En popüler ve en güzel kız ve erkek bebek isimleri

tarihinde

<strong>İsim seçmek, canınızdan çok sevdiğiniz evladınızın bir ömür boyu taşıyacağı isme karar vermek hiç şüphesiz oldukça zordur. Bu çok önemli kararda çevremizdekilere danışırız, araştırırız ama en sonunda kalbimizin sesi yani içimizden gecen ve içimize sinen ismi seçeriz.</strong>

İsim seçmek, canınızdan çok sevdiğiniz evladınızın bir ömür boyu taşıyacağı isme karar vermek hiç şüphesiz oldukça zordur. Bu çok önemli kararda çevremizdekilere danışırız, araştırırız ama en sonunda kalbimizin sesi yani içimizden gecen ve içimize sinen ismi seçeriz.


Son moda bebek isimleri 2017 isim galerimizde isim seçmenize yardımcı olacak, klasik, modern, popüler, değişik kısaca her çeşit ismi bulabilirsiniz.

Bazı anne ve babalar daha evlenmeden anne baba olmadan, ileride çocuklarına koyacakları isme karar vermişlerdir, hatta bekâr da olsak hepimizin gönlünden geçer kızım olursa şu ismi oğlum olursa bu ismi koyarım diye… Şayet siz bu kişilerden değilseniz yani isim konusunda düşünceniz net değilse, seçmekte zorlanıyorsanız, üzülmeyin isim sözlüğümüz size doğru ismi bulduracaktır.

 

   İşte en güzel erkek bebek isimleri:

Emir

Yağız

Ege

Çağan

Sarp

Kerem

Deniz

Kağan

Mert

Görkem

Burak

Meriç

Berke

Efe

Doruk

Bartu

Emirhan

Alp

Cem

Yiğit

Emre

Kutay

Tuna

Baran

Arhan

Canberk

Dağhan

Bora

Rüzgâr

Derin

Toprak

Arın

Aşkın

Çınar

Koray

Barlas

Ada

Atakan

Berk

Polat

Serhan

Utku

Berkay

Onur

Çağlar

Can

Tuğra

Şah

Göktürk

Ali

Astrocenter'da en iyi falcılara telefondan canlı fal baktırın
Buraya tıklayın

   İşte en güzel kız bebek isimleri:

 

Elif

Talya

Zeynep

Ela

Duru

Yaren

Ceren

Ece

Melis

Naz

Su

Berra

Ecem

Sena

İrem

Alara

Azra

Dilay

İdil

Eylül

İpek

Yağmur

Lara

Derin

Ilgın

Havin

Nilsu

Kayra

İlkin

Tuana

Beril

İlgi

Simay

Mira

Beren

Pelin

Yazmira

Bade

Selin

Simge

Rana

Şimal

Damla

Melike

Pınar

Başak

İlayda

Minel

Alara

Arzum

Aleyna

İsim analizi yapan uzmanımızla telefondan görüşün
Buraya tıklayın

"FATMA NUR" isim degil mi?

Yalannnn 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey