Hamilelik Belirtileri Nelerdir?

tarihinde

Sürekli bir mide bulantısı ve baş dönmesi yaşıyor musunuz? Bebek beklediğinizi mi düşünüyorsunuz? Hamilelik belirtileri nelerdir? Hepsini sizin için yazdık!

 

Hamilelik Belirtileri Nelerdir?

Emile Zola'nın da dediği gibi ''Anne, hayatın ebediliğigir.'' Her kadının rüyası bir gün bebeğini kucağına almak. Annelik bir kadının yaşayabileceği en güzel, en kutsal duygulardan biri. 

Şu sıralar hamile olduğunuzdan mı şüpheleniyorsunuz?

Acaba Hamile Miyim? Hamilelik belirtileri mi gösteriyorum? 

❤ Bebek Ne Zaman Geliyor? ❤

Aklınız bu sorularla dolup taşıyorsa:

İşte hamile olduğunuzu anlamanıza yardımcı olacak erken işaretler:

 

 • Adet gecikmesi: 

  Adet tarihiniz gelip geçtiyse gebe olma ihtimaliniz olabilir.

❤ Ufukta bebek görünüyor mu? Hemen sorun! ❤

 

 • Mide bulantısı:

  Hamileliğin başında en sık gözlenen belirtilerin başında mide bulantısı gelir.

 bebek

 

 • Yorgunluk:

  Hamilelikte vücudunuz bebeğin gelişimi için hızlanır. Bu da kendinizi halsiz hissetmenize neden olabilir.

 👉 10 dakika etkili falın sadece 4.5 TL 👈

 • Hassasiyet:

  Hamileliğin ilk haftalarında göğüslerde şişkinlik, ağrı ve hassasiyet olması çok muhtemeldir.

 

 • Koku Hassasiyeti:  

  Bir anda kokulara karşı çok hassaslaştıysanız hamile olabilirsiniz.

 bebek

 • İştah:

  Bir anda gelen iştah artışı veya iştah kaybı da gebelik belirtisi olabilir.

 👉 Dileklerinizi Suya Niyet Edin, Uzmanlarımıza Sorun 👈

 • Duygusal Değişikliler:

  Hamilelikle beraber hormonlar nedeniyle birçok duygu değişimi yaşayabilirsiniz.

hamile

 

Bu erken belirtiler sizde de varsa emin olmak için hemen eczaneden bir gebelik testi alın veya hastaneden kan testi yaptırmanızı öneririz.

 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın Akrep burcundan Yay burcuna geçişi "Duygusal derinliklerden çıkıp, geniş vizyon ve özgürlüğün peşinden gitmeye hazır olun. Bugün, hayatınızdaki yeni maceralara adım atmanın mükemmel bir günü."

Günlük Burç Yorumlarınız

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin