Hayatımızdaki önemli kararları alırken nelere dikkat etmeliyiz?

tarihinde

<strong>Yeni bir ilişkiye ya da yeni bir ise başlama kararı, evlilik kararı, iş kurma kararı, çocuk yapma kararı, çocuğa isim koyma kararı, yaşlanmış aile ve akrabalara bakma kararı, yatırım yapma kararı, ev alma ve satma kararı, boşanma kararı…</strong>

Yeni bir ilişkiye ya da yeni bir ise başlama kararı, evlilik kararı, iş kurma kararı, çocuk yapma kararı, çocuğa isim koyma kararı, yaşlanmış aile ve akrabalara bakma kararı, yatırım yapma kararı, ev alma ve satma kararı, boşanma kararı…

 

Bütün bu konular hayatımızda radikal değişiklikler yapacak çok önemli kararlardır. Çevremizdekilere danışırız, dedikodulara kulak asarız, bir bilene danışırız. Bütün aldığımız geri dönüşleri bir mantık süzgecinde değerlendiririz peki bu doğru kararı almaya yeterli mi?

Karar almada zorluk mu çekiyorsun?
HEMEN DANIŞ

Cevabımız şöyle: hayır yeterli değildir. Sadece başkalarının söyledikleriyle hayatınızı yönlendirmemelisiniz. Eğer sadece başkalarını dinlerseniz bunun acısı sonradan bir yerden çıkar. Ya okuduğunuz bölümü bırakırsınız, ya boşanırsınız ya da isinizi değiştirirsiniz. Başkalarının söylediklerini öğüt, görüş ve öneri olarak görün. Neyi sevdiğiniz, kalbinizin sesi ve içgüdüleriniz karar almanızda çok önemlidir. Yani siz kararlarınızda baş rol oyuncususunuz.

Astrocenter Uzmanları size Tarot kartlarında, kahve telvesinde duru görü ve hisleriyle sizlere nasıl davranmanız gerektiğini söylüyorlar aslında öğüt veriyorlar. Çünkü bu insanlar hem özel yetileri hem de deneyimleriyle bu Dünyanın kaymağını yeterince yemiştirler. Mesela Kemal Bey isim uzmanı olduğu için ve yıllardır bu bilim dalıyla ilgilendiği için size çocuğunuza isim koymanızda ve kendi isminizin hayatinizi nasıl etkili olduğunu açıklayabilir. Mesela Cemal Bey ve Uzay Hanım gelecekteki durumlarınıza fallarıyla ışık tutabilir. Murathan Bey şu anki kararsızlıklarınızda ve sıkıntılarınızda sizi büyük ölçüde yardımcı olabilir.

 

 

Bir bilene danışmak her zaman yararlıdır ve kararlarınızı daha emin adımlarla atmanızı sağlar. Sitemizin en önemli özelliği sitemizde gerçek uzmanların bulunmasıdır. Yani diğer fal sitelerinde olduğu gibi robotlar, otomatik cevaplar yoktur. Telefonun ve bilgisayarınızın ucunda canlı deneyimli ve başarılı fal uzmanları ve astrologlar bulunmaktadır. Ve uygun fiyatlara size en güzel ve özel fal deneyimi yaşatıp tüm sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlarlar. Siz de %40 indirim hoş geldin kampanyasından yararlanıp uzmanlarımızı deneyebilir ve özel bir fal deneyimine şahit olabilirsiniz. Kendimize güveniyor ve deneyiminizin sonunda pozitif ya da negatif yorum bırakmanızı istiyoruz. Yorum bırakmayı unutmayınız.

Özel ve gerçek bir fal deneyimi için tıklayınız
HEMEN ARA

Hepinize hayırlı gelecek günler diliyor ve her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyoruz.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey