İş Yerinde Flört : Çok Sık Rastlanılan Bir Durum

tarihinde

İş yerinde birinden hoşlanman çok normal! Peki nasıl davranmalısın? Hem kariyerini hem de duygusal hayatını dengede tutman için yazımızı oku!

İş Yerinde Flört : Çok Sık Rastlanılan Bir Durum

İş yeri, benzer alanlara ilgi gösterdiğimiz, vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz kişilerle dolu. İş yoğunluğundan strese, çayından sohbetine birçok şeyi paylaştığımız kişiler arasından biriyle aranızda elektriklenme olması çok normal. Yine de kariyerinizi riske atmadan ve profesyonelliğinizi yitirmeden duygusal hayatı yaşayabilmenin bir yolunu bulmalısınız.

➤➤ Astrocenter Uzmanlarını Keşfet : İlk 10dksı 4TL'ye Online Fal 

Artık iş yerinde çok vakit geçiriyor olduk. Tüm gün onu görüyor, en stresli zamanlarında bile nasıl davrandığını gözlemleyebiliyorsunuz. Sizden saklayabileceği hiçbir şey yok. Ailesi ve geçmişi hakkında birçok şey insan kaynaklarında da mevcut😊 Şu an hoşlandığınız kişi gerçekten de gelecekteki eşiniz olabilir. Yine de iş yerinde duygusal hayatınızı kontrol altına almalı ve bazı kurallara dikkat etmelisiniz.

İşte Hem İşte Hem Aşkta Başarılı Olmak İçin Tüyolar:

- Asla iş ile ilgili sırları birbirinize vermeyin. Aranızdaki ilişki iş yaşamından ayrı durmalı.

- Mevkiler arasında geçiş için asla bu arkadaşlığınızı kullanmayın.

- Tek başınıza olduğunuza emin olsanız bile öpüşmek gibi fiziksel temasa asla iş yerinde girmeyin.

★ Şansınız mı Yok? Üzerinizde Nazar mı Var? Hemen Falınıza Baktırın! ★

- Arkadaşlarınız aranızda bir şeyler olduğunun farkına vardı ve sizi sıkıştırıyorlar, söz birliği yapın ve kimseye itiraf etmeyin. İnkâr en mantıklısı. Her şey ciddiye binerse o zaman açıklarsınız, o vakit kimsenin size kızmaya hakkı olmaz. Ama şu an açıklar ve ilerde ilişkiniz sona ererse büyük bir riske girmiş olursunuz.

♜ Kariyerinizde Sizi Neler Bekliyor? Falınıza Baktırın ♜

- İş yerinde ortaklaşa yaptığınız yemeklerde, maillerinizde dikkatli olun. Diğer kişilerle arkadaşlığınızı eskisi gibi sürdürün.

Bunları da Seveceksiniz

Gerçek Ruh Eşini Bulma Rehberi

Nasıl Bir Sevgilisiniz ? Testimizi Çözün! 

2018 Kişiye Özel Burç Yorumlarınız 

Ruh Eşin Nerede? 7 Maddede Onu Bulmaya Hazır Mısın?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!