Küçük Şeylerden Büyük Mutluluklar Edinme Sanatı

tarihinde

<strong>Dışarı çıktığımız her gün yanımızdan, hayatımızdan onlarca, yüzlerce, hatta metropollerde yaşıyorsanız binlerce insan geçiyor. Hepsi birbirinden farklı bu kadar insan, hayatlarının koşturmacası içinde kimi zaman toplu taşıma araçlarında dip dibe, kimi zaman...</strong>

Küçük Şeylerden Nasıl Mutlu Olabiliriz?

Günlerinizin monotonluğundan dert yananlardansanız, gelin bugün bir değişiklik yapın. Rahat bir mindere veya koltuğa oturun, arkanıza yaslanın ve düşünmeye başlayın. Mesela, en son ne zaman birine özel günler dışında bir hediye verdiğinizi hatırlamaya çalışın. Ne zaman aç, susuz bir hayvanı görüp bir şişe suyu kana kana içirdiğinizi ya da… Hiç tanımadığınız birine yoldan geçerken “İyi günler” ya da “Kolay gelsin” dediniz mi hiç?

 

<<< Sana , senin ona değer verdiğin kadar değer veriyor mu? >>>

 

 

 

Dışarı çıktığımız her gün yanımızdan, hayatımızdan onlarca, yüzlerce, hatta metropollerde yaşıyorsanız binlerce insan geçiyor. Hepsi birbirinden farklı bu kadar insan, hayatlarının koşturmacası içinde kimi zaman toplu taşıma araçlarında dip dibe, kimi zaman kocaman sokaklarda birbirlerinin yollarından kaçınarak ilerleyip, günlerini aynı kısır döngünün içerisinde tamamlıyorlar.

<<< En iyi medyumlar aklındaki sorulara cevap buluyor >>>

 

Rutin bir yaşamı sevebilir, seçebilirsiniz elbette ama sosyal bir varlığız biz, konuşabilen, fikirlerini paylaşan, tartışan varlıklarız. Hatta bilimsel araştırmalar diyor ki o kadar sosyaliz ki, vücudumuz bazı gördüğü jest ve mimikleri taklit ediyor istemsizce, esnemek ya da gülmek gibi eylemler. Diğer bir deyişle gülmek en güzel bulaşıcı hastalık sevgili okuyucu. Tam da bu yüzden soruyorum, içten bir selamın yarattığı gülümsemeye ne zaman sebep olduğunuzu, ya da bir hediye almanın şaşırtıcılığıyla harmanlanmış mutluluğa ne zaman katkı sağladığınızı…

 

 

<<< Aşık mısınız yoksa aşık olduğunuza mı inanıyorsunuz? >>> 

 

Bugün bir değişiklik yapın ve büyük başarılarınızın getireceği mutluluk hissini düşünmeyi bir kenara bırakın. Uçan kuşa, sokakları süpüren belediye işçilerine, kuafördeki çırağa, çaycıya, otobüs şoförüne gülümseyin, sevdiğiniz bir arkadaşınıza görünce onu hatırladığınız ufak bir hediye verin. Tüm bunları yaparken karşınızdaki kişinin yüzüne, gözlerinin içine bakın ve mutluluğu görün. Sanal alemlerle iç içe geçmiş bu kısacık hayatımızda, tamamen doğal ve içten gördüğünüz o küçük mutlulukların, içinizde sebep olacağı büyük mutluluk dalgalarına izin verin. Eminim bu hissi çok seveceksiniz!

 

Sizin için seçtiğimiz en popüler yazılarımız:

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin