Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Erkeğinize söylememeniz gereken 5 önemli şey!

Sevgilinize her şeyi anlatmanız ilişkinizi zedeleyebilir. Bazen samimi ve açık sözlü olmak karşıdakini kırabilir ve gereksiz kuşkulara kapılmasına sahip olabilir...

Sevgilinize her şeyi anlatmanız ilişkinizi zedeleyebilir. Bazen samimi ve açık sözlü olmak karşıdakini kırabilir ve gereksiz kuşkulara kapılmasına sahip olabilir.

 

 Ondan önceki ilişkilerinizi bir bir anlatmayın. 

Onunla çıkmaya başlamadan önce tüm hayatınız boyunca onu beklemediğinizi o da biliyor. Sizi eski sevgililerinizle kafasında canlandırmak istememesi kadar doğal bir şey olamaz. 

Eski ilişkiniz hakkında sorular sorabilir ama bunun sebebi, kendisinin sizin için ne kadar özel olduğunu duymak istemesidir. Kendisini sizin eski erkek arkadaşlarınızla kıyaslamak isteyecek ve sizin kalbinizde en iyi kalmayı isteyecektir.

< Kalbinizdeki doğru kişi o mu? Medyum ve Fal Uzmanlarımız hemen sana fal bakıp söylesin. >


Geçmişinizle ilgili yalan cevaplar vermek yerine susmayı tercih edin! Bu konuda konuşmak istemediğinizi söyleyin. Eğer çok üstünüze gelirse sadece onu düşündüğünüzü ve yatakta en iyi olan erkeğin o olduğunu söyleyin.

 

   

 Paranızı nasıl harcadığınızı sakin söylemeyin.

Erkek arkadaşınızla ortak hesabınız olmadığı sürece, onun, sizin kendi paranızı nereye harcadığınızı bilmesine gerek yok. Erkekler gereksiz alış veriş olarak gördükleri ayakkabı, elbise almanızdan rahatsız olabilirler. 

Giydiğiniz bir şeyi beğendiğinde nerden aldığınızı ve ne kadar ödediğinizi ona söylemeyin. Eğer bilmek isterse de aldığınızın çok ucuz olduğunu söyleyin.

 

   

 Ailesi hakkındaki negatif düşüncelerinizi kendinize saklayın.

Onu ailesinden uzaklaştırmaya çalışmanız ilişkinize zarar getirecektir. Annesi dayanılmaz bir kadın olsa da ona bir şey söylemeyin. Negatif bir şey duyduğu anda siz ve ailesi arasında seçim yapmaya zorlandığını hissedecek ve size kızacaktır. Ailesi gerçekten çekilmezse mümkün olduğunca onlardan uzak durmaya bakın.

 

<<< Sorunlarına ve kafanı kurcalayan sorulara net cevaplar bulmak için hemen tıkla >>>

 

 Masum flörtleriniz size kalsın.

Erkek arkadaşınızı seviyor olmanız, ondan önceki eski flörtlerinizi konuşabileceğiniz anlamına gelmez. Flört etmek aşırıya kaçılmadığında oldukça sağlıklı bir şeydir. Hâlâ erkeklerin ilgisini çekiyor olmak konusunda övünmek size zararsız görünebilir. Özellikle de erkek arkadaşınızın size bağlılığından eminseniz... Bunları onunla konuşmayın. Başka erkekler tarafından beğenilmenin keyfini tek başınıza çıkarın.

 

 

 Aldığı hediye konusundaki gerçek düşünceniz! 

Eğer sevgilinizin aldığı hediyeyi beğenmiyorsanız bunu eleştirmek yerine hediyenin iyi bir yönünü görmeye çalışın. Ne tarz hediyelerden hoşlandığınızı sohbetleriniz sırasında incelikle belirtmeyi de ihmal etmeyin!

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.