2018 İlkbahar Trendleri Neler? Size Uygun Giyim Önerileri

tarihinde

2018<strong> ilkbaharına</strong> nasıl hazırlanmalıyız? <br /><br /><strong>Renkler</strong>, <strong>trendler</strong>, kıyafet ve <strong>diyetler</strong>...<br /><br /><br />

 

2018 İlkbahar Trendleri Nelerdir?

2018 İlkbaharında renkler, desenler ve kumaşlar çok değişecek. Bir zamanlarda moda olan lila ve pembe tonları çok moda olacak.

Stil:

❤ En Etkili AŞK Falıyla Aşkı Bulun ❤

Sadece renkler değil, kıyafetler de değişiyor. Skinny (dar da diyebiliriz) pantolonlar yerine, bol pantolonlar ilkbaharla birlikte gündeme gelecek. 90’lı yıllara denk gelenler bel çantaları da kendilerine güzel bir yer edinecek. Düşük omuzlar, tiril tiril kumaşlar, bol paçalar ve olmazsa olmaz retro gözlükler...

 trend

👉 İndirimden Yararlanın Falınıza Baktırın 👈

Tatil Kombinleri:

İlkbaharda tatile çıkmayı planlıyorsanız tulumları tercih etmenizi öneririz. Her mekan için neredeyse şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Eğer olduğunuzdan da uzun boylu görünmek istiyorsanız şerit geçişleri olan tulumları tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, çiçek desenli tulumları tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak, beyaz ya da krem rengi bir Converse ya da sandalet ile de şık kombinler yaratabilirsiniz. 

 fashion

 

Kot şortlarınızı, tişörtlerinizle, kolsuz gömleklerinizle ya da düşük omuz tişörtlerle kombinleyebilirsiniz.  

👉 Kişiye Özel Burç Yorumlarınız 👈

Diyet:

Türk kahvesi tüketmek ilkbaharda kilo vermenize yardımcı olacaktır ve yaza daha sağlıklı bir şekilde başlangıç yapabilirsiniz. Türk kahvesi, kafein açısından oldukça zengin bir gıda olup metabolizma hızlandırmada oldukça etkilidir. Kremalı veya aromalı kahveler yerine Tğrk kahvesini tercih etmeniz çok faydalıdırç Kahvenin bu özelliği de zayıflatıcı olma özelliğini doğurmaktadır. Bol miktarda su tüketmek de önemli. Ekmek alışkanlığınızı bir yana bırakarak sağlıklı bir şekilde yaza merhaba diyebilirsiniz. Salatalar ve yemeklerde tuz kullanımınızı azaltmalısınız.

 

En Başarılı Falcılar Kahve Falınıza Baksın ❤

Türk kahvesi

Düzenli şekilde yürüyerek ya da spor yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

 

Seveceğinizi Düşündüğümüz Diğer Yazılarımız: 

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Sevdiğinizin Rüyasına Girin

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey