Seks hayatınızı harekete geçirmek için 10 Feng Shui önerisi

tarihinde

<strong>Feng Shui çok eski bir çin sanatıdır ve inanın çevresiyle uyum içinde yaşamasını sağlar. Seks hayatınız çıkmazda mı? Panik yapmayın ve feng shui mucizesi duygularınızı açığa çıkarıcak. Aşk ve seks hayatınızda önemli bir rol oynar.</strong>

Feng Shui çok eski bir çin sanatıdır ve inanın çevresiyle uyum içinde yaşamasını sağlar. Seks hayatınız çıkmazda mı? Panik yapmayın ve feng shui mucizesi duygularınızı açığa çıkarıcak. Aşk ve seks hayatınızda önemli bir rol oynar. Hayatımızda ki kötü enerjiler hayatımızı olumsuz etkiler, seks hayatımızı da kötü etkiler, yorgun hissederiz. İşte libidonuzu tekrardan harekete geçirecek birkaç öneri...

 

   Feng Shui nedir ?

Çin disiplinidir ve feng shui kadın ve erkek enerjilerinin dengesi üzerine kuruludur. Su, toprak, ateş, hava ve metal feng shuinin elementleridir. Felsefesi hayattaki dengeyi bulmaktır.

 

   Seks hayatınızı harekete geçirmek için 10 Feng shui kuralı

1) Öncelikle yatak odanızı rahatlama yeri haline getirin ve gerekirse yatak odanızın renklerini değiştirin, rahatlamanızı sağlayacak sıcak renkler seçin.

2) Yatak odanızı düzenli olarak havalandırın. Odanızdaki temiz havanın sürekliliğini sağlayın.

3) Yatağınızın pozisyonu çok önemli, kesinlikle ayaklarınız kapı yönüne bakıcak şekilde uyumayın. Bu çok tehlikeli çünkü negatif enerjiyi çekmenize sebep olur.

4) Çarşaf seçiminiz de çok önemlidir mümkün olduğunca yumuşak kumaşlar seçin, pamuk gibi.

5) Yatak odanızdan ailenizin ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını kaldırın, onların fotoğraflarını uyandığınızda görmek kaygılarınızı arttırır.

 

6) Odanızdaki ışık seçimi de çok önemli, güçlü ışıklar yerine daha soft ışıklar seçmenizi öneriyoruz.

7) Odanızdaki hiçbir şey size işi hatırlatmamalı. Odanızda ki bilgisayar, televizyonu çıkartın çünkü feng shui erkek enerji(yang) ve kadın (Ying) enerjisinin dengelenmesidir, bu eşyalar çok fazla erkek enerjisi(yang) getirmektir.

8) Tavanınızı güzel ışıklandırmalarla hareketlendirebilirisiniz, mesela parlayan yıldızlar gibi, bunlar sizin güzel rüyalar görmenizi sağlar.

9) Odanızdaki düzensizliği ortadan kaldırın, düzenli olmaya çalışın çünkü düzensizlik sizin pozitif enerjinizi emer, kötü enerji verir.

10) Son olarak odanızı çiçeklerle süsleyin, güzel çiçekler alıp odanıza koyun: papatya, orkide, gül gibi hem kokularıyla hem de görünüşleriyle enerjinizi arttıracaklar ve bu da libidonuzun tekrar harekete geçmesini sağlayacak.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık!

Başarısızlık, sayfa mevcut değil ama söz veriyoruz, hatalarımızdan ders çıkaracağız ve bir sonraki sefere daha iyi yapacağız. Bu arada aşağıdaki en son makalelerimizden birine göz atın!

Günlük Burç Yorumlarınız

Mars'ın Boğa'dan İkizler'e geçişi "Bugün, hayatınızdaki dinamizmi ve hareketi artıracak olan Mars'ın enerjik geçişini hissedin. Bu geçiş, yeni fikirler ve projeler için mükemmel bir zamandır. Kendinizi ifade etmekten çekinmeyin ve iç sesinizi dinleyin."

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"