Herkes Aşk İster

tarihinde

Herkes aşk ister. « İstemiyorum, bıktım artık benden geçti » diyen halt etmiştir. Aşk insanı heyecanlandırır, yaşama bağlar, içini ısıtır, yüzünü güldürür ve kalbini daha hızlı çarptırır.

Herkes aşk ister. « İstemiyorum, bıktım artık benden geçti » diyen halt etmiştir. Umudu bir dönem yitiren insanların bahaneleridir bunlar. Aşk insanı heyecanlandırır, yaşama bağlar, içini ısıtır, yüzünü güldürür ve kalbini daha hızlı çarptırır.

Aşkı bulanlar ve aşkının değerini bilenler şanslıdır. Çünkü hem kendilerini kaptırdıkları bir ilişkinin içindedirler hem de aşkın tadını çıkarırlar. Eğer gerçekten kendilerini bir elmanın iki yarısı gibi hissediyorlarsa işte o an aşklarının değerini bilmeli ve kolay kolay küçük problemler yüzünden aşklarından vazgeçmemelilerdir.

Anonim olarak ve ne kadar tutacağını bilerek Fal baktırın ►
Hemen Ara

Peki ya aşkı daha tatmamış olanlar? Onlar aşkın varlığına şüpheci yaklaşırlar. Bir zamanlar ben de böyle düşünürdüm. Ve sonra iste o varlığından emin olamadığım aşkı tattım. Yani aşk diye bir duygu patlaması gerçekten var.

Çevremde çok fazla yalnız insan var. Kimisi melankolik kimisi hepten vazgeçmiş aşktan ve onu aramaktan. Onlara önerim aramaktan asla vazgeçmemeleridir. Hadi gelin basit kaba bir hesap yapalım. Bence 7 milyar insan içinde seninle ruh eşi olabilecek en az 7000 kişi bulabilirsiniz. Ve bu yedi bin kişiden elbet birkaçıyla sokakta, ortamlarda rast gelmişizdir. Benim sizlere önerim çevrenize daha dikkatli bakin ve daha çok sosyal olun. Dansa gidin, resim kursuna yazılın, arkadaş davetlerini kabul edin onlarla dışarıya çıkıp kahve için, kısacası sosyallesin. İşte böylece size uyan ruh eşinizi bir şekilde bulacaksınız. Siz çabaladıkça evren de size yardım edecek ve o doğru kişiyi bulacaksınız.

En iyi uzman ve falcılarla konuşmanın ilk 10dakikası 4tl ►
Hemen Ara

 

Umarım en kısa zamanda aşkınızı bulursunuz çünkü ben aşkı tatmamış hayatın hep eksik kalmış olduğuna inananlardanım. Hayatınızı eksik, kırgın, mutsuz, durgun bırakmayın. Her şey sizin elinizde unutmayın.

Bunları da Seveceksiniz

Ayın Burcu KOVA

Sevginizi Nasıl İfade Edersiniz? 

Ay Dönümleri ve Saçlarınızın Uzaması

AŞK ATEŞİNİ TEKRAR YAKALAYABİLMENİZ İÇİN 5 TAVSİYE

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey