Aldatılmanın Üstesinden Nasıl Gelirsiniz?

tarihinde

Ayrılıkların en önemli sebebi aldatma. Aldatıldıktan sonra ne yapmanız gerek, nasıl davranmalı ve bu kötü ruh halinden nasıl çıkmalısınız? Cevapları yazımızda.

Aldatılmanın Üstesinden Nasıl Gelirsiniz?

Bazı zamanlar tesadüfen fark edilir, bazı zamanlar ise karşımızdaki kişinin itirafıyla gerçeklerle yüz yüze gelinir… Nasıl olursa olsun her aldatma büyük bir sınav demektir. Kendimizi aşağılanmış hissederiz, kendi benliğimizden bir şeyler kopar gider, kendimize de kızarız bazen. Fakat tüm bunları bir kenara bırakıp, aldatılmanın da üstesinden gelebiliriz. İşte size 4 etapta bunu nasıl başaracağınızı anlatıyoruz.

İlişkileri bitirme nedeni gün geçtikçe aldatma nedeniyle oluyor. Aldatılan her kişi utanç ve şoktan dolayı yaşadığı sinirle hayatı kendine zorlaştırabiliyor. Üzülmek normal olsa da kendimizi bu şokun içinden çıkarmak bize bahşedilen bu hayat için bir görev aslında. Belki de bu gibi durumları daha da büyüyerek yaşamak için başımıza gelen sınavlar olarak görmeliyiz. Bu sınavdan büyüyerek çıkmak istiyorsanız ;

  • Aldatmanın Nedenlerini Öğrenin

Suçu tamamen karşı tarafa atmak ve onun karakterine vermek, işin kolayına kaçmak olur ve tam anlamıyla sorunuzu çözmez. Niçin kendisini başka yerde aradı? Niçin mutluluğu dışarıda bulacağını zannetti? Sizin ilişkinizde yolunda gitmeyen şeyler mi var?
Bu etapta sizi en çok zorlayan şey sinirinizi kontrol altına almak olacaktır.


>>>> Sizi aldattığı konusunda şüpheleriniz mi var? Falcılarımızla görüşün


  • Alınganlık yapmayın

Kendinizi kurban pozisyonuna asla sokmayın. Şikayet ederek ya da ağlayarak tüm günü geçirmek size hiçbir faydada bulunmayacaktır. Kendinizi suçlamadan, karşı tarafla empati kurmaya ve onu anlamaya çalışın. Diyalog kurmak anlamak ve kendinizi tekrar inşa etmek için en önemli adımdır.

Sizi aldatıyor mu? Ne yapmalı? Hemen falcılarımızdan birine sorun

  • Kendinize gerçekten de iyi bakın

Herkes o kişinin sizi aldattığını duymuş olabilir. Kendinizi toplum içinde aşağılanmış hissetmemeniz gerek. Biliyoruz ki toplum içine karışmak hem fiziken hem de ruhen o baskıya karşı gelebilmek demek ve kendinizi buna hazır hissetmiyor olabilirsiniz. Bilin ki siz kendinize iyi davranırsanız, insanların da size olan bakışı değişecektir. Kendinize bakın, kendinize, güzelliğinize, bakımınıza, sporunuza zaman ayırın. Kafanızı boşaltacak aktiviteler yapın.

Hoşgeldin Promosyonunundan Faydalanıp Falınıza Ucuza Baktırın

  • Kalmak mı Gitmek mi?

Her ilişki eşsizdir. Her çiftin yarattığı dünya bir başkasınınkiyle karşılaştırılamaz. Bu sebepten birine 2. Şansı vermek ya da vermemek sadece size kalmış bir karar. Kendinize şunu sorun, onu affetmeye ve ilişkinizi yeniden inşa etmeye gücünüz var mı? Falcılarımıza bu konuda danışabilirsiniz.

Bunları da Seveceksiniz

Onu Nasıl Elde Edersiniz? ASLAN

 Onu Nasıl Elde Edersiniz? BAŞAK

Cinsel Anlamda En Uyumlu Burçlar

El Falı Nasıl Okunur?

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey