Bir ortama girdiğinizde ne kadar ilgi çekiyorsunuz?

tarihinde

Bir arkadaş ortamına mı girdiniz? işte ortamdaki en çekici kişi sizin olmanız için 7 İpucu.

Ortamdaki en çekici kişi siz olun: İste size 7 İpucu

 

Çekici olmak! Yalnızca kadınlar için değil, aynı zamanda erkekler içinde önem arz etmektedir. Pek çok kişi için çekicilik, kusursuz dış görünüşe sahip olmak anlamına gelmekte. Oysaki bu çekicilikten ziyade dış güzelliktir. Cazibeli ya da çekici olmak için yalnızca bedensel değil; zihinsel ve sosyal özelliklere de bakmak gerekir. İşte bu nedenle çekici olmak isteyenlerin, bu tanımı iyi anlamaları gerekmeir.

 

 Gülümsemek

 

 

1-Gülümseyin: Gülümsemek ortamda en çekici biri olmanın en basit yoludur. Gülümsemek için özel bir çaba sarf etmenize de gerek yok. Yalnızca samimi olmalı ve içinizden geldiği gibi gülümsemelisiniz.  Eğer bunu yaparsanız karşınızdaki kişi sizi hem sempatik hem de cana yakın biri olarak görür ve bu da sizi diğer kişilerden ayrı kılar.

 

 

 

 ✿ Sizi Düşünen Birileri olmalı Uzmanlarımıza Sorun ✿

 

Sıkılmak

 

 

2-“Bitse de Gitsek” Modunda Takılmayın: Bir ortama katıldığınızda, sakın “bitse de gitsek” modunda takılmayın! İçinde olduğunuz andan, her zaman keyif alın. O an orada bulunmak canınızı sıkıyor olsa bile bunu etrafınıza belli etmeyin. Eğer bunu belli ederseniz karşınızdakş insanlar sizin onları umursamadığını düşüncesine saptanırlar ve bu da sizi bencil, düşüncesiz kılar.

 

 

Ozur Dilemek

 

3-“Özür Dilerim” ve “Teşekkür Ederim” Cümlelerini Daha Çok Kullanın: “Özür dilerim” ve “teşekkür ederim” sözlerini daha cömert kullanın, sizi daha çekici biri yapacaktır. Eğer bu cümleleri sürekli kullanırsanız sizin hem minnettar ve kibar biri olduğunuzu gösterir.

 

 ❤ Falda Promosyon 10dksı 4 tl ❤

 

Güncel Konular

 

 

4-Güncel Konulara Kayıtsız Kalmayın: Eğer gazete okumazsanız ya da haberleri az da olsa takip etmezseniz bu maddeyi es geçmeyin. Girdiğiniz ortamda hangi konu konuşulursa ne azından söyleyecek birkaç cümleniz olsun.  Boş gözlerle bakmaktansa birkaç cümle söylemek sizi daha çekici kılacaktır.

 

5-Saçlarınıza Özen Gösterin: Erkek ya da kadın olun, hiç fark etmez! Ama her anlamda çekici olmak için yapmanız gereken bir diğer şey de saçlarınıza özen göstermek! Ortamda dikkat çekmek istiyorsanız daha parlak , daha bakımlı, ahenkle dans eden saçların olmalı.

 

☛ Aşk Hayatınızla İlgili Flaş Etkili Fal ☚

 

Goz Teması

 

6-Göz Teması Kurun: Eğer insanlarla doğru bir iletişim kurmak istiyorsan göz teması kurmalısınız. Çünkü gözler çekici bir insan olmak için çok önemlidir. Genellikle göz teması ile kurulan ilişkiler daha doğrudur. En azından karşınızdaki kişinin sizi dinliyor olmasını bilmek güzel.

 

Konusmak

 

7- Kendiniz hakkında az konuşun: Bırakın insanlar sorular sorarak sizdeki gizemi çözmeye çalışsınlar. Gizemli olmak her zaman karşınızdaki insana karşı bir çekicilik yaratacaktır. Siz kendinizi ortaya dökeyin, karşınızdakine sizi tanıması ve keşfetmesi için şans verin

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Burcunuzun en aşık olunası özelliği ne?

2018 Burç Yorumlarımızı Okuyun

Gerçekten Aşık mısınız? 10 Adımda keşfedin!

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey