Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Seks hayatınızı harekete geçirmek için 10 Feng Shui önerisi

Feng Shui çok eski bir çin sanatıdır ve inanın çevresiyle uyum içinde yaşamasını sağlar. Seks hayatınız çıkmazda mı? Panik yapmayın ve feng shui mucizesi duygularınızı açığa çıkarıcak. Aşk ve seks hayatınızda önemli bir rol oynar.

Feng Shui çok eski bir çin sanatıdır ve inanın çevresiyle uyum içinde yaşamasını sağlar. Seks hayatınız çıkmazda mı? Panik yapmayın ve feng shui mucizesi duygularınızı açığa çıkarıcak. Aşk ve seks hayatınızda önemli bir rol oynar. Hayatımızda ki kötü enerjiler hayatımızı olumsuz etkiler, seks hayatımızı da kötü etkiler, yorgun hissederiz. İşte libidonuzu tekrardan harekete geçirecek birkaç öneri...

 

   Feng Shui nedir ?

Çin disiplinidir ve feng shui kadın ve erkek enerjilerinin dengesi üzerine kuruludur. Su, toprak, ateş, hava ve metal feng shuinin elementleridir. Felsefesi hayattaki dengeyi bulmaktır.

 

   Seks hayatınızı harekete geçirmek için 10 Feng shui kuralı

1) Öncelikle yatak odanızı rahatlama yeri haline getirin ve gerekirse yatak odanızın renklerini değiştirin, rahatlamanızı sağlayacak sıcak renkler seçin.

2) Yatak odanızı düzenli olarak havalandırın. Odanızdaki temiz havanın sürekliliğini sağlayın.

3) Yatağınızın pozisyonu çok önemli, kesinlikle ayaklarınız kapı yönüne bakıcak şekilde uyumayın. Bu çok tehlikeli çünkü negatif enerjiyi çekmenize sebep olur.

4) Çarşaf seçiminiz de çok önemlidir mümkün olduğunca yumuşak kumaşlar seçin, pamuk gibi.

5) Yatak odanızdan ailenizin ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını kaldırın, onların fotoğraflarını uyandığınızda görmek kaygılarınızı arttırır.

 

6) Odanızdaki ışık seçimi de çok önemli, güçlü ışıklar yerine daha soft ışıklar seçmenizi öneriyoruz.

7) Odanızdaki hiçbir şey size işi hatırlatmamalı. Odanızda ki bilgisayar, televizyonu çıkartın çünkü feng shui erkek enerji(yang) ve kadın (Ying) enerjisinin dengelenmesidir, bu eşyalar çok fazla erkek enerjisi(yang) getirmektir.

8) Tavanınızı güzel ışıklandırmalarla hareketlendirebilirisiniz, mesela parlayan yıldızlar gibi, bunlar sizin güzel rüyalar görmenizi sağlar.

9) Odanızdaki düzensizliği ortadan kaldırın, düzenli olmaya çalışın çünkü düzensizlik sizin pozitif enerjinizi emer, kötü enerji verir.

10) Son olarak odanızı çiçeklerle süsleyin, güzel çiçekler alıp odanıza koyun: papatya, orkide, gül gibi hem kokularıyla hem de görünüşleriyle enerjinizi arttıracaklar ve bu da libidonuzun tekrar harekete geçmesini sağlayacak.

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.