Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Herkes Aşk İster

Herkes aşk ister. « İstemiyorum, bıktım artık benden geçti » diyen halt etmiştir. Aşk insanı heyecanlandırır, yaşama bağlar, içini ısıtır, yüzünü güldürür ve kalbini daha hızlı çarptırır.

Herkes aşk ister. « İstemiyorum, bıktım artık benden geçti » diyen halt etmiştir. Umudu bir dönem yitiren insanların bahaneleridir bunlar. Aşk insanı heyecanlandırır, yaşama bağlar, içini ısıtır, yüzünü güldürür ve kalbini daha hızlı çarptırır.

Aşkı bulanlar ve aşkının değerini bilenler şanslıdır. Çünkü hem kendilerini kaptırdıkları bir ilişkinin içindedirler hem de aşkın tadını çıkarırlar. Eğer gerçekten kendilerini bir elmanın iki yarısı gibi hissediyorlarsa işte o an aşklarının değerini bilmeli ve kolay kolay küçük problemler yüzünden aşklarından vazgeçmemelilerdir.

Anonim olarak ve ne kadar tutacağını bilerek Fal baktırın ►
Hemen Ara

Peki ya aşkı daha tatmamış olanlar? Onlar aşkın varlığına şüpheci yaklaşırlar. Bir zamanlar ben de böyle düşünürdüm. Ve sonra iste o varlığından emin olamadığım aşkı tattım. Yani aşk diye bir duygu patlaması gerçekten var.

Çevremde çok fazla yalnız insan var. Kimisi melankolik kimisi hepten vazgeçmiş aşktan ve onu aramaktan. Onlara önerim aramaktan asla vazgeçmemeleridir. Hadi gelin basit kaba bir hesap yapalım. Bence 7 milyar insan içinde seninle ruh eşi olabilecek en az 7000 kişi bulabilirsiniz. Ve bu yedi bin kişiden elbet birkaçıyla sokakta, ortamlarda rast gelmişizdir. Benim sizlere önerim çevrenize daha dikkatli bakin ve daha çok sosyal olun. Dansa gidin, resim kursuna yazılın, arkadaş davetlerini kabul edin onlarla dışarıya çıkıp kahve için, kısacası sosyallesin. İşte böylece size uyan ruh eşinizi bir şekilde bulacaksınız. Siz çabaladıkça evren de size yardım edecek ve o doğru kişiyi bulacaksınız.

En iyi uzman ve falcılarla konuşmanın ilk 10dakikası 4tl ►
Hemen Ara

 

Umarım en kısa zamanda aşkınızı bulursunuzçünkü ben aşkı tatmamış hayatın hep eksik kalmış olduğuna inananlardanım. Hayatınızı eksik, kırgın, mutsuz, durgun bırakmayın. Her şey sizin elinizde unutmayın.

Bunları da Seveceksiniz

Ayın Burcu KOVA

Sevginizi Nasıl İfade Edersiniz? 

Ay Dönümleri ve Saçlarınızın Uzaması

AŞK ATEŞİNİ TEKRAR YAKALAYABİLMENİZ İÇİN 5 TAVSİYE

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.