2018 İlkbahar Trendleri Neler? Size Uygun Giyim Önerileri

tarihinde

2018<strong> ilkbaharına</strong> nasıl hazırlanmalıyız? <br /><br /><strong>Renkler</strong>, <strong>trendler</strong>, kıyafet ve <strong>diyetler</strong>...<br /><br /><br />

 

2018 İlkbahar Trendleri Nelerdir?

2018 İlkbaharında renkler, desenler ve kumaşlar çok değişecek. Bir zamanlarda moda olan lila ve pembe tonları çok moda olacak.

Stil:

❤ En Etkili AŞK Falıyla Aşkı Bulun ❤

Sadece renkler değil, kıyafetler de değişiyor. Skinny (dar da diyebiliriz) pantolonlar yerine, bol pantolonlar ilkbaharla birlikte gündeme gelecek. 90’lı yıllara denk gelenler bel çantaları da kendilerine güzel bir yer edinecek. Düşük omuzlar, tiril tiril kumaşlar, bol paçalar ve olmazsa olmaz retro gözlükler...

 trend

👉 İndirimden Yararlanın Falınıza Baktırın 👈

Tatil Kombinleri:

İlkbaharda tatile çıkmayı planlıyorsanız tulumları tercih etmenizi öneririz. Her mekan için neredeyse şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Eğer olduğunuzdan da uzun boylu görünmek istiyorsanız şerit geçişleri olan tulumları tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte, çiçek desenli tulumları tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak, beyaz ya da krem rengi bir Converse ya da sandalet ile de şık kombinler yaratabilirsiniz. 

 fashion

 

Kot şortlarınızı, tişörtlerinizle, kolsuz gömleklerinizle ya da düşük omuz tişörtlerle kombinleyebilirsiniz.  

👉 Kişiye Özel Burç Yorumlarınız 👈

Diyet:

Türk kahvesi tüketmek ilkbaharda kilo vermenize yardımcı olacaktır ve yaza daha sağlıklı bir şekilde başlangıç yapabilirsiniz. Türk kahvesi, kafein açısından oldukça zengin bir gıda olup metabolizma hızlandırmada oldukça etkilidir. Kremalı veya aromalı kahveler yerine Tğrk kahvesini tercih etmeniz çok faydalıdırç Kahvenin bu özelliği de zayıflatıcı olma özelliğini doğurmaktadır. Bol miktarda su tüketmek de önemli. Ekmek alışkanlığınızı bir yana bırakarak sağlıklı bir şekilde yaza merhaba diyebilirsiniz. Salatalar ve yemeklerde tuz kullanımınızı azaltmalısınız.

 

En Başarılı Falcılar Kahve Falınıza Baksın ❤

Türk kahvesi

Düzenli şekilde yürüyerek ya da spor yaparak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

 

Seveceğinizi Düşündüğümüz Diğer Yazılarımız: 

Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Sevdiğinizin Rüyasına Girin

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!