Yollarda Bulurum Kendimi Diyenlerin 4 Ortak Özelliği

tarihinde

<strong>Siz de gezmeyi, görmeyi, keşfetmeyi seven ve bunu bir yaşam tarzı haline getirenlerdenseniz, bu listede biraz kendinizi bulabilirsiniz ;)</strong>

Herkesin hayatında yapmaktan çok hoşlandığı, tutku duyduğu bir hobisi vardır. Kimi yemek yemekten aldığı tadı başka bir aktivitede bulamaz, kimi kitap okumaktan, kimi ise gezmekten...  

Siz de gezmeyi, görmeyi, keşfetmeyi seven ve bunu bir yaşam tarzı haline getirenlerdenseniz, bu listede biraz kendinizi bulabilirsiniz ;)

 

 

   Kendilerine Özel Yol Şarkıları Vardır

Her müzikle gaza gelemezler. Kendi sevdikleri tınılarla keyiflenip, kendi şarkılarına eşlik etmeyi tercih ederler.

 

   Her An Ellerinin Altında Boş Bir Çantaları Bulunur

Yeni bir yol macerasının ne zaman çağırabileceği belli olmaz diye düşünür çoğu. Kapının dibinde duran o muhteşem sırt çantasının ya da kabin bagajının sebebi budur işte.

 

   Her Zaman Bir Acil Durum Planları Vardır

Yurtdışı bir yolculukta Konsolosluk telefon numarası veya en yakın karakolun adresi, yurtiçi bir yolculukta en yakın hastane veya yerleşim yeri gibi bilgileri gezmeyi tutku edinenlerden edinirsiniz.

 

   Doğru Kişileri/Siteleri/Uygulamaları Bilirler

Kimi için ucuz bilet ya da rezervasyon bulmak olur amaç, kimi için şehri iyi bilen birine ulaşmak olur ya da şehrin en iyi lokantalarını keşfetmek belki...Hangi tarzda gezi yapmayı seviyor olmaları bir fark yaratmaz, gezilerini onlar için daha keyifli kılacak ne varsa, onlara bunu sağlayacak kaynakları kullanmayı bilirler.

 

Sitemizdeki uzmanlarımıza göz atmak için tıklayınız. İyi günler dileriz.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!