İlişkinizde Mucizeler Yaratmanın Yolları

tarihinde

<strong>Aşk</strong> hayatınızda <strong>mucizeler</strong> yaratmanın yolunun küçük ipuçlarından geçtiğini biliyor musunuz? Mutluluğa giden yolun ise çok basit kurallardan geçiyor. İşte <strong>mutluluğun anahtarları</strong>:

İlişkinizde Mucizeler Yaratmanın Yolları

Aşk, seks, flört ve ilişkiler bize mutluluk vermesi gerekirken bazen bizi çok fazla yorup mutsuz edebiliyor. Mutluluk ipuçları ise çok basit kurallardan geçiyor. İşte mutluluğun anahtarları... 

Hem kendinize hem çevrenizdekilere pozitif enerji verecek, küçük mutluluk ipuçları: 

Seven kıskanır; ancak kaybetme korkusu yaşadığınız sevgilinizi kıskançlığınızla boğmayın. Yoksa kendisini daha kendinizden soğutup uzaklaştırabilirsiniz. Eğer çok kıskançsanız partnerinize kibar bir dille empati yapmasını isteyebilirsiniz. Birlikte olduğunuz anların tadını çıkarmaya çalışın.

❤ En Etkili Aşk Falın Burada ❤

 

Doğru erkekle pratik yaptığınızda seks kesinlikle daha da iyiye gitmeye başlar. Komplekssiz, kibar, anlayışlı bir erkekle konuşarak ve deneyerek daha keyifli dakikalar yasayabilirsiniz.

 

Birlikteyken sessiz kalmak da güzel olabilir, deneyin. Bazen gözler her şeyi anlatır.

 

Eğer sizin için korunmak önemliyse partnerinizden de buna saygı duymasını rica edersiniz. Saygı göstermeyi bilen erkek, sizi gerçekten seviyor ve sizin için kendi ihtiyaçlarını ikinci plana atabilen erkektir. Prezervatif kullanmanın önemini anlamıyorsa sizinle birlikle olmayı hak etmiyordur.

 ❤ Tarot Aşk Falını Denemeden Karar Verme! ❤

Eğer birine karşı fazla bir şey hissetmiyorsanız bunu ona ümit vermeden söyleyin. Böylelikle ne kendinizi zor bir ikilem durumun içine sokarsınız ne de karsınızdaki insani aptal yerine koyarsınız. Olacağı varsa olur, hayırlısı değilse olmaz.

 

Bir erkeği beğendiğinizi belli etmekten çekinmeyin; çünkü bazen erkekler çekinirler ve sizden pozitif bir sinyal almadıkları için harekete geçmezler. Eğer siz de karşınızdaki erkekten hoşlanıyorsanız ona bunu hissettirmelisiniz. Sonuçta yaşayıp görmek yasamamaktan çok daha iyidir. Duygularınızı saklamanız çok güzel bir ilişkiyi ertelemek anlamına gelebilir.

 

Bazen insanlar bir ilişki başlangıcında olmadıkları bir insanmış gibi davranırlar. Bu evlendikten sonra ya da ilişki devam ederken çok korkunç sonuçları doğurabilir. Sevgiliniz için olmadığınız biri gibi davranmayın; çünkü siz siz değilken o ilişki hiç sağlıklı değildir. Yarattığınız karakter o ilişkiyi yaşıyordur.

 

Her orgazm taklidi yapışınızda, bir sonra seks için şansınızı azaltıyorsunuz. Eğer sevgilinize neyin işe yarayıp neyin yaramadığını göstermezseniz, sizi tatmin etmesini bekleyemezsiniz. Seks konuşarak geliştirilir, ne düşündüğünüzü söyleyin pişman olmayacaksınız.

 🔮 İlk Falın Yalnızca 5 TL 🔮

Yatakta televizyon izlemeyin, günlük işlerle uğraşmayın. Orada yapmanız gereken tek şey uyumak veya sevgilinize yoğunlaşmak.

 

Sevgilinizin arkadaşları ile eğlenceli programlar yapın ama "rahat olacağım" diye erkeksi davranışlar sergilemeyin. Abartmadan rahat olabilirsiniz.

 

Heyecanı farklı yerlerde aramaktan çekinmeyin. Örneğin işe asansörde veya arabada öpüşmenin tadını çıkararak başlayabilirsiniz.

 

Bakımlı olun; en ateşli anda bacaklarınızdaki tüylerin uzadığını hatırlamak her şeyi mahveder. Böylelikle sevgilinizin gözü sizden başkasını görmez.

 

Bir erkeği değiştiremezsiniz. Bu yüzden en iyisi onu olduğu gibi beğenmeye bakın.

 

Uzun vadeli ilişkiler büyük emek ister. Ancak hala üçüncü randevunuzda çaba göstermeniz gerekiyorsa bırakın gitsin.

 ❤ En Etkili Aşk Falın ❤

Yatakta tek eşli olmak kulağa sıkıcı gelse de uzun vadede partnerinizi çok iyi tanımanızın faydalarını görebilir ve bunun ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

Sizi her zaman hediyelere boğmasını beklemeyin. Görev duygusuyla alındığı belli olan bir buket kırmızı gül can sıkıcı olabilir. Partneriniz siz istediniz diye değil de içinden geldiği için hediye almalı. İşte o zaman hediyenin anlamı katlanır.

 

Alttan almanın bir ilişkide karşılıklı olması gerektiğini unutmamaya çalışın. Hoşgörü ilişkilerin uzun olmasında altın yapı taşıdır.

 

Sevgilinizle kavga ettiğinizde arkadaşlarınıza her şeyi olduğu gibi anlatmayın. Barıştığınızda ona soğuk davranmalarını istemeyeceğinize eminiz.

 

 

Erkekler genellikle, kadınların peşlerinden koşmasından hoşlanmazlar. Biraz gizemli davranmayı deneyin. Bırakın onlar sizin pesinizden koşsun.

 

Ayrıldıktan sonra onu düşünmekten vazgeçin, bu çoğu zaman acı vermekten başka bir işe yaramaz.

 

Mükemmel erkek diye bir şey yoktur. Ancak elbette bu size kötü davranan bir adamla idare etmek zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor.

 

Hayatınızın aşkı bile olsa, önemsiz gibi görünen bazı faktörler (onaylamayan ebeveynler, farklı dini inançlar, yaş farkı, para sıkıntısı) ilişkinizi sona erdirebilir, hazırlıklı olun. Ancak zorluklar bazen ilişkinizi daha güçlü de kılabilir.

 

  

İlgili diğer yazılarımız:

 

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!