En Sık Görülen 3 Rüya ve Bu Rüyaların Anlamları

tarihinde

Her rüyanın bir anlamı var! Rüyalar ruh halimizin, isteklerimizin ya da korkularımızın bir yansıması. <strong>En sık görülen üç rüya</strong> hangisi biliyor musunuz?

 

EN SIK GÖRÜLEN RÜYALAR

Rüyalarımız basit ve bilişsel görseller mi, yoksa gördüklerimizden öte anlamları da mı var? Çok eskiden beri var olan bir inanışa göre rüyalar bugüne ya da geçmişe dair istek ve yaşanmışlıklarımızın, gizli kalan tutkularımızın bir ifadesi. Ancak aynı şekilde, rüyaların gelecekte olacaklara dair ipuçları  olduğunu söyleyenler de var. Rüyalarınızı yorumlayarak beyninizin size anlatmaya çalıştığını veya hayatınızda gerçekten ne istediğinizi, kendinizle ilgili şeyleri keşfedebilirsiniz.

Birçoğumuz gördüğümüz rüyaları hatırlamayız. Ancak gördüğümüz rüyaların detaylarına hakim olamasak da, çoğu zaman rüyanın hangi temada olduğu bilincimize yerleşir. Yapılan araştırmalara göre insanların gördüğü rüyalar genellikle benzeşir, çoğunlukla aynı şeyler görülür.

İşte en çok görülen 3 rüya:

 


Türkiye'nin en iyi falcı ve yaşam koçları Astrocenter'da 

Online Fal Baktır


 

Rüyada Diş Düşürmek

Bu rüyayı gören kimse, kendine olan güvenini kaybetmesine yol açan bir olay yaşamıştır.

Dişler genellikle gücü simgeler. Bu yüzden diş düşmesi güç kaybetmeye, baskı duygusuna delalettir. Her koşulda, rüyada diş düşürmek genellikle sıkıntılı bir anlama sahiptir. Bu, bir işten ayrılmak istediğiniz ya da  tuzağa düştüğünüz anlamına gelebilir.

Rüyada diş düşürmek, bazen dış görünüşünüzle ilgili endişeleri de dile getirebilir. Kendini çirkin bulma, kendi bedenine karşı utanç ya da kaygı besleme durumlarını ifade eder.

Rüyada diş düşürmenin bir başka yorumu, iletişim eksikliğidir. Dişler, konuşma yeteneği için olmazsa olmazdır. Dişler düştüğünde konuşma yeteneği de kaybolur.  Bu, kendinizi ifade edemediğiniz ya da biriyle iletişim sıkıntısı çektiğiniz anlamına gelebilir.

Genel olarak, rüyada dişinizin düşmesi, güç ve özgüven kaybı yaşayacağınız anlamına geliyor.

 


<< En İyi Medyum ve Falcılar Geleceğinizi Anlatsın >>


 

Rüyada Kovalanmak

Rüyada kovalanmak, yüzleşmekten korkulan bir durumu ifade eder.

Rüyada kovalandığınızı görmek ya da bir şeyden kaçmak, normal yaşamınızda korku veya endişeye neden olan bir durum olduğunu gösterir.

Bu rüya genellikle sık tekrarlanan periodlarla görülür. Bunu aşmanın yolu korkuya neden olan problemle yüzleşmeye çalışmaktır.

Bu rüyayı kadınlar erkeklere oranla daha çok görür.

 


Fala İnan! Astrocenter'ın En İyi Medyumlarından Nokta Atışı Yorumlar Edin!


 

 Rüyada Çıplak Olduğunu Görmek

Rüyada çıplak olduğunu görmek çok karşılaşılan bir durumdur. Bu rüya, alay konusu olma korkunuzu gösterir.

Rüyada topluma açık bir alanda çıplak olduğunuzu görmek, kendinizi bulmakta zorlandığınızı veya yanlış yere suçlandığınızın da göstergesi olabilir. Rüyada kendini değil de bir başkasını çıplak olarak görmek ise o kişiyi bir şeye maruz bırakmaktan korkmak olarak yorumlanır.

Duygusal veya psikolojik olarak savunmasız olma ve yalnızlık, rüyalarda çoğunlukla çıplaklık şeklinde ifade bulur.

 

Siz en çok hangiyi rüyayı görüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz! 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

 

 

Find similar articles on this topic :

Ruyamda kuzenimle bi yolda yürüyoruz birden yanında görümcem bir şu birikintisine düşüyor ona elimi uzatıyorum o şu çamurlu bi bataklık oluyor onu kurtarmaya çalışırken bende düşüyorum içine ve bataklık gibi içine çekiyor bizi.Onuda kurtaramıyorum hatta kendimde çırpınırken baktıkça batıyorum ve öleceğimi anlıyorum ve korkup şaşırıp çocuklarımı düşünerek kabullenip kendimi bırakıyorum.Hortum gibi dibe batarken kuzenim yukardan bana bakıyor eğilmiş ve ışık gittikçe küçülüyor.Bide öncesi veya sonrası görüyorum hatırlamıyorum ama bir yaşlı kadın başında beyaz tülbent bana bayaga fazlaca kağıt para veriyor içinde dolarda var.Nasil bir ruya lütfen cvplarmisiniz?Teşekkürler

Şadiye Kuram 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Zekanın Koruyucu Meleği Harael

Harael (Harahel), 11 - 15 Ocak arasında doğan Oğlak burçlarının meleğidir. Zihinsel zenginliğin koruyucu meleği olarak, bizlere idare konusunda beceriler bahşeder ve doğurganlığın artmasında da rol oynar. Harael'le ilgili daha fazla bilgi yazımızın devamında!

Horus'un Gözü Ne Anlamlara Geliyor?

Horus'un Gözü ayrıca Udjat veya Wedjat olarak da bilinir. Bu koruyucu sembol, efsaneye göre babasının ölümünün intikamını almak isteyen Horus'un verdiği mücadeleye dayanır. Bu koruyucu gözü bir muska ya da tılsım olarak taşımak da mümkündür.

Evreni Yöneten 14 Yasa Nelerdir?

Yoksa siz de her şeyin tesadüf eseri olduğuna ya da kaderinizin baştan belli olduğuna inananlardan mısınız? Unutmayın ki evren ne kadar büyük olursa olsun 14 temel yasayla yönetilir. Karma, çekim yasası ve ilahi birlik yasaları bunlardan yalnızca birkaçıdır. Yaşamınızda uyuma kavuşmak adına bu yasaları keşfedin!

Göz Seğirmesinin Spiritüel Anlamı

Gözünüz seğiriyor, göz kapağınız istemsizce kasılıyor mu? Böyle bir durumda hemen tıbbi bir yorum yapmanız normal. Ancak göz seğirmeleri spiritüel anlamlara da gelebilir. Sağ mı yoksa sol gözünüz mü titriyor? Şans mı uğursuzluk mu getirecek? İyi haber mi yoksa kötü haber mi? Göz seğirmesinini spiritüel anlamda nasıl yorumlamalı?

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

El Falı Nasıl Bakılır? El Çizgilerinin Anlamlarını Öğrenin!

El çizgileri doğumdan çok önce, hamileliğin ikinci ayında oluşur. Yaşam boyunca bu çizgiler, kişinin seçimlerine göre değişir Hatta ölüm anında, çizgilerin yok olana kadar solacağı bile söylenir... Kaderiniz avucunuzun içinde olduğunu biliyor muydunuz? El falının sırlarını keşfedin!

Kelebeklerin Gizli Anlamları

Kelebek, görkemli ve ilgi çekici dış görünüşüne kavuşmadan önce sadece bir kozadan ibarettir. Bu da onu neşenin ve değişimin sembolü yapar. Yaşamınızda ya da rüyalarınızda karşınıza bir kelebek çıkıyorsa bu tesadüf değildir! Kelebeklerin gizli anlamlarını keşfetmeye hazır olun...

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Burcunuza Dair Her Şey