İş Yerinde Flört : Çok Sık Rastlanılan Bir Durum

tarihinde

İş yerinde birinden hoşlanman çok normal! Peki nasıl davranmalısın? Hem kariyerini hem de duygusal hayatını dengede tutman için yazımızı oku!

İş Yerinde Flört : Çok Sık Rastlanılan Bir Durum

İş yeri, benzer alanlara ilgi gösterdiğimiz, vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz kişilerle dolu. İş yoğunluğundan strese, çayından sohbetine birçok şeyi paylaştığımız kişiler arasından biriyle aranızda elektriklenme olması çok normal. Yine de kariyerinizi riske atmadan ve profesyonelliğinizi yitirmeden duygusal hayatı yaşayabilmenin bir yolunu bulmalısınız.

➤➤ Astrocenter Uzmanlarını Keşfet : İlk 10dksı 4TL'ye Online Fal 

Artık iş yerinde çok vakit geçiriyor olduk. Tüm gün onu görüyor, en stresli zamanlarında bile nasıl davrandığını gözlemleyebiliyorsunuz. Sizden saklayabileceği hiçbir şey yok. Ailesi ve geçmişi hakkında birçok şey insan kaynaklarında da mevcut😊 Şu an hoşlandığınız kişi gerçekten de gelecekteki eşiniz olabilir. Yine de iş yerinde duygusal hayatınızı kontrol altına almalı ve bazı kurallara dikkat etmelisiniz.

İşte Hem İşte Hem Aşkta Başarılı Olmak İçin Tüyolar:

- Asla iş ile ilgili sırları birbirinize vermeyin. Aranızdaki ilişki iş yaşamından ayrı durmalı.

- Mevkiler arasında geçiş için asla bu arkadaşlığınızı kullanmayın.

- Tek başınıza olduğunuza emin olsanız bile öpüşmek gibi fiziksel temasa asla iş yerinde girmeyin.

★ Şansınız mı Yok? Üzerinizde Nazar mı Var? Hemen Falınıza Baktırın! ★

- Arkadaşlarınız aranızda bir şeyler olduğunun farkına vardı ve sizi sıkıştırıyorlar, söz birliği yapın ve kimseye itiraf etmeyin. İnkâr en mantıklısı. Her şey ciddiye binerse o zaman açıklarsınız, o vakit kimsenin size kızmaya hakkı olmaz. Ama şu an açıklar ve ilerde ilişkiniz sona ererse büyük bir riske girmiş olursunuz.

♜ Kariyerinizde Sizi Neler Bekliyor? Falınıza Baktırın ♜

- İş yerinde ortaklaşa yaptığınız yemeklerde, maillerinizde dikkatli olun. Diğer kişilerle arkadaşlığınızı eskisi gibi sürdürün.

Bunları da Seveceksiniz

Gerçek Ruh Eşini Bulma Rehberi

Nasıl Bir Sevgilisiniz ? Testimizi Çözün! 

2018 Kişiye Özel Burç Yorumlarınız 

Ruh Eşin Nerede? 7 Maddede Onu Bulmaya Hazır Mısın?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Astroloji: Burçlara göre yaşam tavsiyeleri

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkilerini yorumlar. En eski bilimlerden biri kabul edilen astroloji, bizlere günlük yaşamımızı daha iyi idare etme şansı tanır.

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay Terazi'de, Mars'ın Koç'taki karşıtında "Duygusal dengenizi bulun ve iç huzuru elde edin, zira bugün, Ay'ın Terazi'deki konumu ve Mars'ın Koç'taki karşıtlığı, bize duygusal ve manevi dengenin önemini hatırlatıyor."

Telefondan fal baktırmak güvenli mi?

Telefondan fal baktırma şüphe uyandıran bir fal bakma biçimi olarak görünebilir. Uzaktan, tanımadığımız bir sese ne ölçüde güvenebiliriz? Bir falcı geleceğimizi bu şekilde nasıl yorumlayabilir? Konuştuğumuz kişinin bir dolandırıcı değil de gerçek bir falcı olduğunu nasıl anlarız? İhtiyaç duyduğunuz cevaplar bu yazıda.

Boğa'nın Uyumlu Olduğu Burçlar

Boğa, en duygusal ve hassas burçlardan biridir. Ancak herkes Boğa burcuyla başa çıkamaz. Örneğin Boğa'nın materyalist kişiliği gösterişten uzak yaşamayı seven Yay ve Kova burçları için bir sorun teşkil edebilir. Boğa burcuyla uyumlu musunuz? Burç uyumunuzu görmek için yazımızı okuyun!

Haftalık Burç Yorumları

Güneş'in İkizler burcuna geçişi "Bugün, Güneş'in İkizler burcuna geçişiyle birlikte, çevrenizle iletişim kurma ve bilgi paylaşma yeteneklerinizde bir artış hissedeceksiniz. Bu enerjiyi kullanarak, yeni fikirler ve projeler için ilham alın."

En Sevilen Yazılar

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey