Başarılı Bir İş Görüşmesi İçin Burcunuza Göre Tavsiyeler

tarihinde

Bir<strong> iş görüşmesine</strong> mi çağrıldınız? Tebrikler! Ancak görüşmede <strong>başarılı olmak için</strong> tavsiyelere ihtiyacınız olduğunu biliyoruz. Burçlara özel tavsiyeler yazımızda!

 

 İş Görüşmesinde Başarılı Olmak İçin Tavsiyeler 

Birçok işe başvurduktan sonra, nihayet bir telefon alıp görüşmeye çağrıldınız! Bu küçük zaferin sevincini atlattıktan hemen sonra stres başladı, değil mi? İş görüşmesinin kötü geçmesinden mi korkuyorsunuz? Panik olmayın, ihtiyacınız olan her şey bu yazıda var.

Özgeçmiş, motivasyon mektubu hazırlamak; ilanları takip etmek, iş görüşmeleri! İş aramanın kendisi bile tam zamanlı bir iş!  Sonunda bir işverinin ilgisini çekip görüşmeye mi çağrıldınız ? O zaman şimdi iş görüşmesine hazırlanma vakti !

Başarılı olmak, yeteneklerinizi göstermek mi istiyorsunuz ? Diğer adaylar arasında öne çıkmak için ne yapmak gerekir ?

Bir iş görüşmesine hazırlanırken uymanız gereken 5 pratik tavsiye :

1. Dış görünüşünüze özen gösterin

Temiz ve özenli olun. Unutmayın : Kıyafetiniz bir yandan sizin kişiliğinizi yansıtmalı, diğer yandan ise enerjik ve kendinden emin bir görüntü çizmeli.

2. Görüşmeden önce titiz bir hazırlık yapın

Görüşmeye gittiğiniz kurumla ilgili bilgi edinin; orada çalışmayla gerçekten ilgilendiğinizi belli edin. Şans eseri orada olduğunuz izlenimi vermeyin.  

3. Kazanan taraf siz olun

Eğer sizi görüşmeye çağırdılarsa, onların ilgisini çekiyorsunuz demektir. Kendinize güvenin, onlara bu seçimlerinde haklı olduğunu hissettirin.  

4. Her şeye eyvallah demeyin

Bir iş görüşmesi öncelikle karşılıklı fikir alışverişidir. Sizin onlara ihtiyacınız olduğu kadar, onların da size ihtiyacı var. Kendinizi mağdur konumuna düşürmeyin.   

5. Özgeçmişinizi sadeleştirin ve yazdıklarınıza hakim olun

Orada yazanları adınız gibi bilmelisiniz. Özgeçmişte yer alan bir boşluğu telafi etmeniz mümkün değildir.

 

Burçlara göre iş görüşmesinde başarılı olmak için tavsiyeler            

Burcunuzu seçip tıklayın ve size uygun tavsiyelerimizi okuyun:

 

 

 

   

   Koç Burcu

Koç

Küstah tavırlarda bulunmadığınızdan emin olun. Karşınızdakini kışkırtmayın, yoksa işe alım sorumlusu onun yerinde gözünüz olduğunu düşünecektir.

 

 


🔮 En İyi Medyumlar Geleceğinizi Anlatıyor 🔮


 

 

 
 

Boğa Burcu

Boğa

Çok yavaş olmayın. Konuşmadan önce iyice düşünmeyi çok seviyorsunuz, ancak soruları yanıtlarken yavaş olmamaya özen göstermeniz lazım. Sakince konuşmak genellikle iyi bir şeydir, ama yine de canlılığınızı koruyun!

 


>> Uzmanını Seç, Falını Gönder. HEMEN FAL BAKTIR <<


 

 

   

 

İkizler Burcu

İkizler

Görüşmede başarılı olmak için gereken tüm avantajlara sahipsiniz. Eğer gerginliğinizi üzerinizden atmayı başarırsanız, işe alım sorumlularını etkilemeniz çok kolay.

 


☎ İş Hayatının Geleceğini Öğrenmek İster Misin? Hemen Ara: 00902129002511 ☎


 

 
 

Yengeç Burcu

Yengeç

Duygularınıza karşı mesafe alın, bir kez olsun duygusal olmamaya özen gösterin. Sorulan soruları kişisel bir saldırı olarak algılamaktan vazgeçin, aksi halde fazlasıyla hassas olduğunuzu düşüneceklerdir.

 

 


>> Geleceğinizde Ne Olacağını Bilmek İstemez Misiniz? <<  


 

 

 

 
 

Aslan Burcu

Aslan

Fazla endişelenmeye gerek yok, gereken tüm yetkinliğe sahipsiniz ve kendinizi göstermeyi iyi biliyorsunuz. Ancak belki de tek kusurunuz, kendinize biraz fazla güvenmeniz! Daha basit olmaya özen gösterin.

 


 << Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte!>>


 

 

 

 

Başak Burcu

Başak

Oldukça etkileyici bir kişiliğiniz var. Ancak fazla utangaçlık sizin için dezavantaj olabilir. Utangaçlığı bırakın ve kendinizi göstemeyi bilin !

 


>> Tıkla, Chat'tan İlk 5 Dakikası Bedavaya Fal Baktır! <<


 

 

 

Terazi Burcu

 

Terazi

Gülümsemeniz, çekiciliğiniz ve rahatlığınız sayesinde işe alım sorumlularını avucunuzun içine almayı biliyorsunuz. Ancak bu rahatlığınız, sizi olduğunuzdan daha hafif gösterebilir. Bildiklerinizi ve konuya olan hakimiyetinizi gösterin !

 


☎ Gelecekle İlgili Sorularınıza Telefonda Cevap Bulun: 00902129002511


 

 

 

 
 
 

Akrep Burcu

Akrep

Düşüncelerinizi ifade etmekte hiçbir sıkıntı çekmiyorsunuz. Ancak yine de eleştiriden kaçının. Biraz diplomatik davranın ve karşınızdakileri korkutmamaya özen gösterin.

 

 


<< En Kaliteli Fal, En İyi Fiyatlara. HEMEN TIKLA! >>


 

 

 

 
 
 

Yay Burcu

Yay

Bildiklerinizi göstermekte oldukça ustasınız, çerçeveye tam oturan, dayanılmaz bir çekiciliğiniz var. Ancak iş görüşmesinde hırsınız kuralların önüne geçmemeli!

 


>> Falda Sana Özel Promosyonları Kaçırma! <<


 

   

 
 

Oğlak Burcu

Oğlak

İlk bakışta kendine güvenen, ciddi ve çalışkan bir izlenim veriyorsunuz. Sizi işe almaları için biraz daha güleç ve rahat olun!

 


<< Falda Sana Özel Hoşgeldin Promosyonu Bu Linkte >>


 

 

 

 
 
 

Kova Burcu

Kova

Çok farklı yetenekleriniz var, ancak bazen hangisinden bahsettiğinizi anlamak zorlaşıyor. Görüşmelerinizi yapacağınız işle ilgili yeteneklerinize odaklamaya ve fazla dağılmamaya özen gösterin. Başvurduğunuz pozisyonla ilgili olduğunuzu hissettirin!

 


>> Chat'ten Falın İlk Beş Dakikası Ücretsiz! <<


 

 

 

 
 
 

Balık Burcu

Balık

Yaratıcı, başkalarına karşı nazik ve ekip çalışmasına uygunsunuz. Ancak sorumluluk almanızı gerektiren bir pozisyonla karşı karşıyaysanız, gerektiğinde sert olabileceğinizi, otorite kurabileceğinizi belli etmekten kaçınmayın.

 


🔮 Arayın, Gerçek Falcılar Gelecek Falınıza Baksın: 00902129002511 🔮


 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar: 

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!