Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Küçük Şeylerden Büyük Mutluluklar Edinme Sanatı

Dışarı çıktığımız her gün yanımızdan, hayatımızdan onlarca, yüzlerce, hatta metropollerde yaşıyorsanız binlerce insan geçiyor. Hepsi birbirinden farklı bu kadar insan, hayatlarının koşturmacası içinde kimi zaman toplu taşıma araçlarında dip dibe, kimi zaman...

Küçük Şeylerden Nasıl Mutlu Olabiliriz?

Günlerinizin monotonluğundan dert yananlardansanız, gelin bugün bir değişiklik yapın. Rahat bir mindere veya koltuğa oturun, arkanıza yaslanın ve düşünmeye başlayın. Mesela, en son ne zaman birine özel günler dışında bir hediye verdiğinizi hatırlamaya çalışın. Ne zaman aç, susuz bir hayvanı görüp bir şişe suyu kana kana içirdiğinizi ya da… Hiç tanımadığınız birine yoldan geçerken “İyi günler” ya da “Kolay gelsin” dediniz mi hiç?

 

<<< Sana , senin ona değer verdiğin kadar değer veriyor mu? >>>

 

 

 

Dışarı çıktığımız her gün yanımızdan, hayatımızdan onlarca, yüzlerce, hatta metropollerde yaşıyorsanız binlerce insan geçiyor. Hepsi birbirinden farklı bu kadar insan, hayatlarının koşturmacası içinde kimi zaman toplu taşıma araçlarında dip dibe, kimi zaman kocaman sokaklarda birbirlerinin yollarından kaçınarak ilerleyip, günlerini aynı kısır döngünün içerisinde tamamlıyorlar.

<<< En iyi medyumlar aklındaki sorulara cevap buluyor >>>

 

Rutin bir yaşamı sevebilir, seçebilirsiniz elbette ama sosyal bir varlığız biz, konuşabilen, fikirlerini paylaşan, tartışan varlıklarız. Hatta bilimsel araştırmalar diyor ki o kadar sosyaliz ki, vücudumuz bazı gördüğü jest ve mimikleri taklit ediyor istemsizce, esnemek ya da gülmek gibi eylemler. Diğer bir deyişle gülmek en güzel bulaşıcı hastalık sevgili okuyucu. Tam da bu yüzden soruyorum, içten bir selamın yarattığı gülümsemeye ne zaman sebep olduğunuzu, ya da bir hediye almanın şaşırtıcılığıyla harmanlanmış mutluluğa ne zaman katkı sağladığınızı…

 

 

<<< Aşık mısınız yoksa aşık olduğunuza mı inanıyorsunuz? >>> 

 

Bugün bir değişiklik yapın ve büyük başarılarınızın getireceği mutluluk hissini düşünmeyi bir kenara bırakın. Uçan kuşa, sokakları süpüren belediye işçilerine, kuafördeki çırağa, çaycıya, otobüs şoförüne gülümseyin, sevdiğiniz bir arkadaşınıza görünce onu hatırladığınız ufak bir hediye verin. Tüm bunları yaparken karşınızdaki kişinin yüzüne, gözlerinin içine bakın ve mutluluğu görün. Sanal alemlerle iç içe geçmiş bu kısacık hayatımızda, tamamen doğal ve içten gördüğünüz o küçük mutlulukların, içinizde sebep olacağı büyük mutluluk dalgalarına izin verin. Eminim bu hissi çok seveceksiniz!

 

Sizin için seçtiğimiz en popüler yazılarımız:

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.