Keşke’siz Bir Hayat İçin

tarihinde

<strong>Hepimiz hayata yalnızca bir kez geliyoruz ve hayatımız boyunca bir sürü karar eşiğinden geçiyoruz. <br /><br />Pişmanlık gibi olmasa da günlük hayatımızda kimi zaman “Keşke öyle olsaydı.” ya da...</strong>

Hepimiz hayata yalnızca bir kez geliyoruz ve hayatımız boyunca bir sürü karar eşiğinden geçiyoruz. Pişmanlık gibi olmasa da günlük hayatımızda kimi zaman “Keşke öyle olsaydı.” ya da “Dünyaya bir kere daha gelsem böyle yapardım.” gibi cümleler kurabiliyoruz.

 

“Keşke” kelimesini hayattaki bazı gerçeklerden kaçınmak için kullanmak, mutsuzluğun gerçek sebeplerini keşfetmemizin önüne geçebilecek bir sorun. Hayatımızın, işimizin, ilişkilerimizin bir şeyler başka türlü olsaydı, birileri farklı davransaydı daha iyi olacağına inanmak hayatımız hakkında, kendimiz hakkında ne hissedeceğimizi de etkiliyor.

 

Hayatımızdan memnun ve huzurlu olmamız için kendimizi sevmemiz gerekiyor ve çoğumuz kendimizi sevmediğimizi farkedemiyoruz bile bu süreçte çünkü “Keşke”lerin hiçbiri bizi daha mutlu etmeye yetmiyor. Çünkü itiraf edelim ki, herşey istediğimiz gibi olsaydı, yine değişmesini isteyeceğimiz bir şey olacaktı.

Telefondan %40 indirimle Tarot Falı baktırın
HEMEN ARA

 

Kendinizi sevip sevmediğinizi de anlamanın iki kolay yolu var bence. Herkesin herşeyi olmak için kendinizi paralayanlardansanız ve kendinizi hiç “yeterli” hissetmiyorsanız, siz de kendini yeterince sevmeyenlerdensiniz demektir. Çünkü sürekli olarak birilerine iyi bir eş, iyi bir çalışan, iyi bir arkadaş, iyi bir ebeveyn olduğunu kanıtlamaya çalışmak, sizin kendinizi arka plana atmanıza sebep olan bir davranıştır. Veyahut insanlarla ilişkilerinizde sürekli kendinizden emin olamama ya da karşınızdaki kişilerin hakkınızdaki söylemlerine güvenememe hali bir süre sonra sağlığınızı bile etkileyerek sizi güçsüz düşürebilir.

 


Tam da bu nedenle hayatınızda kendiniz için yapabileceğiniz, “keşke”lerinizi azaltacak en önemli şey kendinizi sevmeniz olacaktır. Kendinizi tanıyın, sevin ve olduğunuz gibi kabullenin.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Tarot Kartlarının Kökeni | Farklı Kültürlerde Tarot Kullanımı

Tarot, 15. yüzyılda Avrupa'da ortaya çıkmış, başlangıçta bir oyun olarak kullanılan ancak zamanla falcılık, kişisel gelişim ve spiritüalite alanlarında kullanılan bir kart destesidir. Tarot destesi, genellikle 78 karttan oluşur ve Büyük Arkana (22 kart) ile Küçuk Arkana (56 kart) olmak üzere iki ana kısımdan oluşur. Büyük Arkana, hayatın daha büyük temalarını ve kişisel gelişimle ilgili dönemleri temsil eden kartlardır; Küçük Arkana ise günlük yaşamın detaylarını ve pratik yönlerini yansıtır. Tarot'un gizemli dünyasının en ayrıntılı ve ilginç detaylarını konuşuyoruz.

Numerolojiye göre yaşam yolu sayısı ve anlamları

Her yaşam yolu sayısının belirli karakteristik özellikleri ve hayata dair temaları bulunmaktadır. Yaşam yolu sayısı temelde bir kişinin doğasını, potansiyelini ve yaşamında karşılaşacağı önemli deneyimlerin türünü belirlemeye yardımcı olur. Bu sayede kişiler, potansiyellerini maksimize edebilecekleri ve zorlukların üstesinden gelebilecekleri yolları daha iyi anlayabilirler.

15 Temmuz 2024 Boğa'da Mars Uranüs Kavuşumu: Dinamizm ve Değişim!

Temmuz 2024’te Mars ve Uranüs’ün Boğa burcunda buluşmasının hayatınız üzerindeki etkileyici değişimleri keşfedin! Bu olağanüstü astrolojik olayın, kişisel ve ruhsal büyümenizi nasıl teşvik edebileceğini öğrenin. Burcunuz üzerindeki etkileri inceleyin ve dönüştürücü enerjileri benimseyin. Bu dinamik döneme dair ayrıntılı içgörüler için bizi takipte kalın!

Astrolojide Yönetici Gezegenler | Burcunuzun gezegenini öğrenin!

Astroloji, yıldızların ötesindeki gizemli bir yolculuktur. Her burcu yöneten bir gezegen vardır ve bu gezegenler, kişilik özelliklerimiz ve hayatımızdaki olaylara olan yaklaşımımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Bu kapsamlı rehber sayesinde, her bir burcun yönetici gezegenini detaylandırarak, bu gizemli bağların sizi nasıl etkilediğini ve günlük hayatınızı nasıl şekillendirebileceğini keşfedeceğiz. Ben Astrolog Marta Denise.

Günlük Burç Yorumlarınız

Terazi'deki Ay, Aslan'daki Merkür ile Sekstil açı yapacak "Bugün, duygularınızı ifade etmek için mükemmel bir gün. İç sesinizi dinleyin ve kalbinizin rehberliğine izin verin. Kendinize ve başkalarına karşı dürüst olun. İletişim, anlayış ve empati günün anahtarlarıdır."

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin