinizin ömrünü uzatacak 7 tavsiye:

1- Bitti demek yok

Hiçbir zaman karşınızdakinin cebinizde olduğunu ya da tam tersi onu bir gün nasıl olsa kaybedeceğinizi düşünmeyin. Her gün onu baştan çıkartın.

 


☎ Arayın, En İyi Falcılar Geleceğinizi Anlatsın: 00902129002511


 

2- İletişim önemli

Önceliğiniz diyalog olsun. Konuşmaya önem verin. Karşı tarafın anlattıklarını özenle dinleyin. Sizin hoşunuza gitmeyen bir şey varsa karşı tarafın anlamasını beklemeden anlatın.

 

3- Birey olarak yaşayın

İlişkinizin dışında da var olun. Aşıksınız diye hobilerinizden ya da arkadaşlarınızdan vazgeçmeyin. Kendinize ait zaman yaratın.

 

4- Güven

Kıskanmak normaldir ama kıskandığınız için karşı tarafı kısıtlamak değildir. Ona güvenin ve güvendiğinizi hissettirin.

 

 


<< Falda Sana Özel Hoşgeldin PROMOSYONU: Telefondan 10dk Fal Yalnızca 1 Euro! >>


 

5- Projeler yapın

Küçük ya da büyük fark etmez, hafta sonu programları, eğlenmek için aktiviteler…Özellikle hafta sonu kanepe, tv rutinine dönüşmeyin.

 

6- Cinsel anlamda uyum

Tutku siz uyumlu olduğunuz sürece hep var olacaktır. Bu sizi de ilişkinizi de canlı tutacak ve sıkılmanızı önleyecektir.

 


<< Kimseye Soramadıklarınızı Falcılara Anonim Olarak Sorun >>


 

7- Detaylara dikkat

Günlük hayatınızda ve her daim karşı tarafa değer verin, onun ilgi duyduğu şeylere karşı ilgili olun ve küçük sürprizler yapın.

 

Böylece eskimeyen bir ilişkiniz olacaktır!

Şu alıntıyı da unutmayalım Aşkı aceleye getirmeyin, zira peri masallarında bile mutlu sonlar en son sayfada yer alır.

 

Bunları da seveceksiniz:

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

Günlük Burç Yorumlarınız

Balık burcundaki Güneş, Balık burcundaki Satürn ile kavuşumda "Bugün, duygusal derinliklerinize ve iç sesinize kulak verin. Kendinize olan güveninizi yeniden keşfedin ve manevi gücünüzü kullanarak hayatınızdaki engelleri aşın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey