Cilt Lekelerinden Nasıl Kurtulabilirsiniz?

tarihinde

Cilt lekelerinden kurtulmak için pahalı kozmetik ürünlere muhtaç değiliz! Birçok insanın ortak problemi olan cilt lekelerinden kurtulmanın doğal ve ucuz yöntemlerini sizler için sıraladık.

 

Cildinizde Oluşan Lekelerden Nasıl Kurtulabilirsiniz ?

 

Bazen baktığımızda yüzümüzde kahverengi lekeler fark ederiz. Bu lekeler güneş yanıkları, sivilceler ya da cildin yaşlanmasıyla oluşabilir.

Cilt lekelerini gidermek için birkaç seansta uygulanan çeşitli tedaviler mümkün. Ayrıca birçok kozmetik ürün mevcut. 

 

>>Deneyimli Uzmanlarımız Kahve Falınıza Baksın<<

 

Ancak eğer doğal yöntemlerden yanaysanız, evde kolayca hazırlayabileceğiniz birkaç maske önerimiz var;

 

1. Maydanoz maskesi

Maydanoz cildi temizler ve yeniler. Bir tutam maydanozu yıkadıktan sonra doğrayıp havanda ezin. İçine birer çay kaşığı limon suyu ve bal döküp karıştırın. Bu karışımı göz çevreniz hariç bütün yüzünüze sürün. 15 dakika bekledikten sonra soğuk suyla durulayıp nemlendirici sürün. Bu işlemi haftada 1 veya 2 kez yapabilirsiniz.

 

huile d'amande

 

2. Badem yağı maskesi

Badem yağı yüzdeki lekeleri gidermek için etkili bir üründür. 2 çay kaşığı badem yağını biraz ısıtın ve yüzünüze 10 dakika boyunca masaj yaparak uygulayın. Bu işlemi 2 hafta boyunca her gece uygulayabilirsiniz.

 

>>Tıklayın, Geleceği Öğrenin!<<

 

3. Limon maskesi

Limon, cildi beyazlatmak ve temizlemek için birebirdir. Ayrıca ciltteki ölü hücrelerin atılmasını ve yenilerinin oluşmasını da sağlar. Bir limonun suyunu sıkın ve bir parça pamuğa dökün. Yüzünüzdeki lekeli kısımları bununla ovalayın ve daha sonra o bölgeye nemlendirici sürün. Bu işlemi 2 ya da 3 hafta boyunca her gün uygulayabilirsiniz.

 

citrons

 

 4. Patates maskesi

Patates, cildi yeniler ve güçlendirir. 3 patatesi soyup rendeleyin. Ortaya çıkan suyu süzün, bu suyun içine yarımşar çay kaşığı limon suyu ve bal koy. Bu karışımı yüzünüze sürün ve 20 dakika bekledikten sonra durulayın. Bu maskeyi haftada 1 kez uygulayabilirsiniz.

 

>>En Uygun Fiyatlara Fal Baktırmak İçin Tıklayın<<

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Yay'da Ay, Balık'ta Satürn ile Kare "Duygusal dengenizi bulmak için iç sesinizi dinleyin. Kendinize olan inancınızı güçlendirin ve hayatınızdaki zorlukları aşmak için sabrı kullanın."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey