En popüler ve en güzel kız ve erkek bebek isimleri

tarihinde

<strong>İsim seçmek, canınızdan çok sevdiğiniz evladınızın bir ömür boyu taşıyacağı isme karar vermek hiç şüphesiz oldukça zordur. Bu çok önemli kararda çevremizdekilere danışırız, araştırırız ama en sonunda kalbimizin sesi yani içimizden gecen ve içimize sinen ismi seçeriz.</strong>

İsim seçmek, canınızdan çok sevdiğiniz evladınızın bir ömür boyu taşıyacağı isme karar vermek hiç şüphesiz oldukça zordur. Bu çok önemli kararda çevremizdekilere danışırız, araştırırız ama en sonunda kalbimizin sesi yani içimizden gecen ve içimize sinen ismi seçeriz.


Son moda bebek isimleri 2017 isim galerimizde isim seçmenize yardımcı olacak, klasik, modern, popüler, değişik kısaca her çeşit ismi bulabilirsiniz.

Bazı anne ve babalar daha evlenmeden anne baba olmadan, ileride çocuklarına koyacakları isme karar vermişlerdir, hatta bekâr da olsak hepimizin gönlünden geçer kızım olursa şu ismi oğlum olursa bu ismi koyarım diye… Şayet siz bu kişilerden değilseniz yani isim konusunda düşünceniz net değilse, seçmekte zorlanıyorsanız, üzülmeyin isim sözlüğümüz size doğru ismi bulduracaktır.

 

   İşte en güzel erkek bebek isimleri:

Emir

Yağız

Ege

Çağan

Sarp

Kerem

Deniz

Kağan

Mert

Görkem

Burak

Meriç

Berke

Efe

Doruk

Bartu

Emirhan

Alp

Cem

Yiğit

Emre

Kutay

Tuna

Baran

Arhan

Canberk

Dağhan

Bora

Rüzgâr

Derin

Toprak

Arın

Aşkın

Çınar

Koray

Barlas

Ada

Atakan

Berk

Polat

Serhan

Utku

Berkay

Onur

Çağlar

Can

Tuğra

Şah

Göktürk

Ali

Astrocenter'da en iyi falcılara telefondan canlı fal baktırın
Buraya tıklayın

   İşte en güzel kız bebek isimleri:

 

Elif

Talya

Zeynep

Ela

Duru

Yaren

Ceren

Ece

Melis

Naz

Su

Berra

Ecem

Sena

İrem

Alara

Azra

Dilay

İdil

Eylül

İpek

Yağmur

Lara

Derin

Ilgın

Havin

Nilsu

Kayra

İlkin

Tuana

Beril

İlgi

Simay

Mira

Beren

Pelin

Yazmira

Bade

Selin

Simge

Rana

Şimal

Damla

Melike

Pınar

Başak

İlayda

Minel

Alara

Arzum

Aleyna

İsim analizi yapan uzmanımızla telefondan görüşün
Buraya tıklayın

"FATMA NUR" isim degil mi?

Yalannnn 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 10:10 - Şansınız dönüyor!

Sabah kahvenizi yudumlarken saate baktınız. Yine 10:10 saatiyle mi karşılaştınız? Bu durum merakınızı uyandırması normal. Çifte saatler güçlü semboller taşırlar ve her birinin kendine özgü bir anlamı vardır. Ayrıca koruyucu meleğiniz bu saatler aracılığıyla size bir mesaj iletmeye çalışır. 10:10 saatinin neler ifade ettiğini öğrenmeye hazır olun!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey