Doğru erkekle mi birliktesiniz ? 11 Maddede Anlayın!

tarihinde

<p>Doğru kişiyle beraber olduğunuzu nasıl anlarsınız? Aşk gözünüzü kör etmişse ve gerçekleri göremiyorsanız? 11 maddemize bakın, size doğru erkekle olup olmadığınızı anlatacak.</p>

Doğru erkekle mi birliktesiniz ? 11 Maddede Anlayın!

Çoğu ilişkide  insanlar kendilerine "Bu benim için doğru kişi midir?" diye aynı soruyu soruyorlar. İster onsekiz yaşında, ister kırkbeş yaşında hiç farketmez. Soru, ilişkiden şüphe duymaktan ya da güvensizlikten doğmuyor. Birini muazzam bir şekilde sevebiliriz, ancak uzun süre uyumlu olmayabiliriz. Bu da ilişkiyi ölçememize doğrudan bir sebeplerden biridir.

Peki doğru kişiyle olduğunu biliyor musun? 

Birkaç işaretle Doğru Erkekle mi Birliktesiniz:

Madde 1:

Her zaman sizinle övünür. Her ne olursa, ne şartlarda olsun o sizi küçültmek yerine sadece sizinle övünür, sizi mutlu eder.

Madde 2:

Sizin için fedakarlıklar yapar. Ve aynı şekilde siz de onun için aynısını yapmaktan mutlusunuzdur. Örneğin yeni bir iş bulursanız veya işi bitirdiğinizde, sizinle yaşamak için şehir değiştirir.

<<< Fotoğrafınızı atın, Foto Aşk Falınıza baktırın! Yüzde 30 indirimin burada! >>>


Madde 3:

Sizinle aynı değerleri, görevleri paylaşır. Hem çocuk isteyip hem de çocuk bakımını eşit olarak paylaşabilmeyi umarsınız. Ya da belki siz hem çocuk istersiniz hem de babalık görevinin daha çok olmasını istersiniz. İşte bu durumda erkek adayınızı yapmış olduğu davranışlarda hayatınızda olup olmayacağınızı anlarsınız.

Madde 4:

Birlikte yıllar sonra bile hâlâ senin için küçük sürprizler yapar, ufak hediyeler alır.

Madde 5:

Seni değiştirmeye çalışmaz. Olduğun gibi sever.

Madde 6:

Onunla evlenmeyi düşündüğünüz zaman, en iyi anın düğün ya da her hangi bir organizasyon değil, yaşamınızı hayatınızı birlikte geçirmek fikri olduğunu bilirsin.

<<< Aşk hayatınızın için tarot falı açtırın : ilk 10dknız yalnızca 4 TL >>>

Madde 7:

Oda arkadaşınız olmasını sevmezsiniz, kendi alanınıza sahip olmayı çok istersiniz, ancak yine de nolursa olsun onunla yaşamak istersiniz. Günün sonunu onu görmek için iple çekersiniz.

Madde 8:

Paylaştığınız sizinle ilgili olan sorunlar, işiniz hakkında, arkadaşlarınız hakkında, her konuda sorununuz olduğunda, o sizin yanınızda olan kişidir.

Madde 9:

Kendini onun yanında kötü hissetmezsin. Hatta utangaçlık hissetmeden önünde ağlayabilirsiniz.

<<< Astrocenter'da Online Fal - Gerçek Yorumcu keyfini yaşayın! >>>

Madde 10:

Ailen ile yakındır, ve onunla tanıştığınızdan memnundurlar. Tereddüt etmeden babanla veya annenle tanıştırırsın. Aynı şekilde o da seni ailesiyle tanıştırdıysa doğru erkeklesiniz demektir.

Madde 11:

Her zaman birlikte seyahat etmek gibi güzel şeyler yaparsınız. Bundan 2niz de zevk alırsınız.

Tüm bu maddelerden en az 8 tanesini karşılıyorsa. DOĞRU ERKEKle beraber olduğunuzu bilebilirsiniz!

Mutluluklar dileriz <3

Bunları da Seveceksiniz

Evlilik ve Aşk Falı 

5 Adımda Onu Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz

Gerçek Aşk: İnternetten Bulunur Mu?

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar ve Burçlara Tavsiyeler

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey