İlişkinizde Mucizeler Yaratmanın Yolları

tarihinde

<strong>Aşk</strong> hayatınızda <strong>mucizeler</strong> yaratmanın yolunun küçük ipuçlarından geçtiğini biliyor musunuz? Mutluluğa giden yolun ise çok basit kurallardan geçiyor. İşte <strong>mutluluğun anahtarları</strong>:

İlişkinizde Mucizeler Yaratmanın Yolları

Aşk, seks, flört ve ilişkiler bize mutluluk vermesi gerekirken bazen bizi çok fazla yorup mutsuz edebiliyor. Mutluluk ipuçları ise çok basit kurallardan geçiyor. İşte mutluluğun anahtarları... 

Hem kendinize hem çevrenizdekilere pozitif enerji verecek, küçük mutluluk ipuçları: 

Seven kıskanır; ancak kaybetme korkusu yaşadığınız sevgilinizi kıskançlığınızla boğmayın. Yoksa kendisini daha kendinizden soğutup uzaklaştırabilirsiniz. Eğer çok kıskançsanız partnerinize kibar bir dille empati yapmasını isteyebilirsiniz. Birlikte olduğunuz anların tadını çıkarmaya çalışın.

❤ En Etkili Aşk Falın Burada ❤

 

Doğru erkekle pratik yaptığınızda seks kesinlikle daha da iyiye gitmeye başlar. Komplekssiz, kibar, anlayışlı bir erkekle konuşarak ve deneyerek daha keyifli dakikalar yasayabilirsiniz.

 

Birlikteyken sessiz kalmak da güzel olabilir, deneyin. Bazen gözler her şeyi anlatır.

 

Eğer sizin için korunmak önemliyse partnerinizden de buna saygı duymasını rica edersiniz. Saygı göstermeyi bilen erkek, sizi gerçekten seviyor ve sizin için kendi ihtiyaçlarını ikinci plana atabilen erkektir. Prezervatif kullanmanın önemini anlamıyorsa sizinle birlikle olmayı hak etmiyordur.

 ❤ Tarot Aşk Falını Denemeden Karar Verme! ❤

Eğer birine karşı fazla bir şey hissetmiyorsanız bunu ona ümit vermeden söyleyin. Böylelikle ne kendinizi zor bir ikilem durumun içine sokarsınız ne de karsınızdaki insani aptal yerine koyarsınız. Olacağı varsa olur, hayırlısı değilse olmaz.

 

Bir erkeği beğendiğinizi belli etmekten çekinmeyin; çünkü bazen erkekler çekinirler ve sizden pozitif bir sinyal almadıkları için harekete geçmezler. Eğer siz de karşınızdaki erkekten hoşlanıyorsanız ona bunu hissettirmelisiniz. Sonuçta yaşayıp görmek yasamamaktan çok daha iyidir. Duygularınızı saklamanız çok güzel bir ilişkiyi ertelemek anlamına gelebilir.

 

Bazen insanlar bir ilişki başlangıcında olmadıkları bir insanmış gibi davranırlar. Bu evlendikten sonra ya da ilişki devam ederken çok korkunç sonuçları doğurabilir. Sevgiliniz için olmadığınız biri gibi davranmayın; çünkü siz siz değilken o ilişki hiç sağlıklı değildir. Yarattığınız karakter o ilişkiyi yaşıyordur.

 

Her orgazm taklidi yapışınızda, bir sonra seks için şansınızı azaltıyorsunuz. Eğer sevgilinize neyin işe yarayıp neyin yaramadığını göstermezseniz, sizi tatmin etmesini bekleyemezsiniz. Seks konuşarak geliştirilir, ne düşündüğünüzü söyleyin pişman olmayacaksınız.

 🔮 İlk Falın Yalnızca 5 TL 🔮

Yatakta televizyon izlemeyin, günlük işlerle uğraşmayın. Orada yapmanız gereken tek şey uyumak veya sevgilinize yoğunlaşmak.

 

Sevgilinizin arkadaşları ile eğlenceli programlar yapın ama "rahat olacağım" diye erkeksi davranışlar sergilemeyin. Abartmadan rahat olabilirsiniz.

 

Heyecanı farklı yerlerde aramaktan çekinmeyin. Örneğin işe asansörde veya arabada öpüşmenin tadını çıkararak başlayabilirsiniz.

 

Bakımlı olun; en ateşli anda bacaklarınızdaki tüylerin uzadığını hatırlamak her şeyi mahveder. Böylelikle sevgilinizin gözü sizden başkasını görmez.

 

Bir erkeği değiştiremezsiniz. Bu yüzden en iyisi onu olduğu gibi beğenmeye bakın.

 

Uzun vadeli ilişkiler büyük emek ister. Ancak hala üçüncü randevunuzda çaba göstermeniz gerekiyorsa bırakın gitsin.

 ❤ En Etkili Aşk Falın ❤

Yatakta tek eşli olmak kulağa sıkıcı gelse de uzun vadede partnerinizi çok iyi tanımanızın faydalarını görebilir ve bunun ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

 

Sizi her zaman hediyelere boğmasını beklemeyin. Görev duygusuyla alındığı belli olan bir buket kırmızı gül can sıkıcı olabilir. Partneriniz siz istediniz diye değil de içinden geldiği için hediye almalı. İşte o zaman hediyenin anlamı katlanır.

 

Alttan almanın bir ilişkide karşılıklı olması gerektiğini unutmamaya çalışın. Hoşgörü ilişkilerin uzun olmasında altın yapı taşıdır.

 

Sevgilinizle kavga ettiğinizde arkadaşlarınıza her şeyi olduğu gibi anlatmayın. Barıştığınızda ona soğuk davranmalarını istemeyeceğinize eminiz.

 

 

Erkekler genellikle, kadınların peşlerinden koşmasından hoşlanmazlar. Biraz gizemli davranmayı deneyin. Bırakın onlar sizin pesinizden koşsun.

 

Ayrıldıktan sonra onu düşünmekten vazgeçin, bu çoğu zaman acı vermekten başka bir işe yaramaz.

 

Mükemmel erkek diye bir şey yoktur. Ancak elbette bu size kötü davranan bir adamla idare etmek zorunda olduğunuz anlamına gelmiyor.

 

Hayatınızın aşkı bile olsa, önemsiz gibi görünen bazı faktörler (onaylamayan ebeveynler, farklı dini inançlar, yaş farkı, para sıkıntısı) ilişkinizi sona erdirebilir, hazırlıklı olun. Ancak zorluklar bazen ilişkinizi daha güçlü de kılabilir.

 

  

İlgili diğer yazılarımız:

 

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin