Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Annelerin Hayatını Güzelleştirecek 5 Altın Tavsiye!

Anne olmak zor iş. Özellikle bekar bir anneyseniz bu sorumluluklar iki katına çıkıyor. İşte tam da bu konuda size yardımcı olabilecek 5 tavsiyemiz var!

 

BEKAR ANNELERE TAVSİYELER

Ebeveyn olmak birçok farklı sorumluluklar doğuruyor. Bekar anneyseniz bu sorumluluklar bir kez daha artıyor ve iş, ev, çocuklar ve aynı zamanda kalbinizin sesi arasında zor günler geçirebiliyorsunuz. İşte tam da bu konuda size yardımcı olabilecek 5 tavsiyemiz var.


Türkiye’de her 6 aileden 1’ini bekar anneler oluşturuyor. Yani yalnız değilsiniz. Sorunlarınız çoğu kadının yaşadığı sorunlar ve her şeyin çözümü var. İşte size yardımcı olacak 5 altın önerimiz :


<< Uzman Falcılarla Tarot, Kahve, Katina Aşk Falı ve Daha Fazlası İçin Tıkla >>

Hemen Fal Baktır


- Bütçenizi Ayarlayın

Tek maaşla yaşayacağınız için, ay sonunu getirmek eskisinden daha uzun sürüyor olabilir. Bu sebepten ilk maddemiz bütçenizi belirlemek ve ayağınızı yorganınıza göre uzatmak. Gelecek ayın tüm giderlerini not edin ve masraflarınızı öngörün, bu şekilde tatsız sürprizlerle karşılaşmayacaksınız.

- Kadın olarak var olun

Tabii ki de çocuklarınızı çok seviyor, onlara bayılıyorsunuz. Fakat arada bir akşamları arkadaşlarla dışarı çıkmanın hiçbir kötü yanı yok. Çocuklarınız babalarını görürken veya onları aileden birine emanet etmişken siz de biraz hava almalı ve kendinize ait zamanın tadını çıkarmalısınız. Çocuklarınızı evde bıraktığınız için asla kendinizi suçlamayın, bilin ki eğer siz mutlu olur, ışıldarsanız bu onların daha mutlu bir çocukluk geçirmesini sağlar.

 


<< En İyi Falcılarla Falın 10 dksı Sadece 1 Euro!>>

 - Yardım istemeye cesaret edin

Her daim kendinize yüklenip, her sorunun altından tek başınıza kalkacağınızı düşünmeyin. Bilmelisiniz ki karşılaştığınız sorunlar küçük de olsa o anki stresiniz, yorgunluğunuz veya ruh halinize bağlı olarak sizi yıpratabilir. Bu nedenle yardım istemekten ve fikirleriyle sizi yönlendirebilecek kişilerden örnek almaktan korkmayın. Burdaki amaç işinizi asla başkasına yaptırmak değil, yardım istemekten çekinmeniz için hiçbir sebep yok, zaten anne olarak çocuklarınızın iyiliğine çalışmış olacaksınız.

- Bağlantılar kurun

Rolünüz kolay değil ve birçok işi yapmanız gerekiyor, o zaman telefon defterinizi doldurmanızın vaktidir! Okul çıkışı gördüğünüz diğer bekar anneler veya internetten bulabileceğiniz ev, çocuk bakıcısı gibi yardımcılar hayatınızıkolaylaştıracaktır.

- Anne rolünüzü hep koruyun

Bazı anneler alışılmış ailelerde çocuklarını büyütemedikleri için kendilerini suçlar. Fakat unutulmamalıdır ki ebeveyn olarak boy göstermek ve çocuklarınızı belirli bir eğitime tabi tutmak onların gelişimine katkıda bulunacaktır. Çocuklar bazen limitleri aşsa ve sizi zorlasa da, özellikle eski eşiniz çocuğunuzun gözünde 1 numara olmak için onu şımartıyor olsa bile, rolünüzü korumak çocuğunuzun geleceği için çok önemlidir.

 

Sizin de diğer bekar annelere verecek tavsiyeleriniz var mı? Yazının altına yorumlarınızı bekliyoruz!  

Bunları da Seveceksiniz:

 

 

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.