Lazer Epilasyon Mu Ağda Mı?

tarihinde

Lazer epilasyon mu yoksa ağda mı? İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri

 

Lazer Epilasyon Mu Ağda Mı?

 

Özellikle yaz kapıya dayanınca birçok kadının kafasında aynı soru belirir: İstenmeyen tüylerden nasıl kurtulurum?

Tüylerden kurtulmanın birçok yolu var. Ağda, iğneli epilasyon ve lazer epilasyon uygulamaları en hızlı ve sağlıklı seçenekler arasında.

 

<<< Aşk Hayatınızın Geleceğini Uzman Falcılar Anlatsın! >>>

 

Ancak kadınlar bu yöntemler arasından en çok ağdayı tercih ediyor.

Ağda diğer geçici epilasyon türlerine göre daha çok acı verir fakat daha uzun süreli etki sağlar. Ağda, işlem yapan kişinin el çabukluğuna göre uzun ya da kısa sürebilir. Ağdayla temizlenen bölge en az 2 hafta pürüzsüz kalabilmektedir. Sağlıklı bir yöntem olmasına rağmen kalıcı bir çözüm sunamaz. Bu yüzden günümüzde kadınların birçoğu lazer epilasyonu tercih ediyor.

 

<<< En Kaliteli Falcılardan Nokta Atışı Tahminler ve Cevaplar! >>>

 

épilation

 

Lazer epilasyon, günümüz teknolojisiyle kılları tamamen bitiren tek sistemdir. En büyük avantajlarından biri birçok sağlık kuruluşu tarafından onaylanmış olmasıdır.  Lazer tıbbın ve birçok alanında olduğu gibi estetik cerrahide de kullanılmaktadır. Lazer epilasyonda, tedavi edilecek bölgedeki kıl kökleri yoğun bir ışık kullanılarak yok edilir. Tedavi, çok az hissedilen bir batma hissi verebilir. Acı yoğunluğu bölgeden bölgeye değişir. Tedavi seansları genellikle birer ay arayla düzenlenir. Lazer epilasyona başlamadan önce tüylenme ve kıllanmanın herhangi bir hastalığa bağlı olup olmadığı araştırılmalıdır.  

 

<<< Fala İnan! Hemen Tıkla, En İyi Medyumlar Aşk Hayatının Sırrını Çözsün! >>>

 

Yaz ayları yaklaşırken en iyi çözüm bizce lazer epilasyon...  Çünkü hem kalıcı çözüm sağlaması hem de leke, iz tarzı şeyler bırakmaması ve kıl dönmesi gibi durumların yaşanmaması çoğu kadın için büyük avantaj sağlar.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

 

 

Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Melek sayısı 777 ne anlama geliyor?

Tekrar tekrar 777 sayısını görmek kesinlikle tesadüf değildir. Bu sayı kumarhanenin dışında da pozitif anlamlara sahiptir. Meleğiniz size yaşamınızı değiştirecek içsel yolculuğa çıkmaya hazır olduğunuzu söylemek istiyor. Artık güçlü ve zayıf yönlerinizin neler olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Tavsiyelerimize kulak verin ve 777 sayısının anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey