En Sık Görülen 3 Rüya ve Bu Rüyaların Anlamları

tarihinde

Her rüyanın bir anlamı var! Rüyalar ruh halimizin, isteklerimizin ya da korkularımızın bir yansıması. <strong>En sık görülen üç rüya</strong> hangisi biliyor musunuz?

 

EN SIK GÖRÜLEN RÜYALAR

Rüyalarımız basit ve bilişsel görseller mi, yoksa gördüklerimizden öte anlamları da mı var? Çok eskiden beri var olan bir inanışa göre rüyalar bugüne ya da geçmişe dair istek ve yaşanmışlıklarımızın, gizli kalan tutkularımızın bir ifadesi. Ancak aynı şekilde, rüyaların gelecekte olacaklara dair ipuçları  olduğunu söyleyenler de var. Rüyalarınızı yorumlayarak beyninizin size anlatmaya çalıştığını veya hayatınızda gerçekten ne istediğinizi, kendinizle ilgili şeyleri keşfedebilirsiniz.

Birçoğumuz gördüğümüz rüyaları hatırlamayız. Ancak gördüğümüz rüyaların detaylarına hakim olamasak da, çoğu zaman rüyanın hangi temada olduğu bilincimize yerleşir. Yapılan araştırmalara göre insanların gördüğü rüyalar genellikle benzeşir, çoğunlukla aynı şeyler görülür.

İşte en çok görülen 3 rüya:

 


Türkiye'nin en iyi falcı ve yaşam koçları Astrocenter'da 

Online Fal Baktır


 

Rüyada Diş Düşürmek

Bu rüyayı gören kimse, kendine olan güvenini kaybetmesine yol açan bir olay yaşamıştır.

Dişler genellikle gücü simgeler. Bu yüzden diş düşmesi güç kaybetmeye, baskı duygusuna delalettir. Her koşulda, rüyada diş düşürmek genellikle sıkıntılı bir anlama sahiptir. Bu, bir işten ayrılmak istediğiniz ya da  tuzağa düştüğünüz anlamına gelebilir.

Rüyada diş düşürmek, bazen dış görünüşünüzle ilgili endişeleri de dile getirebilir. Kendini çirkin bulma, kendi bedenine karşı utanç ya da kaygı besleme durumlarını ifade eder.

Rüyada diş düşürmenin bir başka yorumu, iletişim eksikliğidir. Dişler, konuşma yeteneği için olmazsa olmazdır. Dişler düştüğünde konuşma yeteneği de kaybolur.  Bu, kendinizi ifade edemediğiniz ya da biriyle iletişim sıkıntısı çektiğiniz anlamına gelebilir.

Genel olarak, rüyada dişinizin düşmesi, güç ve özgüven kaybı yaşayacağınız anlamına geliyor.

 


<< En İyi Medyum ve Falcılar Geleceğinizi Anlatsın >>


 

Rüyada Kovalanmak

Rüyada kovalanmak, yüzleşmekten korkulan bir durumu ifade eder.

Rüyada kovalandığınızı görmek ya da bir şeyden kaçmak, normal yaşamınızda korku veya endişeye neden olan bir durum olduğunu gösterir.

Bu rüya genellikle sık tekrarlanan periodlarla görülür. Bunu aşmanın yolu korkuya neden olan problemle yüzleşmeye çalışmaktır.

Bu rüyayı kadınlar erkeklere oranla daha çok görür.

 


Fala İnan! Astrocenter'ın En İyi Medyumlarından Nokta Atışı Yorumlar Edin!


 

 Rüyada Çıplak Olduğunu Görmek

Rüyada çıplak olduğunu görmek çok karşılaşılan bir durumdur. Bu rüya, alay konusu olma korkunuzu gösterir.

Rüyada topluma açık bir alanda çıplak olduğunuzu görmek, kendinizi bulmakta zorlandığınızı veya yanlış yere suçlandığınızın da göstergesi olabilir. Rüyada kendini değil de bir başkasını çıplak olarak görmek ise o kişiyi bir şeye maruz bırakmaktan korkmak olarak yorumlanır.

Duygusal veya psikolojik olarak savunmasız olma ve yalnızlık, rüyalarda çoğunlukla çıplaklık şeklinde ifade bulur.

 

Siz en çok hangiyi rüyayı görüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz! 

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız:

 

 

Yorumlar

Ruyamda kuzenimle bi yolda yürüyoruz birden yanında görümcem bir şu birikintisine düşüyor ona elimi uzatıyorum o şu çamurlu bi bataklık oluyor onu kurtarmaya çalışırken bende düşüyorum içine ve bataklık gibi içine çekiyor bizi.Onuda kurtaramıyorum hatta kendimde çırpınırken baktıkça batıyorum ve öleceğimi anlıyorum ve korkup şaşırıp çocuklarımı düşünerek kabullenip kendimi bırakıyorum.Hortum gibi dibe batarken kuzenim yukardan bana bakıyor eğilmiş ve ışık gittikçe küçülüyor.Bide öncesi veya sonrası görüyorum hatırlamıyorum ama bir yaşlı kadın başında beyaz tülbent bana bayaga fazlaca kağıt para veriyor içinde dolarda var.Nasil bir ruya lütfen cvplarmisiniz?Teşekkürler

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!