Başarılı Bir İş Görüşmesi İçin Burcunuza Göre Tavsiyeler

tarihinde

Bir<strong> iş görüşmesine</strong> mi çağrıldınız? Tebrikler! Ancak görüşmede <strong>başarılı olmak için</strong> tavsiyelere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Burçlara özel tavsiyeler yazımızda!

 

 İş Görüşmesinde Başarılı Olmak İçin Tavsiyeler 

Birçok işe başvurduktan sonra, nihayet bir telefon alıp görüşmeye çağrıldınız! Bu küçük zaferin sevincini atlattıktan hemen sonra stres başladı, değil mi? İş görüşmesinin kötü geçmesinden mi korkuyorsunuz? Panik olmayın, ihtiyacınız olan her şey bu yazıda var.

Özgeçmiş, motivasyon mektubu hazırlamak; ilanları takip etmek, iş görüşmeleri! İş aramanın kendisi bile tam zamanlı bir iş!  Sonunda bir işverinin ilgisini çekip görüşmeye mi çağrıldınız ? O zaman şimdi iş görüşmesine hazırlanma vakti !

Başarılı olmak, yeteneklerinizi göstermek mi istiyorsunuz ? Diğer adaylar arasında öne çıkmak için ne yapmak gerekir ?

Bir iş görüşmesine hazırlanırken uymanız gereken 5 pratik tavsiye :

1. Dış görünüşünüze özen gösterin

Temiz ve özenli olun. Unutmayın : Kıyafetiniz bir yandan sizin kişiliğinizi yansıtmalı, diğer yandan ise enerjik ve kendinden emin bir görüntü çizmeli.

2. Görüşmeden önce titiz bir hazırlık yapın

Görüşmeye gittiğiniz kurumla ilgili bilgi edinin; orada çalışmayla gerçekten ilgilendiğinizi belli edin. Şans eseri orada olduğunuz izlenimi vermeyin.  

3. Kazanan taraf siz olun

Eğer sizi görüşmeye çağırdılarsa, onların ilgisini çekiyorsunuz demektir. Kendinize güvenin, onlara bu seçimlerinde haklı olduğunu hissettirin.  

4. Her şeye eyvallah demeyin

Bir iş görüşmesi öncelikle karşılıklı fikir alışverişidir. Sizin onlara ihtiyacınız olduğu kadar, onların da size ihtiyacı var. Kendinizi mağdur konumuna düşürmeyin.   

5. Özgeçmişinizi sadeleştirin ve yazdıklarınıza hakim olun

Orada yazanları adınız gibi bilmelisiniz. Özgeçmişte yer alan bir boşluğu telafi etmeniz mümkün değildir.

 

Burçlara göre iş görüşmesinde başarılı olmak için tavsiyeler            

Burcunuzu seçip tıklayın ve size uygun tavsiyelerimizi okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Küstah tavırlarda bulunmadığınızdan emin olun. Karşınızdakini kışkırtmayın, yoksa işe alım sorumlusu onun yerinde gözünüz olduğunu düşünecektir.

 

 


🔮 En İyi Medyumlar Geleceğinizi Anlatıyor 🔮


 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Çok yavaş olmayın. Konuşmadan önce iyice düşünmeyi çok seviyorsunuz, ancak soruları yanıtlarken yavaş olmamaya özen göstermeniz lazım. Sakince konuşmak genellikle iyi bir şeydir, ama yine de canlılığınızı koruyun!

 


>> Uzmanını Seç, Falını Gönder. HEMEN FAL BAKTIR <<


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Görüşmede başarılı olmak için gereken tüm avantajlara sahipsiniz. Eğer gerginliğinizi üzerinizden atmayı başarırsanız, işe alım sorumlularını etkilemeniz çok kolay.

 


☎ İş Hayatının Geleceğini Öğrenmek İster Misin? Hemen Ara: 00902129002511 ☎


 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Duygularınıza karşı mesafe alın, bir kez olsun duygusal olmamaya özen gösterin. Sorulan soruları kişisel bir saldırı olarak algılamaktan vazgeçin, aksi halde fazlasıyla hassas olduğunuzu düşüneceklerdir.

 

 


>> Geleceğinizde Ne Olacağını Bilmek İstemez Misiniz? <<  


 

 

 

 
 

Aslan Burcu

Aslan

Fazla endişelenmeye gerek yok, gereken tüm yetkinliğe sahipsiniz ve kendinizi göstermeyi iyi biliyorsunuz. Ancak belki de tek kusurunuz, kendinize biraz fazla güvenmeniz! Daha basit olmaya özen gösterin.

 


 << Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte!>>


 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Oldukça etkileyici bir kişiliğiniz var. Ancak fazla utangaçlık sizin için dezavantaj olabilir. Utangaçlığı bırakın ve kendinizi göstemeyi bilin !

 


>> Tıkla, Chat'tan İlk 5 Dakikası Bedavaya Fal Baktır! <<


 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Gülümsemeniz, çekiciliğiniz ve rahatlığınız sayesinde işe alım sorumlularını avucunuzun içine almayı biliyorsunuz. Ancak bu rahatlığınız, sizi olduğunuzdan daha hafif gösterebilir. Bildiklerinizi ve konuya olan hakimiyetinizi gösterin !

 


☎ Gelecekle İlgili Sorularınıza Telefonda Cevap Bulun: 00902129002511


 

 

 

 
 
 

Akrep Burcu

Akrep

Düşüncelerinizi ifade etmekte hiçbir sıkıntı çekmiyorsunuz. Ancak yine de eleştiriden kaçının. Biraz diplomatik davranın ve karşınızdakileri korkutmamaya özen gösterin.

 

 


<< En Kaliteli Fal, En İyi Fiyatlara. HEMEN TIKLA! >>


 

 

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Bildiklerinizi göstermekte oldukça ustasınız, çerçeveye tam oturan, dayanılmaz bir çekiciliğiniz var. Ancak iş görüşmesinde hırsınız kuralların önüne geçmemeli!

 


>> Falda Sana Özel Promosyonları Kaçırma! <<


 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

İlk bakışta kendine güvenen, ciddi ve çalışkan bir izlenim veriyorsunuz. Sizi işe almaları için biraz daha güleç ve rahat olun!

 


<< Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte >>


 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Çok farklı yetenekleriniz var, ancak bazen hangisinden bahsettiğinizi anlamak zorlaşıyor. Görüşmelerinizi yapacağınız işle ilgili yeteneklerinize odaklamaya ve fazla dağılmamaya özen gösterin. Başvurduğunuz pozisyonla ilgili olduğunuzu hissettirin!

 


>> Chat'ten Falın İlk Beş Dakikası Ücretsiz! <<


 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Yaratıcı, başkalarına karşı nazik ve ekip çalışmasına uygunsunuz. Ancak sorumluluk almanızı gerektiren bir pozisyonla karşı karşıyaysanız, gerektiğinde sert olabileceğinizi, otorite kurabileceğinizi belli etmekten kaçınmayın.

 


🔮 Arayın, Gerçek Falcılar Gelecek Falınıza Baksın: 00902129002511 🔮


 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 10:10 - Şansınız dönüyor!

Sabah kahvenizi yudumlarken saate baktınız. Yine 10:10 saatiyle mi karşılaştınız? Bu durum merakınızı uyandırması normal. Çifte saatler güçlü semboller taşırlar ve her birinin kendine özgü bir anlamı vardır. Ayrıca koruyucu meleğiniz bu saatler aracılığıyla size bir mesaj iletmeye çalışır. 10:10 saatinin neler ifade ettiğini öğrenmeye hazır olun!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey