Seks hayatınızı harekete geçirmek için 10 Feng Shui önerisi

tarihinde

<strong>Feng Shui çok eski bir çin sanatıdır ve inanın çevresiyle uyum içinde yaşamasını sağlar. Seks hayatınız çıkmazda mı? Panik yapmayın ve feng shui mucizesi duygularınızı açığa çıkarıcak. Aşk ve seks hayatınızda önemli bir rol oynar.</strong>

Feng Shui çok eski bir çin sanatıdır ve inanın çevresiyle uyum içinde yaşamasını sağlar. Seks hayatınız çıkmazda mı? Panik yapmayın ve feng shui mucizesi duygularınızı açığa çıkarıcak. Aşk ve seks hayatınızda önemli bir rol oynar. Hayatımızda ki kötü enerjiler hayatımızı olumsuz etkiler, seks hayatımızı da kötü etkiler, yorgun hissederiz. İşte libidonuzu tekrardan harekete geçirecek birkaç öneri...

 

   Feng Shui nedir ?

Çin disiplinidir ve feng shui kadın ve erkek enerjilerinin dengesi üzerine kuruludur. Su, toprak, ateş, hava ve metal feng shuinin elementleridir. Felsefesi hayattaki dengeyi bulmaktır.

 

   Seks hayatınızı harekete geçirmek için 10 Feng shui kuralı

1) Öncelikle yatak odanızı rahatlama yeri haline getirin ve gerekirse yatak odanızın renklerini değiştirin, rahatlamanızı sağlayacak sıcak renkler seçin.

2) Yatak odanızı düzenli olarak havalandırın. Odanızdaki temiz havanın sürekliliğini sağlayın.

3) Yatağınızın pozisyonu çok önemli, kesinlikle ayaklarınız kapı yönüne bakıcak şekilde uyumayın. Bu çok tehlikeli çünkü negatif enerjiyi çekmenize sebep olur.

4) Çarşaf seçiminiz de çok önemlidir mümkün olduğunca yumuşak kumaşlar seçin, pamuk gibi.

5) Yatak odanızdan ailenizin ve arkadaşlarınızın fotoğraflarını kaldırın, onların fotoğraflarını uyandığınızda görmek kaygılarınızı arttırır.

 

6) Odanızdaki ışık seçimi de çok önemli, güçlü ışıklar yerine daha soft ışıklar seçmenizi öneriyoruz.

7) Odanızdaki hiçbir şey size işi hatırlatmamalı. Odanızda ki bilgisayar, televizyonu çıkartın çünkü feng shui erkek enerji(yang) ve kadın (Ying) enerjisinin dengelenmesidir, bu eşyalar çok fazla erkek enerjisi(yang) getirmektir.

8) Tavanınızı güzel ışıklandırmalarla hareketlendirebilirisiniz, mesela parlayan yıldızlar gibi, bunlar sizin güzel rüyalar görmenizi sağlar.

9) Odanızdaki düzensizliği ortadan kaldırın, düzenli olmaya çalışın çünkü düzensizlik sizin pozitif enerjinizi emer, kötü enerji verir.

10) Son olarak odanızı çiçeklerle süsleyin, güzel çiçekler alıp odanıza koyun: papatya, orkide, gül gibi hem kokularıyla hem de görünüşleriyle enerjinizi arttıracaklar ve bu da libidonuzun tekrar harekete geçmesini sağlayacak.

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 10:10 - Şansınız dönüyor!

Sabah kahvenizi yudumlarken saate baktınız. Yine 10:10 saatiyle mi karşılaştınız? Bu durum merakınızı uyandırması normal. Çifte saatler güçlü semboller taşırlar ve her birinin kendine özgü bir anlamı vardır. Ayrıca koruyucu meleğiniz bu saatler aracılığıyla size bir mesaj iletmeye çalışır. 10:10 saatinin neler ifade ettiğini öğrenmeye hazır olun!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey