Herkes Aşk İster

tarihinde

Herkes aşk ister. « İstemiyorum, bıktım artık benden geçti » diyen halt etmiştir. Aşk insanı heyecanlandırır, yaşama bağlar, içini ısıtır, yüzünü güldürür ve kalbini daha hızlı çarptırır.

Herkes aşk ister. « İstemiyorum, bıktım artık benden geçti » diyen halt etmiştir. Umudu bir dönem yitiren insanların bahaneleridir bunlar. Aşk insanı heyecanlandırır, yaşama bağlar, içini ısıtır, yüzünü güldürür ve kalbini daha hızlı çarptırır.

Aşkı bulanlar ve aşkının değerini bilenler şanslıdır. Çünkü hem kendilerini kaptırdıkları bir ilişkinin içindedirler hem de aşkın tadını çıkarırlar. Eğer gerçekten kendilerini bir elmanın iki yarısı gibi hissediyorlarsa işte o an aşklarının değerini bilmeli ve kolay kolay küçük problemler yüzünden aşklarından vazgeçmemelilerdir.

Anonim olarak ve ne kadar tutacağını bilerek Fal baktırın ►
Hemen Ara

Peki ya aşkı daha tatmamış olanlar? Onlar aşkın varlığına şüpheci yaklaşırlar. Bir zamanlar ben de böyle düşünürdüm. Ve sonra iste o varlığından emin olamadığım aşkı tattım. Yani aşk diye bir duygu patlaması gerçekten var.

Çevremde çok fazla yalnız insan var. Kimisi melankolik kimisi hepten vazgeçmiş aşktan ve onu aramaktan. Onlara önerim aramaktan asla vazgeçmemeleridir. Hadi gelin basit kaba bir hesap yapalım. Bence 7 milyar insan içinde seninle ruh eşi olabilecek en az 7000 kişi bulabilirsiniz. Ve bu yedi bin kişiden elbet birkaçıyla sokakta, ortamlarda rast gelmişizdir. Benim sizlere önerim çevrenize daha dikkatli bakin ve daha çok sosyal olun. Dansa gidin, resim kursuna yazılın, arkadaş davetlerini kabul edin onlarla dışarıya çıkıp kahve için, kısacası sosyallesin. İşte böylece size uyan ruh eşinizi bir şekilde bulacaksınız. Siz çabaladıkça evren de size yardım edecek ve o doğru kişiyi bulacaksınız.

En iyi uzman ve falcılarla konuşmanın ilk 10dakikası 4tl ►
Hemen Ara

 

Umarım en kısa zamanda aşkınızı bulursunuz çünkü ben aşkı tatmamış hayatın hep eksik kalmış olduğuna inananlardanım. Hayatınızı eksik, kırgın, mutsuz, durgun bırakmayın. Her şey sizin elinizde unutmayın.

Bunları da Seveceksiniz

Ayın Burcu KOVA

Sevginizi Nasıl İfade Edersiniz? 

Ay Dönümleri ve Saçlarınızın Uzaması

AŞK ATEŞİNİ TEKRAR YAKALAYABİLMENİZ İÇİN 5 TAVSİYE

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!