Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Bir ortama girdiğinizde ne kadar ilgi çekiyorsunuz?

Bir arkadaş ortamına mı girdiniz? işte ortamdaki en çekici kişi sizin olmanız için 7 İpucu.

Ortamdaki en çekici kişi siz olun: İste size 7 İpucu

 

Çekici olmak! Yalnızca kadınlar için değil, aynı zamanda erkekler içinde önem arz etmektedir. Pek çok kişi için çekicilik, kusursuz dış görünüşe sahip olmak anlamına gelmekte. Oysaki bu çekicilikten ziyade dış güzelliktir. Cazibeli ya da çekici olmak için yalnızca bedensel değil; zihinsel ve sosyal özelliklere de bakmak gerekir. İşte bu nedenle çekici olmak isteyenlerin, bu tanımı iyi anlamaları gerekmeir.

 

 Gülümsemek

 

 

1-Gülümseyin: Gülümsemek ortamda en çekici biri olmanın en basit yoludur. Gülümsemek için özel bir çaba sarf etmenize de gerek yok. Yalnızca samimi olmalı ve içinizden geldiği gibi gülümsemelisiniz.  Eğer bunu yaparsanız karşınızdaki kişi sizi hem sempatik hem de cana yakın biri olarak görür ve bu da sizi diğer kişilerden ayrı kılar.

 

 

 

 ✿ Sizi Düşünen Birileri olmalı Uzmanlarımıza Sorun ✿

 

Sıkılmak

 

 

2-“Bitse de Gitsek” Modunda Takılmayın: Bir ortama katıldığınızda, sakın “bitse de gitsek” modunda takılmayın! İçinde olduğunuz andan, her zaman keyif alın. O an orada bulunmak canınızı sıkıyor olsa bile bunu etrafınıza belli etmeyin. Eğer bunu belli ederseniz karşınızdakş insanlar sizin onları umursamadığını düşüncesine saptanırlar ve bu da sizi bencil, düşüncesiz kılar.

 

 

Ozur Dilemek

 

3-“Özür Dilerim” ve “Teşekkür Ederim” Cümlelerini Daha Çok Kullanın: “Özür dilerim” ve “teşekkür ederim” sözlerini daha cömert kullanın, sizi daha çekici biri yapacaktır. Eğer bu cümleleri sürekli kullanırsanız sizin hem minnettar ve kibar biri olduğunuzu gösterir.

 

 ❤ Falda Promosyon 10dksı 4 tl ❤

 

Güncel Konular

 

 

4-Güncel Konulara Kayıtsız Kalmayın: Eğer gazete okumazsanız ya da haberleri az da olsa takip etmezseniz bu maddeyi es geçmeyin. Girdiğiniz ortamda hangi konu konuşulursa ne azından söyleyecek birkaç cümleniz olsun.  Boş gözlerle bakmaktansa birkaç cümle söylemek sizi daha çekici kılacaktır.

 

5-Saçlarınıza Özen Gösterin: Erkek ya da kadın olun, hiç fark etmez! Ama her anlamda çekici olmak için yapmanız gereken bir diğer şey de saçlarınıza özen göstermek! Ortamda dikkat çekmek istiyorsanız daha parlak , daha bakımlı, ahenkle dans eden saçların olmalı.

 

☛ Aşk Hayatınızla İlgili Flaş Etkili Fal ☚

 

Goz Teması

 

6-Göz Teması Kurun: Eğer insanlarla doğru bir iletişim kurmak istiyorsan göz teması kurmalısınız. Çünkü gözler çekici bir insan olmak için çok önemlidir. Genellikle göz teması ile kurulan ilişkiler daha doğrudur. En azından karşınızdaki kişinin sizi dinliyor olmasını bilmek güzel.

 

Konusmak

 

7- Kendiniz hakkında az konuşun: Bırakın insanlar sorular sorarak sizdeki gizemi çözmeye çalışsınlar. Gizemli olmak her zaman karşınızdaki insana karşı bir çekicilik yaratacaktır. Siz kendinizi ortaya dökeyin, karşınızdakine sizi tanıması ve keşfetmesi için şans verin

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Burcunuzun en aşık olunası özelliği ne?

2018 Burç Yorumlarımızı Okuyun

Gerçekten Aşık mısınız? 10 Adımda keşfedin!

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.