Lazer Epilasyon Mu Ağda Mı?

tarihinde

Lazer epilasyon mu yoksa ağda mı? İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri

 

Lazer Epilasyon Mu Ağda Mı?

 

Özellikle yaz kapıya dayanınca birçok kadının kafasında aynı soru belirir: İstenmeyen tüylerden nasıl kurtulurum?

Tüylerden kurtulmanın birçok yolu var. Ağda, iğneli epilasyon ve lazer epilasyon uygulamaları en hızlı ve sağlıklı seçenekler arasında.

 

<<< Aşk Hayatınızın Geleceğini Uzman Falcılar Anlatsın! >>>

 

Ancak kadınlar bu yöntemler arasından en çok ağdayı tercih ediyor.

Ağda diğer geçici epilasyon türlerine göre daha çok acı verir fakat daha uzun süreli etki sağlar. Ağda, işlem yapan kişinin el çabukluğuna göre uzun ya da kısa sürebilir. Ağdayla temizlenen bölge en az 2 hafta pürüzsüz kalabilmektedir. Sağlıklı bir yöntem olmasına rağmen kalıcı bir çözüm sunamaz. Bu yüzden günümüzde kadınların birçoğu lazer epilasyonu tercih ediyor.

 

<<< En Kaliteli Falcılardan Nokta Atışı Tahminler ve Cevaplar! >>>

 

épilation

 

Lazer epilasyon, günümüz teknolojisiyle kılları tamamen bitiren tek sistemdir. En büyük avantajlarından biri birçok sağlık kuruluşu tarafından onaylanmış olmasıdır.  Lazer tıbbın ve birçok alanında olduğu gibi estetik cerrahide de kullanılmaktadır. Lazer epilasyonda, tedavi edilecek bölgedeki kıl kökleri yoğun bir ışık kullanılarak yok edilir. Tedavi, çok az hissedilen bir batma hissi verebilir. Acı yoğunluğu bölgeden bölgeye değişir. Tedavi seansları genellikle birer ay arayla düzenlenir. Lazer epilasyona başlamadan önce tüylenme ve kıllanmanın herhangi bir hastalığa bağlı olup olmadığı araştırılmalıdır.  

 

<<< Fala İnan! Hemen Tıkla, En İyi Medyumlar Aşk Hayatının Sırrını Çözsün! >>>

 

Yaz ayları yaklaşırken en iyi çözüm bizce lazer epilasyon...  Çünkü hem kalıcı çözüm sağlaması hem de leke, iz tarzı şeyler bırakmaması ve kıl dönmesi gibi durumların yaşanmaması çoğu kadın için büyük avantaj sağlar.

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar:

 

 

Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!