Annelerin Hayatını Güzelleştirecek 5 Altın Tavsiye!

tarihinde

Anne olmak zor iş. Özellikle <strong>bekar bir anneyseniz</strong> bu sorumluluklar iki katına çıkıyor. İşte tam da bu konuda size yardımcı olabilecek 5 tavsiyemiz var!

 

BEKAR ANNELERE TAVSİYELER

Ebeveyn olmak birçok farklı sorumluluklar doğuruyor. Bekar anneyseniz bu sorumluluklar bir kez daha artıyor ve iş, ev, çocuklar ve aynı zamanda kalbinizin sesi arasında zor günler geçirebiliyorsunuz. İşte tam da bu konuda size yardımcı olabilecek 5 tavsiyemiz var.


Türkiye’de her 6 aileden 1’ini bekar anneler oluşturuyor. Yani yalnız değilsiniz. Sorunlarınız çoğu kadının yaşadığı sorunlar ve her şeyin çözümü var. İşte size yardımcı olacak 5 altın önerimiz :


<< Uzman Falcılarla Tarot, Kahve, Katina Aşk Falı ve Daha Fazlası İçin Tıkla >>

Hemen Fal Baktır


- Bütçenizi Ayarlayın

Tek maaşla yaşayacağınız için, ay sonunu getirmek eskisinden daha uzun sürüyor olabilir. Bu sebepten ilk maddemiz bütçenizi belirlemek ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmak. Gelecek ayın tüm giderlerini not edin ve masraflarınızı öngörün, bu şekilde tatsız sürprizlerle karşılaşmayacaksınız.

- Kadın olarak var olun

Tabii ki de çocuklarınızı çok seviyor, onlara bayılıyorsunuz. Fakat arada bir akşamları arkadaşlarla dışarı çıkmanın hiçbir kötü yanı yok. Çocuklarınız babalarını görürken veya onları aileden birine emanet etmişken siz de biraz hava almalı ve kendinize ait zamanın tadını çıkarmalısınız. Çocuklarınızı evde bıraktığınız için asla kendinizi suçlamayın, bilin ki eğer siz mutlu olur, ışıldarsanız bu onların daha mutlu bir çocukluk geçirmesini sağlar.

 


<< En İyi Falcılarla Falın 10 dksı Sadece 1 Euro!>>

 - Yardım istemeye cesaret edin

Her daim kendinize yüklenip, her sorunun altından tek başınıza kalkacağınızı düşünmeyin. Bilmelisiniz ki karşılaştığınız sorunlar küçük de olsa o anki stresiniz, yorgunluğunuz veya ruh halinize bağlı olarak sizi yıpratabilir. Bu nedenle yardım istemekten ve fikirleriyle sizi yönlendirebilecek kişilerden örnek almaktan korkmayın. Burdaki amaç işinizi asla başkasına yaptırmak değil, yardım istemekten çekinmeniz için hiçbir sebep yok, zaten anne olarak çocuklarınızın iyiliğine çalışmış olacaksınız.

- Bağlantılar kurun

Rolünüz kolay değil ve birçok işi yapmanız gerekiyor, o zaman telefon defterinizi doldurmanızın vaktidir! Okul çıkışı gördüğünüz diğer bekar anneler veya internetten bulabileceğiniz ev, çocuk bakıcısı gibi yardımcılar hayatınızı kolaylaştıracaktır.

- Anne rolünüzü hep koruyun

Bazı anneler alışılmış ailelerde çocuklarını büyütemedikleri için kendilerini suçlar. Fakat unutulmamalıdır ki ebeveyn olarak boy göstermek ve çocuklarınızı belirli bir eğitime tabi tutmak onların gelişimine katkıda bulunacaktır. Çocuklar bazen limitleri aşsa ve sizi zorlasa da, özellikle eski eşiniz çocuğunuzun gözünde 1 numara olmak için onu şımartıyor olsa bile, rolünüzü korumak çocuğunuzun geleceği için çok önemlidir.

 

Sizin de diğer bekar annelere verecek tavsiyeleriniz var mı? Yazının altına yorumlarınızı bekliyoruz!  

Bunları da Seveceksiniz:

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!