Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Yollarda Bulurum Kendimi Diyenlerin 4 Ortak Özelliği

Siz de gezmeyi, görmeyi, keşfetmeyi seven ve bunu bir yaşam tarzı haline getirenlerdenseniz, bu listede biraz kendinizi bulabilirsiniz ;)

Herkesin hayatında yapmaktan çok hoşlandığı, tutku duyduğu bir hobisi vardır. Kimi yemek yemekten aldığı tadı başka bir aktivitede bulamaz, kimi kitap okumaktan, kimi ise gezmekten...  

Siz de gezmeyi, görmeyi, keşfetmeyi seven ve bunu bir yaşam tarzı haline getirenlerdenseniz, bu listede biraz kendinizi bulabilirsiniz ;)

 

 

   Kendilerine Özel Yol Şarkıları Vardır

Her müzikle gaza gelemezler. Kendi sevdikleri tınılarla keyiflenip, kendi şarkılarına eşlik etmeyi tercih ederler.

 

   Her An Ellerinin Altında Boş Bir Çantaları Bulunur

Yeni bir yol macerasının ne zaman çağırabileceği belli olmaz diye düşünür çoğu. Kapının dibinde duran o muhteşem sırt çantasının ya da kabin bagajının sebebi budur işte.

 

   Her Zaman Bir Acil Durum Planları Vardır

Yurtdışı bir yolculukta Konsolosluk telefon numarası veya en yakın karakolun adresi, yurtiçi bir yolculukta en yakın hastane veya yerleşim yeri gibi bilgileri gezmeyi tutku edinenlerden edinirsiniz.

 

   Doğru Kişileri/Siteleri/Uygulamaları Bilirler

Kimi için ucuz bilet ya da rezervasyon bulmak olur amaç, kimi için şehri iyi bilen birine ulaşmak olur ya da şehrin en iyi lokantalarını keşfetmek belki...Hangi tarzda gezi yapmayı seviyor olmaları bir fark yaratmaz, gezilerini onlar için daha keyifli kılacak ne varsa, onlara bunu sağlayacak kaynakları kullanmayı bilirler.

 

Sitemizdeki uzmanlarımıza göz atmak için tıklayınız. İyi günler dileriz.

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.