Yılbaşında Burcunun Rengine Göre Giyin, Yıla Zinde Başla!

tarihinde

Renklerin enerjisine inanıyor musunuz? Yılbaşı gecesi ne giyeceğine karar veremiyosanız bu yazı tam sizin için!

 

Yılbaşında hangi burç ne renk giymeli?

 

Renklerin enerjisine inanıyor musunuz? Yılbaşı gecesi ne giyeceğine karar veremeyenlerden iseniz bu yazı tam sizin için!

 

 

gül

Koç:

Kırmızı ve yeşil

Kırmızının enerjisi yeni kararlarınızı desteklemeye yardımcı olacak, yeşil ise umutları, yeniliği, yeniden doğuşu size yansıtacaktır.

Boğa :

Mor ve turuncu

Turuncu boğa burcunun dinamik yapısını, mor ise boğaların zenginlik ve lüks tutkusunu yansıtır. Bu renkleri yılbaşı gecesi üzerinizde taşımak ruhsal enerjinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

İkizler:

Beyaz ve gümüş

Yeni yılı beyazlara ve gümüşlere bürünmüş halde geçirmeniz huzur ve güven duygunuzu harekete geçirecek ve düşünce gücünüzü kuvvetlendirecektir.

♡ Hoşgeldin kampasıyla aşk falınıza bakıyoruz. ♡

Yengeç:

Turuncu ve turkuaz

Turuncu rengi Yengeç burcunun sosyalleşmesine ve dışa dönük olmasına yardımcıdır, turkuaz ise maddi konularda özgürleşmenizi yansıtacaktır.

Aslan:

Mavi ve altın sarısı

Üretkenliğinizi ve ruhsal aydınlığınızı destekleyen altın sarısı, bu özel gece için vazgeçilmez tercihiniz olmalıdır ! Altın sarısı kıyafetinizi mavi takılarla kombinleyip, geceye damganızı vurabilirsiniz.

 

yılbaşı

Başak:

Kımızı ve beyaz

Kırmızı rengi Başak burçlarını iletişim alanında ilerleye iter, kendinizi daha doğru ve etkili bir biçimde ifade etmenize yardımcı olur. Beyaz ise ruhunuzun tüm saflığını yansıtır.

Terazi:

Mavi ve kırmızı

Gök mavisi rengini tercih etmeniz iş hayatı ve maddi konularda rahatlamanızı kolaylaştıracaktır. Kırmızı ise içinden çıkamadığınız konuları daha net görmenize yardımcı olacak.

yeni yıl

Akrep:

Mor ve sarı

Sarı duygusal anlamdaki sorunlarınızı aşmak için gerekli olan azmi size verecektir. Mor ise, sanatsal yönünüzü hayata geçirmeye vesile olacaktır.

☀ Bizi instagramdan da takip etmeyi unutmayın ☀

Yay:

Pembe ve lila

Size apayrı bir canlılık geticek olan pembe ve lila tonlarını bu gecede mutlaka üzerinizde bulundurmalısınız.

Oğlak:

Kahverengi ve mavi

Bu gecede mavi giymek aradığınız huzuru yakalamanıza yardım edecek kahverengi ise saygınlığınızı arttırmanızda size destek olacak.

★ Twitter hesabımıza göz atın ★

Kova:

Mor ve mavi

Mavi sonsuzluğu ve verimi simgeleyen bir renktir ve bu özel gecede bu rengi tercih etmeniz iş ve özel hayatınızda size destek verecektir.

Balık:

Fıstık yeşili ve kırmızı

Fıstık yeşili Balık burcunun olmazsa olmazıdır. Bu gecede yeşil veya kırmızı tercih etmeniz aşk hayatnızdaki şansınızı arttıracaktır.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

Oğlak Burçları ve Genel Özellikleri

Sekste Mutlu Olmak ve Mutlu Etmek İçin 5 Altın Kural

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Günlük Burç Yorumlarınız

Yay burcunda Dolunay "Dolunayın ışığı, içimizdeki manevi yolculuğu aydınlatıyor. Kendimize ve başkalarına karşı dürüst olma zamanı. Işığınızı parlatın ve kendi gerçeğinizi yaşayın."

Haftalık Burç Yorumları

Yay'daki Ay, Koç'taki Mars ile Üçgen "Bugün, içsel cesaretinizi ve enerjinizi ortaya çıkarın. Kendi gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün."

En Sevilen Yazılar

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin