Herkes Aşk İster

tarihinde

Herkes aşk ister. « İstemiyorum, bıktım artık benden geçti » diyen halt etmiştir. Aşk insanı heyecanlandırır, yaşama bağlar, içini ısıtır, yüzünü güldürür ve kalbini daha hızlı çarptırır.

Herkes aşk ister. « İstemiyorum, bıktım artık benden geçti » diyen halt etmiştir. Umudu bir dönem yitiren insanların bahaneleridir bunlar. Aşk insanı heyecanlandırır, yaşama bağlar, içini ısıtır, yüzünü güldürür ve kalbini daha hızlı çarptırır.

Aşkı bulanlar ve aşkının değerini bilenler şanslıdır. Çünkü hem kendilerini kaptırdıkları bir ilişkinin içindedirler hem de aşkın tadını çıkarırlar. Eğer gerçekten kendilerini bir elmanın iki yarısı gibi hissediyorlarsa işte o an aşklarının değerini bilmeli ve kolay kolay küçük problemler yüzünden aşklarından vazgeçmemelilerdir.

Anonim olarak ve ne kadar tutacağını bilerek Fal baktırın ►
Hemen Ara

Peki ya aşkı daha tatmamış olanlar? Onlar aşkın varlığına şüpheci yaklaşırlar. Bir zamanlar ben de böyle düşünürdüm. Ve sonra iste o varlığından emin olamadığım aşkı tattım. Yani aşk diye bir duygu patlaması gerçekten var.

Çevremde çok fazla yalnız insan var. Kimisi melankolik kimisi hepten vazgeçmiş aşktan ve onu aramaktan. Onlara önerim aramaktan asla vazgeçmemeleridir. Hadi gelin basit kaba bir hesap yapalım. Bence 7 milyar insan içinde seninle ruh eşi olabilecek en az 7000 kişi bulabilirsiniz. Ve bu yedi bin kişiden elbet birkaçıyla sokakta, ortamlarda rast gelmişizdir. Benim sizlere önerim çevrenize daha dikkatli bakin ve daha çok sosyal olun. Dansa gidin, resim kursuna yazılın, arkadaş davetlerini kabul edin onlarla dışarıya çıkıp kahve için, kısacası sosyallesin. İşte böylece size uyan ruh eşinizi bir şekilde bulacaksınız. Siz çabaladıkça evren de size yardım edecek ve o doğru kişiyi bulacaksınız.

En iyi uzman ve falcılarla konuşmanın ilk 10dakikası 4tl ►
Hemen Ara

 

Umarım en kısa zamanda aşkınızı bulursunuz çünkü ben aşkı tatmamış hayatın hep eksik kalmış olduğuna inananlardanım. Hayatınızı eksik, kırgın, mutsuz, durgun bırakmayın. Her şey sizin elinizde unutmayın.

Bunları da Seveceksiniz

Ayın Burcu KOVA

Sevginizi Nasıl İfade Edersiniz? 

Ay Dönümleri ve Saçlarınızın Uzaması

AŞK ATEŞİNİ TEKRAR YAKALAYABİLMENİZ İÇİN 5 TAVSİYE

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Ay Yengeç burcunda, Balık burcundaki Mars ile Üçgen açıda "Duygusal enerjilerinizi, içsel gücünüzü ve cesaretinizi kullanarak hayatınızdaki zorlukların üstesinden gelin. Bugün, duygusal anlamda güçlü ve kararlı olma zamanı."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Yengeç burcundan Koç burcundaki Venüs ile kare açı yapması "Bugün, duygusal derinliklerimizi ve aile bağlarımızı keşfetmek için mükemmel bir gün. Ancak, Venüs'ün Koç burcundaki pozisyonu, bireysel arzularımız ve ihtiyaçlarımızın aile ve ev hayatıyla çatışabileceğini gösteriyor. Dengeli bir yaklaşım benimseyerek, hem kendimize hem de sevdiklerimize adil olabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey