Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Diyelim ki aldatıldınız, ne yaparsınız? Tamam mı? Devam mı?

Aldatmayı sezmek oldukça güç olduğu gibi, emin olması da bir o kadar zordur. En iyi ihtimalle, bazı ifadeler aldatma olasılığının daha yüksek olduğunu gösterebilir, ancak aldatmayı doğru bir şekilde öngören sözlü ipucu ne yazık ki yoktur. Kimi gururunu ön plana çıkarır ve ilişkiyi bitirir.

Aldatıldınız!

Tamam mı?

Devam mı?

Aldatmayı sezmek oldukça güç olduğu gibi, emin olması da bir o kadar zordur. En iyi ihtimalle, bazı ifadeler aldatma olasılığının daha yüksek olduğunu gösterebilir, ancak aldatmayı doğru bir şekilde öngören sözlü ipucu ne yazık ki yoktur. Kimi gururunu ön plana çıkarır ve ilişkiyi bitirir. Kimi de sevgisine verdiği emeğin hatırına bir kez ya da çok kez defalarca dener!  

 

Aldatıldıysanız size 5 maddede nasıl üstesinden geleceğinizi söylüyoruz:

 

1. Tüm İletişiminizi Kesin:

Bazı insanlar arkadaş kalırlar, ancak bu yanlıştır. Yani gerçek hayatta ya da sosyal medyada arkadaş olmamaları doğru olandır. Telefon numarasını engelleyin. E-postalarını otomatik olarak çöp kutusuna yönlendiren e-posta kuralları oluşturun. Eğer beklenmedik bir şekilde onunla karşılaşırsanız, sohbet etmeyin, görmemezlikten gelin.

 👉 Doğru kararlar vermeniz için en iyi medyumlar telefonun ucunda 👈

2. Saplantıdan Çıkmaya çalışın:

Ayrılma süresinden sonra onu aklınızdan silmeye üzere gayret edin. Onu düşünmemeye çalışın. Biliyoruz bu kolay bir iş değil ama bunu başaramazsanız saplantılı hale geleceksiniz ve bu size daha büyük sorunlar açacaktır. Aklınıza her zaman yalan söylediğini ve sizi aldattığını getirirseniz daha kolay olacaktır. Bunu kabul ettikten sonra anlamsız yere bu konunun üzerine gitmeyi bırakmaya başlayacaksınız.

 depresyon ve aldatılma

3. Kendinize Her Zaman Güvenin:

Haksız bir ilişki yaşadınız ve bu sizin kendinize olan güveninizi illaki sarsmıştır. Şimdi kendinizi daha önce yaptıklarınızdan hata payı çıkartarak daha iyi tanımış oldunuz. Olumsuz duygularınızı olumlu zamanlar geçirerek kapatmaya çalışın size iyi gelen arkadaşlarınızla buluşun ve sizi olumsuz etkileyen kişilerle aynı ortamda bulunmaktan kaçının.

 💦 En İyi Medyumlarla Etkili Su Falı Baktırın 💦

4. Karşılıklı Arkadaşlıklar Edinin:

Ortamlara girmeye sosyalleşmeye çalışın. Bu size yıkılmadım ayaktayım imajını verir ve bunu yaparak hem kendinize olan güveninizi bir kez daha anlarsınız hem de etrafa kendinizi göstermiş olursunuz. Arkadaşlarınız siz ne kadar kötü olsanız bile bu zor zaman boyunca size yardımcı olacaklardır, onlardan uzaklaşmayın.

💘 Sizin ve partnerinizin fotoğrafıyla fal uzmanlarımız o kişiyle yaşayacaklarınızı detaylı olarak anlatsın 💘

 5. Yeni İnsanlarla Tanışmaya Çalışın:

Bazen bir ayrılığın üstesinden gelmek biraz zaman alıyor. Yeni bir tanışma olukça zorlu bir süreçtir, ancak yavaş ilerlemek her zaman daha avantajlı olacaktır. İşleri aceleye getirmek yerine, “şu anda bir insanda bulmak istediğim şeylerin arayışındayım, keşfime devam etmeliyim” telkiniyle rahatlatın. Bu sizi ayakta tutacaktır ve size yapılan haksızlığı yeni bir ilişkiye başlayarak unutturacaktır. Ancak sakın size yapılan çirkinliği karşınıza yeni çıkan birine yaparak intikam almayın.

 

👇 Astrocenter sizler için özel derledi 👇

Meditasyon Nedir ve Meditasyona Başlamanın Yolları Nelerdir?

Uygulamayla Robot Falı mı Yoksa Gerçek Falcılarla Canlı Fal mı?

Burcunuzun aşık olunası en belirğin özelliğini merak ediyor musunuz?

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.