Bir Psikologa Danışmaya İhtiyacım Olduğunu Nasıl Anlarım?

tarihinde

Hayatınızdaki <strong>problemleri</strong> tek başınıza çözmekte zorlanıyor musunuz? <strong>Online terapi</strong> almanın faydaları nelerdir? <strong>Psikologa</strong> <strong>danışmak</strong> için yaygın nedenler hangileridir?

Neden Bir Psikologa Danışmalıyım?

Çoğu zaman sorunlarımızı tek başımıza çözebileceğimize ve zamanla her şeyin yoluna gireceğine inanırız. Ne yazık ki, tek başımıza bu durumlarla başa çıkmak her zaman münkün olamıyor. Bu koşullarda bir uzmandan yardım almak, sorunlarımızı tanımlamamıza ve çözmemize yardımcı olabilir. 

 

depresyon

 

Hepimiz zaman zaman sorunlar yaşadığımızı kabul ediyoruz. Kendimizi iyi hissetmiyoruz, korkuyoruz, stres kaynaklı sorunlarımız artıyor. Hayatımızda kendimizle ilgili bir şeylerin yolunda gitmediğini farkettiysek; bir psikologa danışmayı göz önünde bulundurmamız gerekiyor.

 Psikologa danışmak için yaygın nedenler :

  • Kişisel sorunlar yaşıyorsak: kendimizi iyi hissetmiyorsak, korkuyorsak, stresliysek, depresyon belirtileri gösteriyorsak. Kısacası bir şeylerin yanlış gittiğini hissediyor ve bizi gelişmekten alıkoyuyorsa.
  • Kötü bir dönemden geçiyorsak: hastalık, bir yakının kaybedilmesi, boşanma, ayrılık, işten çıkarılma gibi acı verici olayları atlatmak için yardıma ihtiyaç duyarız.
    • Başkalarıyla olan ilişkilerimizde sorunlar yaşıyorsak: partnerimizle, ailemizle olan sorunlarımızı çözemiyorsak veya kendimizi sürekli yalnız ve dışlanmış hissediyorsak.

 

  • Daha farklı bir şekilde yaşamak istiyorsak: kendimizi geliştirmek ve olabileceğimizin en iyisine dönüşmek ve potansiyelimizi maksimuma çıkarmayı amaçlıyorsak.
  • Önemli bir karar verme aşamasındaysak: kararın pozitif ve negatif sonuçlarını değerlendirmede sorun yaşıyorsak, analiz yaparken yardıma ihtiyaç duyuyorsak.
  • Cinsel açıdan tatminsizlik yaşıyor ve bunu kimseyle paylaşamıyorsak.

 

Siz de bu sebeplerden en az birini yaşıyorsanız uzman psikologlarımızdan birine danışabilirsiniz. Sorunlarınızı Wengo'nun size sunduğu en iyi psikologlarla çözün. Üniversite ve Master eğitimi almış tüm uzman psikologlarımız problemlerinize bireysel seanslarla çözüm bulmaktadır.

Uzman psikologlarımıza danışmak için seçtiğiniz uzmanın üzerine tıklayınız. 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Tarot Kartlarının Kökeni | Farklı Kültürlerde Tarot Kullanımı

Tarot, 15. yüzyılda Avrupa'da ortaya çıkmış, başlangıçta bir oyun olarak kullanılan ancak zamanla falcılık, kişisel gelişim ve spiritüalite alanlarında kullanılan bir kart destesidir. Tarot destesi, genellikle 78 karttan oluşur ve Büyük Arkana (22 kart) ile Küçuk Arkana (56 kart) olmak üzere iki ana kısımdan oluşur. Büyük Arkana, hayatın daha büyük temalarını ve kişisel gelişimle ilgili dönemleri temsil eden kartlardır; Küçük Arkana ise günlük yaşamın detaylarını ve pratik yönlerini yansıtır. Tarot'un gizemli dünyasının en ayrıntılı ve ilginç detaylarını konuşuyoruz.

Numerolojiye göre yaşam yolu sayısı ve anlamları

Her yaşam yolu sayısının belirli karakteristik özellikleri ve hayata dair temaları bulunmaktadır. Yaşam yolu sayısı temelde bir kişinin doğasını, potansiyelini ve yaşamında karşılaşacağı önemli deneyimlerin türünü belirlemeye yardımcı olur. Bu sayede kişiler, potansiyellerini maksimize edebilecekleri ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri yolları daha iyi anlayabilirler.

15 Temmuz 2024 Boğa'da Mars Uranüs Kavuşumu: Dinamizm ve Değişim!

Temmuz 2024’te Mars ve Uranüs’ün Boğa burcunda buluşmasının hayatınız üzerindeki etkileyici değişimleri keşfedin! Bu olağanüstü astrolojik olayın, kişisel ve ruhsal büyümenizi nasıl teşvik edebileceğini öğrenin. Burcunuz üzerindeki etkileri inceleyin ve dönüştürücü enerjileri benimseyin. Bu dinamik döneme dair ayrıntılı içgörüler için bizi takipte kalın!

Astrolojide Yönetici Gezegenler | Burcunuzun gezegenini öğrenin!

Astroloji, yıldızların ötesindeki gizemli bir yolculuktur. Her burcu yöneten bir gezegen vardır ve bu gezegenler, kişilik özelliklerimiz ve hayatımızdaki olaylara olan yaklaşımımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu kapsamlı rehber sayesinde, her bir burcun yönetici gezegenini detaylandırarak, bu gizemli bağların sizi nasıl etkilediğini ve günlük hayatınızı nasıl şekillendirebileceğini keşfedeceğiz. Ben Astrolog Marta Denise.

Günlük Burç Yorumlarınız

Terazi'deki Ay, Aslan'daki Merkür ile Sekstil açı yapacak "Bugün, duygularınızı ifade etmek için mükemmel bir gün. İç sesinizi dinleyin ve kalbinizin rehberliğine izin verin. Kendinize ve başkalarına karşı dürüst olun. İletişim, anlayış ve empati günün anahtarlarıdır."

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin