Keşke’siz Bir Hayat İçin

tarihinde

<strong>Hepimiz hayata yalnızca bir kez geliyoruz ve hayatımız boyunca bir sürü karar eşiğinden geçiyoruz. <br /><br />Pişmanlık gibi olmasa da günlük hayatımızda kimi zaman “Keşke öyle olsaydı.” ya da...</strong>

Hepimiz hayata yalnızca bir kez geliyoruz ve hayatımız boyunca bir sürü karar eşiğinden geçiyoruz. Pişmanlık gibi olmasa da günlük hayatımızda kimi zaman “Keşke öyle olsaydı.” ya da “Dünyaya bir kere daha gelsem böyle yapardım.” gibi cümleler kurabiliyoruz.

 

“Keşke” kelimesini hayattaki bazı gerçeklerden kaçınmak için kullanmak, mutsuzluğun gerçek sebeplerini keşfetmemizin önüne geçebilecek bir sorun. Hayatımızın, işimizin, ilişkilerimizin bir şeyler başka türlü olsaydı, birileri farklı davransaydı daha iyi olacağına inanmak hayatımız hakkında, kendimiz hakkında ne hissedeceğimizi de etkiliyor.

 

Hayatımızdan memnun ve huzurlu olmamız için kendimizi sevmemiz gerekiyor ve çoğumuz kendimizi sevmediğimizi farkedemiyoruz bile bu süreçte çünkü “Keşke”lerin hiçbiri bizi daha mutlu etmeye yetmiyor. Çünkü itiraf edelim ki, herşey istediğimiz gibi olsaydı, yine değişmesini isteyeceğimiz bir şey olacaktı.

Telefondan %40 indirimle Tarot Falı baktırın
HEMEN ARA

 

Kendinizi sevip sevmediğinizi de anlamanın iki kolay yolu var bence. Herkesin herşeyi olmak için kendinizi paralayanlardansanız ve kendinizi hiç “yeterli” hissetmiyorsanız, siz de kendini yeterince sevmeyenlerdensiniz demektir. Çünkü sürekli olarak birilerine iyi bir eş, iyi bir çalışan, iyi bir arkadaş, iyi bir ebeveyn olduğunu kanıtlamaya çalışmak, sizin kendinizi arka plana atmanıza sebep olan bir davranıştır. Veyahut insanlarla ilişkilerinizde sürekli kendinizden emin olamama ya da karşınızdaki kişilerin hakkınızdaki söylemlerine güvenememe hali bir süre sonra sağlığınızı bile etkileyerek sizi güçsüz düşürebilir.

 


Tam da bu nedenle hayatınızda kendiniz için yapabileceğiniz, “keşke”lerinizi azaltacak en önemli şey kendinizi sevmeniz olacaktır. Kendinizi tanıyın, sevin ve olduğunuz gibi kabullenin.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin