Erkeğinize söylememeniz gereken 5 önemli şey!

tarihinde

<strong>Sevgilinize her şeyi anlatmanız ilişkinizi zedeleyebilir. Bazen samimi ve açık sözlü olmak karşıdakini kırabilir ve gereksiz kuşkulara kapılmasına sahip olabilir...</strong>

Sevgilinize her şeyi anlatmanız ilişkinizi zedeleyebilir. Bazen samimi ve açık sözlü olmak karşıdakini kırabilir ve gereksiz kuşkulara kapılmasına sahip olabilir.

 

 Ondan önceki ilişkilerinizi bir bir anlatmayın. 

Onunla çıkmaya başlamadan önce tüm hayatınız boyunca onu beklemediğinizi o da biliyor. Sizi eski sevgililerinizle kafasında canlandırmak istememesi kadar doğal bir şey olamaz. 

Eski ilişkiniz hakkında sorular sorabilir ama bunun sebebi, kendisinin sizin için ne kadar özel olduğunu duymak istemesidir. Kendisini sizin eski erkek arkadaşlarınızla kıyaslamak isteyecek ve sizin kalbinizde en iyi kalmayı isteyecektir.

< Kalbinizdeki doğru kişi o mu? Medyum ve Fal Uzmanlarımız hemen sana fal bakıp söylesin. >


Geçmişinizle ilgili yalan cevaplar vermek yerine susmayı tercih edin! Bu konuda konuşmak istemediğinizi söyleyin. Eğer çok üstünüze gelirse sadece onu düşündüğünüzü ve yatakta en iyi olan erkeğin o olduğunu söyleyin.

 

   

 Paranızı nasıl harcadığınızı sakin söylemeyin.

Erkek arkadaşınızla ortak hesabınız olmadığı sürece, onun, sizin kendi paranızı nereye harcadığınızı bilmesine gerek yok. Erkekler gereksiz alış veriş olarak gördükleri ayakkabı, elbise almanızdan rahatsız olabilirler. 

Giydiğiniz bir şeyi beğendiğinde nerden aldığınızı ve ne kadar ödediğinizi ona söylemeyin. Eğer bilmek isterse de aldığınızın çok ucuz olduğunu söyleyin.

 

   

 Ailesi hakkındaki negatif düşüncelerinizi kendinize saklayın.

Onu ailesinden uzaklaştırmaya çalışmanız ilişkinize zarar getirecektir. Annesi dayanılmaz bir kadın olsa da ona bir şey söylemeyin. Negatif bir şey duyduğu anda siz ve ailesi arasında seçim yapmaya zorlandığını hissedecek ve size kızacaktır. Ailesi gerçekten çekilmezse mümkün olduğunca onlardan uzak durmaya bakın.

 

<<< Sorunlarına ve kafanı kurcalayan sorulara net cevaplar bulmak için hemen tıkla >>>

 

 Masum flörtleriniz size kalsın.

Erkek arkadaşınızı seviyor olmanız, ondan önceki eski flörtlerinizi konuşabileceğiniz anlamına gelmez. Flört etmek aşırıya kaçılmadığında oldukça sağlıklı bir şeydir. Hâlâ erkeklerin ilgisini çekiyor olmak konusunda övünmek size zararsız görünebilir. Özellikle de erkek arkadaşınızın size bağlılığından eminseniz... Bunları onunla konuşmayın. Başka erkekler tarafından beğenilmenin keyfini tek başınıza çıkarın.

 

 

 Aldığı hediye konusundaki gerçek düşünceniz! 

Eğer sevgilinizin aldığı hediyeyi beğenmiyorsanız bunu eleştirmek yerine hediyenin iyi bir yönünü görmeye çalışın. Ne tarz hediyelerden hoşlandığınızı sohbetleriniz sırasında incelikle belirtmeyi de ihmal etmeyin!

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Günlük Burç Yorumlarınız

Yay burcunda Dolunay "Dolunayın ışığı, içimizdeki manevi yolculuğu aydınlatıyor. Kendimize ve başkalarına karşı dürüst olma zamanı. Işığınızı parlatın ve kendi gerçeğinizi yaşayın."

Haftalık Burç Yorumları

Yay'daki Ay, Koç'taki Mars ile Üçgen "Bugün, içsel cesaretinizi ve enerjinizi ortaya çıkarın. Kendi gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün."

En Sevilen Yazılar

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin