Daha Güzel Bir Hafta Sonu İçin Yapabileceğiniz Etkinlikler

tarihinde

Hafta boyunca çok çalışıp yoruldunuz ve şöyle güzel bir hafta sonunu hak ettiniz.<br />Hafta sonu yapabileceğiniz birkaç maddeye gelin beraber göz atalım.<br /><br />

Daha Güzel Bir Hafta Sonu İçin Yapabileceğiniz Etkinlikler

Hafta boyunca çok çalışıp yoruldunuz ve şöyle güzel bir hafta sonunu hak ettiniz. Stresin, gerilimin ve yorucu günlerin olduğu haftadan çıkarak  kendinize zaman ayırmanın vakti geldi.

Hafta sonu yapabileceğiniz birkaç maddeye gelin beraber göz atalım;

 

bisiklet

⭐Sevgileri En Güçlü Uzmanlar Sizlerle ⭐

1-Bisiklet sürün;

İstanbul bisiklet turu için zor olsa da bisiklet yolları yok değil. Bazen bu yollarda yayalar yoğun olsa da karşınıza yokuşlar çıksa da bu durum sizi caydırmasın. Bostancı-Kartal sahili, Caddebostan sahili, Moda sahili, Büyükada gibi yerler bisiklet sürmek için uygundur.

 

2-Tarihi yerleri ziyaret edin;

Tarihimizi öğrenerek ufkunuzu açmaya ne dersiniz. Camiler, pasajlar ,uzun yollar manzara dolu yerlerle Eminönü, Sultan Ahmet, Beyazıt gibi yerlere giderek tarihimize bir de yakından bakın.

istanbul tarih

 

💙 Su Falınıza Bakalım 💙

3-Konsere gidin;

Hafta sonları konser yakalamak biraz zor olsa da canlı müzik tarzı, yerlere gidebilirsiniz. Taksim, Cihangir vs.

 

4-Müze ya da fuarların ücretsiz giriş günlerini takip edin ve ona göre plan yapın;

Birçok müze olsun, fuar olsun halka açık günler yapıyorlar ve sizde ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz

müze

 

5-Deniz kenarında yürüyün;

Deniz kenarında yürümek her insana iyi gelir. Hafta sonunuzu deniz kenarında kitap okuyarak, bisiklet sürerek ya da piknik yaparak geçirebilirsiniz. Bakırköy, Zeytinburnu, Kadıköy vs.

 

6-İstanbul’da bulunun oyunlara katılabilirsiniz;

En fazla 5 kişilik arkadaş grubunuzla gideceğiniz bu mekanlar, sizi adeta Sherlock Holmes gibi hissettirecek.

Odadan Kaçış, Evden Firar, Kusursuz Kaçış en bilinen oyunlar.

 ⭐ Yıldız Haritanıza Bakalım ⭐

7- Fotoğraf çekin;

Bildiğiniz gibi İstanbul tablo gibi bir şehir ve her köşesi bir resim adeta. Sizde hafta sonunuzu bu güzel şehrin resimlerini çekerek kendinize hem hobi oluşturmuş hem gezmiş yeni yerler keşfetmiş hem de bir albüm oluşturmuş olursunuz.

 

Diğer yazılarımıza da göz atın:

Mutlu Anlarımızın Olmazsa Olmazı: MUM

Önce Hedefleyin Sonra Başarıyı Yakalayın!

Meditasyon Nedir ve Meditasyona Başlamanın Yolları Nelerdir?

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

Günlük Burç Yorumlarınız

Balık burcundaki Güneş, Balık burcundaki Satürn ile kavuşumda "Bugün, duygusal derinliklerinize ve iç sesinize kulak verin. Kendinize olan güveninizi yeniden keşfedin ve manevi gücünüzü kullanarak hayatınızdaki engelleri aşın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin