30 Yaş Sendromu: Nedenleri, Belirtileri ve Yenmenin İpuçları

tarihinde

<strong>30 yaş sendromu ve belirtileri nelerdir? Bu sendromdan nasıl kurtulunur?<br /><br />30</strong>'a sayılı günler mi kaldı?<br />Yaşınızı düşündükçe <strong>geriliyor</strong> musunuz?<br />Bu <strong>yazımız</strong> sizler için: 👇

 

30 Yaş Sendromu Nedir? 

İnsanın kendi bedeniyle yaşadığı en büyük sınav otuz yaşında başlıyor.

Kimileri için otuz yaşına gelmeden önce başlayan bir sendrom iken kimileri için otuzlu yaşların ortasında başlayan bir sendromdur. Bu otuzlu sendromdan en fazla etkilenenler ise, kalabalık şehirlerde yaşayan insanlardır. 

 👩‍❤‍💋‍👨 Evliliğiniz Hakkında Konuşmak İster Misiniz❓

 Bu insanlar, şairin de söylediği gibi '’yaş 35 yolun yarısı’’ hissiyle dolmuşlardır. Yaşamlarının yarısını yaşamış ve sene denilen şeyin ne kadar hızlı geçtiği otuza bir ya da iki yaş kala hissedilmiştir. En çok hissedilen ise; geç kalmışlık hissinden kaynaklanan kaygılardır.

 gezmek görmek

 

Hele ki sendromdan muzdarip kişinin, , dost, aileleri tarafından beklenen sosyal statüye, gelire, imkanlara sahip olamaması söz konusu ise kaygılar daha da artar.

 ❤ En iyi falcılara kahve falı baktırın ❤

 

Yapılmayan, yapılamayan her şey bir bir dürter insanı. Fakat nedense otuzdan sonra bunları yapmanın uygunsuz olacağı ya da artık sorumlulukları almak gerektiğine ikna olmuştur bünye. Bu ikna oluşa neden olan şey hakkındaysa en ufak bir fikri yoktur.

 macera

 

Hayattaki en mantıksız, en sarsıcı, en yıkıcı kararların alındığı dönem bu sendromun yaşandığı döneme tekabül eder. Bir an önce eksik görünen şeylerin giderilmesi telaşı buna sebeptir.

👉 Su Falında Duyduklarınıza İnanamayacaksınız!👈

Kadınları erkeklerden, bekar kadınları ise evli olanlarından daha fazla etkiler. Yakalanan kişinin kendisine tuzak kurmasına neden olur.  

Kişinin; bekarsa illa ki evlenmeli, evliyse illa bebek yapmalı, evliliğinde biraz mutsuzsa boşanıp daha da geç kalmadan her şeye yeniden başlanmalı hastalıklarına tutulmasına sebep olan sendromdur bu. 

 aile

 

Bu sendromu kolayca atlatmak için işe kendinizi sevmekle başlayın… Kendinize bol bol vakit ayırın. Örneğin kitap okuyun. Gündemden uzak kalmayın. Seyahat edin.  Gezmek size iyi gelecektir, yeni yerler ve yeni kişilerle tanışmanın en iyi yolu gezmektir.

 

Ve sakın bütün bunlar olurken uzmana danışmaktan çekinmeyin.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Para Bolluk Bereket Ritüelleri

Psikolojik hastalıklar ve belirtileri nelerdir?

Bir ortama girdiğinizde ne kadar ilgi çekiyorsunuz?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!