Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Yılbaşında Burcunun Rengine Göre Giyin, Yıla Zinde Başla!

Renklerin enerjisine inanıyor musunuz? Yılbaşı gecesi ne giyeceğine karar veremiyosanız bu yazı tam sizin için!

 

Yılbaşında hangi burç ne renk giymeli?

 

Renklerin enerjisine inanıyor musunuz? Yılbaşı gecesi ne giyeceğine karar veremeyenlerden iseniz bu yazı tam sizin için!

 

 

gül

Koç:

Kırmızıve yeşil

Kırmızının enerjisi yeni kararlarınızı desteklemeye yardımcı olacak, yeşil ise umutları, yeniliği, yeniden doğuşu size yansıtacaktır.

Boğa :

Mor ve turuncu

Turuncu boğa burcunun dinamik yapısını, mor ise boğaların zenginlik ve lüks tutkusunu yansıtır. Bu renkleri yılbaşıgecesi üzerinizde taşımak ruhsal enerjinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

İkizler:

Beyaz ve gümüş

Yeni yılı beyazlara ve gümüşlere bürünmüş halde geçirmeniz huzur ve güven duygunuzu harekete geçirecek ve düşünce gücünüzü kuvvetlendirecektir.

♡ Hoşgeldin kampasıyla aşk falınıza bakıyoruz. ♡

Yengeç:

Turuncuve turkuaz

Turuncu rengi Yengeç burcunun sosyalleşmesine ve dışa dönük olmasına yardımcıdır, turkuaz ise maddi konularda özgürleşmenizi yansıtacaktır.

Aslan:

Mavive altın sarısı

Üretkenliğinizi ve ruhsal aydınlığınızı destekleyen altın sarısı, bu özel gece için vazgeçilmez tercihiniz olmalıdır ! Altın sarısı kıyafetinizi mavi takılarla kombinleyip, geceye damganızı vurabilirsiniz.

 

yılbaşı

Başak:

Kımızıve beyaz

Kırmızı rengi Başak burçlarını iletişim alanında ilerleye iter, kendinizi daha doğru ve etkili bir biçimde ifade etmenize yardımcı olur. Beyaz ise ruhunuzun tüm saflığını yansıtır.

Terazi:

Mavive kırmızı

Gök mavisi rengini tercih etmeniz iş hayatı ve maddi konularda rahatlamanızı kolaylaştıracaktır. Kırmızı ise içinden çıkamadığınız konuları daha net görmenize yardımcı olacak.

yeni yıl

Akrep:

Morve sarı

Sarı duygusal anlamdaki sorunlarınızı aşmak için gerekli olan azmi size verecektir. Mor ise, sanatsal yönünüzü hayata geçirmeye vesile olacaktır.

☀ Bizi instagramdan da takip etmeyi unutmayın ☀

Yay:

Pembeve lila

Size apayrı bir canlılık geticek olan pembe ve lila tonlarını bu gecede mutlaka üzerinizde bulundurmalısınız.

Oğlak:

Kahverengive mavi

Bu gecede mavi giymek aradığınız huzuru yakalamanıza yardım edecek kahverengi ise saygınlığınızı arttırmanızda size destek olacak.

★ Twitter hesabımıza göz atın ★

Kova:

Morve mavi

Mavi sonsuzluğu ve verimi simgeleyen bir renktir ve bu özel gecede bu rengi tercih etmeniz iş ve özel hayatınızda size destek verecektir.

Balık:

Fıstık yeşili ve kırmızı

Fıstık yeşili Balık burcunun olmazsa olmazıdır. Bu gecede yeşil veya kırmızı tercih etmeniz aşk hayatnızdaki şansınızı arttıracaktır.

 

Diğer en popüler yazılarımız:

Oğlak Burçları ve Genel Özellikleri

Sekste Mutlu Olmak ve Mutlu Etmek İçin 5 Altın Kural

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

 

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.