Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Yaz Yaklaşırken Kişisel Bakım ve Formda Kalmanın Yolları

Yaz yaklaşıyor!

Birçok tüyo ile bu yaza bomba gibi girmeye hazır olun!

Diyet, spor, vitaminler! Hepsi emrinizde!

 

Yaz Yaklaşırken Kişisel Bakım ve Formda Kalmanın Yolları

Yaz ayları yaklaşırken herkeste bir zayıflama telaşı başlıyor.  Mevsim değişiklikleri metabolizmada inişlere ve çıkışlara neden olmakla birlikte lenf dolaşımımızı ve ruh sağılığımızı da etkilemektedir.

Önünüzdeki yaz sezonu için zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu hazırlamanın yolları:

 ❤ Aşk Hayatınızı Aşk Falıyla Canlandırın ❤

1. Kahvaltı Önemli! 

Gününüzü rahat ve metabolizmanızı iyi çalışır duruma getirmek için kahvaltı öğününe ağırlık vermelisiniz. İyi bir kahvaltı ile güne ve diyete başlamak sizin direncinizi koruyacak ve  diyetin yapılabilirliğini sağlayacaktır.

 kahvaltı

2. Diyet

Sıcak günlerde, hidratlı kalma ihtiyacımız doğal olarak artar. Bolca su içmek önemlidi. Diyetimize kolayca dahil edilebilecek yüksek miktarda su içeren yiyecekler vardır. Karpuzdan salatalığa, taze ve lezzetli mevsimlik ürünler bize sayısız avantaj sunar. Diyeti bol su veya sıvı kullanımı egzersiz, spor ve yürüyüşler ile desteklerseniz daha kalıcı ve kolay sonuç alabileceğiniz gibi sağlıklı zayıflama yolunda da bir adım atmış olabilirsiniz.

 ⭐ En Özel Katina Aşk Falı ⭐

3. D vitamini alırken dikkat edilmeli

Bazıları için, yaz hakkında en iyi şey, cildin ve saçın doğal altın ışıltısıdır. Fakat günlük D vitamini dozumuzu veya sağlıklı bir bronzluk elde etmektense, güvende olduğumuzdan emin olmalıyız.

 

4. Gevşemeye Başlayın

Günler daha uzun olduğundan tembelleşmeye başlarız. Bu tembellik iyi bir şey olabilir ve gün içinde belirli noktalarda kendinizi şımartabilirsiniz. Aklın sakinleşmesine ve odaklanmasına izin verebilirsiniz. Her ne zaman bunalmış hissederseniz, derin nefes almayı unutmayın.

⭐Astroloji Hayatınıza Işık Tutsun ❤

 spor

5. Egzersiz Rutininizi Koruyun

Yaz için vücudu hazırlarken, iki alternatif var. Biri yıl boyunca egzersiz rutininizi sürdürmek. Diğeri, bu rutini temeliniz olarak kullanmak ve yeni bir şey eklemek.

 

6. Yeni Bir Şeylerle Uğraşın

İyi havalar bizi daha ilham verici, yaratıcı ve cüretkar hissettirir. Yeni bir etkinliğe veya mücadeleye başladığınızda bu konuda ilerlemenizi izlemek iyi bir fikirdir, bu yüzden hedeflerinize ulaşmaya başladığınızda teşvik edilirsiniz. Korkularımızın üstesinden gelmek ve yeni bir aktiviteyi denemek kendimize  motive kazandırmak için de harika bir yoldur.

👉 Promosyonlu Aşk Falınız Burada 👈

 kadın

7. Güzellik

Cilt ve saçlar yaz aylarında çok fazla suistimale uğrarlar  kurumasına ve güneşe maruz kalmaya ve tuzlu suya karşı eğilimlidirler. Kendi kendinize saç ve cilt için kendinizi şımartın ve doğal ürünlerden muhteşem ürünler yaratın.

 

 Sizin İçin Seçtiğimiz Diğer En Popüler Yazılarımız:

Yüz Tipine Göre Saç Kesimi

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Aşk Gerçek Midir?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Aşk Denklemi

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.