Yollarda Bulurum Kendimi Diyenlerin 4 Ortak Özelliği

tarihinde

<strong>Siz de gezmeyi, görmeyi, keşfetmeyi seven ve bunu bir yaşam tarzı haline getirenlerdenseniz, bu listede biraz kendinizi bulabilirsiniz ;)</strong>

Herkesin hayatında yapmaktan çok hoşlandığı, tutku duyduğu bir hobisi vardır. Kimi yemek yemekten aldığı tadı başka bir aktivitede bulamaz, kimi kitap okumaktan, kimi ise gezmekten...  

Siz de gezmeyi, görmeyi, keşfetmeyi seven ve bunu bir yaşam tarzı haline getirenlerdenseniz, bu listede biraz kendinizi bulabilirsiniz ;)

 

 

   Kendilerine Özel Yol Şarkıları Vardır

Her müzikle gaza gelemezler. Kendi sevdikleri tınılarla keyiflenip, kendi şarkılarına eşlik etmeyi tercih ederler.

 

   Her An Ellerinin Altında Boş Bir Çantaları Bulunur

Yeni bir yol macerasının ne zaman çağırabileceği belli olmaz diye düşünür çoğu. Kapının dibinde duran o muhteşem sırt çantasının ya da kabin bagajının sebebi budur işte.

 

   Her Zaman Bir Acil Durum Planları Vardır

Yurtdışı bir yolculukta Konsolosluk telefon numarası veya en yakın karakolun adresi, yurtiçi bir yolculukta en yakın hastane veya yerleşim yeri gibi bilgileri gezmeyi tutku edinenlerden edinirsiniz.

 

   Doğru Kişileri/Siteleri/Uygulamaları Bilirler

Kimi için ucuz bilet ya da rezervasyon bulmak olur amaç, kimi için şehri iyi bilen birine ulaşmak olur ya da şehrin en iyi lokantalarını keşfetmek belki...Hangi tarzda gezi yapmayı seviyor olmaları bir fark yaratmaz, gezilerini onlar için daha keyifli kılacak ne varsa, onlara bunu sağlayacak kaynakları kullanmayı bilirler.

 

Sitemizdeki uzmanlarımıza göz atmak için tıklayınız. İyi günler dileriz.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey