Mutluluğun Sırrını Bulduk : 11 Maddede Mutluluk

tarihinde

Mutlu olmak hepimizin ihtiyacı ve ömür boyu sürmesini isteriz. Peki ne yapmalı mutlu olmak için? 11 maddelik yazımızı kaçırmayın!

Mutluluğun Sırrını Bulduk : 11 Maddede Mutluluk

Herkes gibi ben de çok mutlu olmak istiyorum. Mutluluğun sırlarını yıllarca aradım ve buldum. Size bu yazımda yaşamdan nasıl daha çok tat alabileceğinizi anlatacağım. Eğer sesime kulak verir de 11 maddenin içerisinden en az 6 tanesini hayatınıza uygularsanız siz de kalıcı mutluluğa erişeceksiniz.

<<<< Astrocenter Online Danışmanlık Sitesi : Astroloji ve Fal >>>>

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki mutluluğun kesin bir formülü yok. Mantığıyla değil de daha çok duygularıyla hareket eden birisi olarak daimî mutluluk bazen benden çok uzakta kalıyor! Aşk acısını iliklerinde hisseden ben, çabuk unutan bir vurdumduymaz olamıyorum ilişkilerimde. Etkisi kalbimde ve kafamda günlerce, aylarca sürüyor. Galiba bu melankolik halimden hoşlanıyorum. Bu ilk size itiraf ettiğim bir şey, çok özelsiniz okuyucularım.

Mutluluğun kalıcı değil de aralıklı olduğuna inananlardanım. Ne zaman rahatlasam ve mutlu olsam, mutluluğum kötü bir haberle sert bir şekilde sarsılır, ruh halim 360 derece değişip yerini üzüntüye bırakır. Ama zaman geçtikçe insan, engin deneyimlerle zenginleşiyor. Önceliklerini değiştirip daha uzun süreli mutluluk dengesi yakalayabiliyor.

İşte benim size şiddetle önereceğim hayatta mutluluğun sırları:

1-        Aşkı aramaktan asla vazgeçme!

Aşkın bir kereden ibaret olmadığına inanıyorum. Daha önce delicesine âşık oldum ve tekrar olabileceğine inanıyorum. Aşkı aramaktan asla vazgeçme çünkü aşk orada, dışarı bir yerlerde. Hayat insana her zaman gülmüyor, hemen bir sevgili vermiyor. Biraz çaba ve arayış ile tanımaktan çok mutlu olacağınız kişilerle karşılaşacaksınız. Canım aşk olmadı, en kötü arkadaş kalırsınız.

<<<< Hayatınızın Aşkı Şu An Nerede? Öğrenmek İçin Hemen Tıkla >>>>

2-        Her anını dolu dolu yasa!

Her günü sanki son gününmüş gibi yaşamalısın. Paraya kıymalı ve sevdiğin şeyleri yapmak için cimriliği bırakmalısın. Sana keyif veren her şeyi yap ve sanki son gününmüş gibi her dakikanı dolu dolu geçirmeye çalış. En sevmediğin yapmak zorunda olduğun şeyleri bile eğlenceli hale getirip yapmalısın.

3-        Alıngan Olma

Herkes senin kadar ince, kibar ve anlayışlı değil. O nedenle insanların canını sıkan davranışlarını daha az kişisel algıla ve üzerine alınma. Unut gitsin, takma kafana!

4-        Ailenle daha çok vakit geçir

Küçükken seni utandırdığını düşündüğün canım ailenin ne kadar değerli olduğunu kazıklar yedikçe öğreneceksin. Aile, bu hayatta tek güvenebileceğin ve karşılıksız sevgi alabileceğin sosyal kurum. O nedenle ailenle bol bol vakit geçir, ilerde pişman olma! Göreceksin otomatik olarak endorfin (mutluluk hormonu) salgılayacaksın.

5-        Kendine değer ver

Bu dünyada sen tek ve biriciksin. Önce kendine sonra başkalarına değer vermelisin. Unutma kendine güven hayatta iş ve aşk hayatında kazanmanı sağlayacak. Unutma: Sen kendine değer vermedikçe, karşına hep sana değer vermeyen insanlar çıkar. 

6-        Yeni yerler gör ufkun açılsın

Siz de benim gibi yeterince dünya görmediğinizi düşünüyorsunuz? Gezdikçe, yeni mutfaklar tattıkça, yeni kültürlerle tanıştıkça bakış açınız gelişecek, öğrenip ufkunuzu genişleteceksiniz. O nedenle kısa mesafede bile olsun, mümkün oldukça gezin, görün, öğrenin.

7-        Sevdiğin işi yap

Sevdiğin işi yaparsan haftanın çalıştığın 40 saati sana çalışıyormuş gibi gelmez. Tutkulu olduğun bir alanda çalışmalı ve bu sayede daha üretken olmalısın. İşin patronların cebini değil de seni geliştirmeli ve seni üretken kılmalı.

<<<< Aşk Hayatınızdaki İniş Çıkışların Sebebi Ne Olabilir? >>>>

8-        Yeni bir şeyler öğrenin

Her gün yeni bir şey öğrenin. Sonuçta bu dünyaya kul olup göçmeye gelmedik. Bilgiler, bizi zenginleştirerek güçlü kılar. Özgüvenimizi tazeler ve bize iyi hissettirir. Ve elbet bir gün işinize bir yerlerde yarar.

9-        Vaktini verimli değerlendir

Vakit nakittir. Vakit hızlı geçer. Vakit o nedenle değerlidir. Vaktini hayırlı işler için harca ve verimli değerlendir. Her yaşımızı dolu dolu yaşayıp şu kısacık ömrümüzü en maksimum kalitede yaşamalıyız.

10-      Seni mutlu eden ve güldüren insanlarla dolaş

Arkadaşlarımla buluşmamdan sonra eve gülümseyerek mutlu mesut dönebiliyorsam, işte arkadaşlarımla görüştüğüm o vakit verimli ve güzel geçmiştir. Seni en çok güldürebilen ve bir şeyler öğreten nazik, tatlı, eğlenceli insanlarla vaktini geçir ve öğle yemeğini ye. Farkı hissedeceksin. O insanlar seni mutlu kılacaklar.

<<<< Medyumlarla ŞOK kampanya : İlk 10dk görüşmeniz 4Tl ! >>>>

11-      Ruhsal (Spiritual) şeyler öğren

Yoga, Feng Shui, Dalai Lama, Gandhi, Reiki, Melek Kartları, Tarot, Taşlar ve Şifalar hakkında daha çok öğren. Çünkü bu alanların hepsi senin üzerinden yükünü atmana ve zorlu durumlarda en doğru kararları vermene yardımcı olacaklar.

İşte benim listem böyle. Eğer siz de bunlardan en az 6 tanesini yapıyorsanız, hayatta daha mutlu olacak ve Dünya’ya daha değişik gözlerle ve hoş görüyle bakacaksınız. Çevrenizdeki insanlar sizdeki değişimi fark edecek ve size imrenecekler. Ruhunuzu huzurlu ve mutlu kılmak için her zaman elindekilerle şükretmeli ve karma felsefesiyle hareket etmelisiniz. Unutmayın ki iyilik eden iyilik bulur.

Bunları da Seveceksiniz

 Uzmanımız Beste : Ağustos Ayı Burç Yorumları VİDEOLU

Uzmanımız Lara'dan Çin Astrolojisi ve Burcunuz

 

Uzmanımız Batuhan : Önce Hedefle Sonra Başar

Nasıl En İyi Fal Sitesi Olduk?

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey