Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

30 Yaş Sendromu: Nedenleri, Belirtileri ve Yenmenin İpuçları

30 yaş sendromu ve belirtileri nelerdir? Bu sendromdan nasıl kurtulunur?

30
'a sayılı günler mi kaldı?
Yaşınızı düşündükçe geriliyor musunuz?
Bu yazımız sizler için: 👇

 

30 Yaş Sendromu Nedir? 

İnsanın kendi bedeniyle yaşadığı en büyüksınav otuz yaşında başlıyor.

Kimileri için otuz yaşına gelmeden önce başlayan bir sendrom iken kimileri için otuzlu yaşların ortasında başlayan bir sendromdur. Bu otuzlu sendromdan en fazla etkilenenler ise, kalabalık şehirlerde yaşayan insanlardır. 

 👩‍❤‍💋‍👨 Evliliğiniz Hakkında Konuşmak İster Misiniz❓

 Bu insanlar, şairin de söylediği gibi '’yaş 35 yolun yarısı’’ hissiyle dolmuşlardır. Yaşamlarının yarısını yaşamış ve sene denilen şeyin ne kadar hızlı geçtiği otuza bir ya da iki yaş kala hissedilmiştir. En çok hissedilen ise; geç kalmışlık hissinden kaynaklanan kaygılardır.

 gezmek görmek

 

Hele ki sendromdan muzdarip kişinin, , dost, aileleri tarafından beklenen sosyal statüye, gelire, imkanlara sahip olamaması söz konusu ise kaygılar daha da artar.

 ❤ En iyi falcılara kahve falı baktırın ❤

 

Yapılmayan, yapılamayan her şey bir bir dürter insanı. Fakat nedense otuzdan sonra bunları yapmanın uygunsuz olacağı ya da artık sorumlulukları almak gerektiğine ikna olmuştur bünye. Bu ikna oluşa neden olan şey hakkındaysa en ufak bir fikri yoktur.

 macera

 

Hayattaki en mantıksız, en sarsıcı, en yıkıcı kararların alındığı dönem bu sendromun yaşandığı döneme tekabül eder. Bir an önce eksik görünen şeylerin giderilmesi telaşı buna sebeptir.

👉 Su Falında Duyduklarınıza İnanamayacaksınız!👈

Kadınlarıerkeklerden, bekar kadınları ise evli olanlarından daha fazla etkiler. Yakalanan kişinin kendisine tuzak kurmasına neden olur.  

Kişinin; bekarsa illa ki evlenmeli, evliyse illa bebekyapmalı, evliliğinde biraz mutsuzsa boşanıp daha da geç kalmadan her şeye yeniden başlanmalı hastalıklarına tutulmasına sebep olan sendromdur bu. 

 aile

 

Bu sendromu kolayca atlatmak için işe kendinizi sevmekle başlayın… Kendinize bol bol vakit ayırın. Örneğin kitap okuyun. Gündemden uzak kalmayın. Seyahat edin.  Gezmek size iyi gelecektir, yeni yerler ve yeni kişilerle tanışmanın en iyi yolu gezmektir.

 

Ve sakın bütün bunlar olurken uzmanadanışmaktan çekinmeyin.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Para Bolluk Bereket Ritüelleri

Psikolojik hastalıklar ve belirtileri nelerdir?

Bir ortama girdiğinizde ne kadar ilgi çekiyorsunuz?

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.