Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Hayatımızdaki önemli kararları alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Yeni bir ilişkiye ya da yeni bir ise başlama kararı, evlilik kararı, iş kurma kararı, çocuk yapma kararı, çocuğa isim koyma kararı, yaşlanmış aile ve akrabalara bakma kararı, yatırım yapma kararı, ev alma ve satma kararı, boşanma kararı…

Yeni bir ilişkiye ya da yeni bir ise başlama kararı, evlilik kararı, iş kurma kararı, çocuk yapma kararı, çocuğa isim koyma kararı, yaşlanmış aile ve akrabalara bakma kararı, yatırım yapma kararı, ev alma ve satma kararı, boşanma kararı…

 

Bütün bu konular hayatımızda radikal değişiklikler yapacak çok önemli kararlardır. Çevremizdekilere danışırız, dedikodulara kulak asarız, bir bilene danışırız. Bütün aldığımız geri dönüşleri bir mantık süzgecinde değerlendiririz peki bu doğru kararı almaya yeterli mi?

Karar almada zorluk mu çekiyorsun?
HEMEN DANIŞ

Cevabımız şöyle: hayır yeterli değildir. Sadece başkalarının söyledikleriyle hayatınızı yönlendirmemelisiniz. Eğer sadece başkalarını dinlerseniz bunun acısı sonradan bir yerden çıkar. Ya okuduğunuz bölümü bırakırsınız, ya boşanırsınız ya da isinizi değiştirirsiniz. Başkalarının söylediklerini öğüt, görüş ve öneri olarak görün. Neyi sevdiğiniz, kalbinizin sesi ve içgüdüleriniz karar almanızda çok önemlidir. Yani siz kararlarınızda baş rol oyuncususunuz.

Astrocenter Uzmanları size Tarot kartlarında, kahve telvesinde duru görü ve hisleriyle sizlere nasıl davranmanız gerektiğini söylüyorlar aslında öğüt veriyorlar. Çünkü bu insanlar hem özel yetileri hem de deneyimleriyle bu Dünyanın kaymağını yeterince yemiştirler. Mesela Kemal Bey isim uzmanı olduğu için ve yıllardır bu bilim dalıyla ilgilendiği için size çocuğunuza isim koymanızda ve kendi isminizin hayatinizi nasıl etkili olduğunu açıklayabilir. Mesela Cemal Bey ve Uzay Hanım gelecekteki durumlarınıza fallarıyla ışık tutabilir. Murathan Bey şu anki kararsızlıklarınızda ve sıkıntılarınızda sizi büyük ölçüde yardımcı olabilir.

 

 

Bir bilene danışmak her zaman yararlıdır ve kararlarınızı daha emin adımlarla atmanızı sağlar. Sitemizin en önemli özelliği sitemizde gerçek uzmanların bulunmasıdır. Yani diğer fal sitelerinde olduğu gibi robotlar, otomatik cevaplar yoktur. Telefonun ve bilgisayarınızın ucunda canlı deneyimli ve başarılı fal uzmanları ve astrologlar bulunmaktadır. Ve uygun fiyatlara size en güzel ve özel fal deneyimi yaşatıp tüm sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlarlar. Siz de %40 indirim hoş geldin kampanyasından yararlanıp uzmanlarımızı deneyebilir ve özel bir fal deneyimine şahit olabilirsiniz. Kendimize güveniyor ve deneyiminizin sonunda pozitif ya da negatif yorum bırakmanızı istiyoruz. Yorum bırakmayı unutmayınız.

Özel ve gerçek bir fal deneyimi için tıklayınız
HEMEN ARA

Hepinize hayırlı gelecek günler diliyor ve her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyoruz.

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.