Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Burçlara Göre Gelin Saçı Modelleri Neler?

Burcunuza göre hangi modelleri seçmelisiniz? Hemen yazımıza göz atın!

Burçlara Göre Gelin Saçı Modelleri Neler?

 

Burcunuza göre hangi modelleri seçmelisiniz? Hangi modeller daha moda. Hepsi bu yazıda.

 

 <<< Astrocenter Online Fal Danışmanlığı >>>

Koç burcu:

İnatçı yapınız, özgürlüğüne düşkünlüğünüz gelin başı yapmanıza engel değil! Ama size özgü bir tarzı da olmalı! Bu modeli size çok uygun gördük.

 

Boğa burcu:

Kararlı yapın saç şekli seçiminde de kendisini gösteriyor. O gün saçlarının kalitesini ve şeklin mükemmeliyetini gösterebilmen şart.

 <<< Evlilik Falı Baktırın, Evliliğinizle İlgili Gerçekleri Öğrenin >>>

İkizler burcu:

Monotonluk hiçbir zaman sana uygun olmadı ki düğün günü uygun olsun. Sizin neşeli ve yerinde durmayan bir gelin olacağınızı düşünerek size bu saç şeklini uygun gördük.


>>>> Medyumlar Evlilik Geleceğinizi Yorumlasın >>>


 

Yengeç burcu:

Romantik ve ailesine düşkün yengeç, konseptine uygun, ailesinin ve müstakbel eşinin de giyim kuşamına uygun bir model seçecektir. Bu modeli size çok yakıştırdık.

 

<<< Sizin kısmetiniz ne zaman açılacak? Hemen Öğrenin >>>

Aslan burcu:

Gecenin en güzeli olmak zorundasınız bir de aslan gelini olduğunuzu da göstermelisiniz. Göz makyajınız da ayrı önemli. Sizi ön plana çıkaracak bu modeli seçtik.

Başak burcu:

Düzenli ve detaycı oluşunuz düğün düzeninden de belli oluyor. Saçınızda da bu havayı yakalamanız mümkün. O gece siz dahil her şey harika olacak.

<<< Medyumlarla 10dk fal 4 TL >>>

Terazi burcu:

Lüksü seviyorsunuz ama abartıya kaçmak ve göze batmak hiç niyetiniz değil. Size ve sizin tonlarınıza gidecek saç şeklinin bu olduğunu düşündük.

Akrep burcu:

Bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olduğunu göstermen şart. Düğün günü hem çekici hem de iddialı görünmelisin. Sana uygun saç modeli hemen burada.

 <<< Sizden sakladıkları var mı? Falcılar söylesin! >>>

Yay burcu:

Yay kadınları yumuşak saçları ve yuvarlak hatlarla kesilmiş saçlarıyla ön plana çıkarlar. Özgürlüğüne düşkün oluşları da yay kadınının başlıca özelliğidir. Saçlarınızı ve sizi gösteren saç modeli bizce bu.

Oğlak burcu:

Uyumlu ve kıvrak zekalı oluşun dış görünüşünün önüne geçiyor. Ama düğün gecesi değil! Ailende daha önce kullanılmış saç modelleri deneyebilirsin. Gelenekçi yapına uygun olacağını düşünüyoruz.

 

<<< Katina Aşk Falıyla Kısmetinizi Öğrenin >>>

Kova burcu:

Yaratıcı ve orijinal bir düğün olacağı kesin. Saçlarının da seni yansıtması şart. Kendine uygun bir saç modeli arıyorsan bizim önerimizi beğeneceksin.

<<< Hoşgeldin Promosyonu ile 10dk falın 4tTL >>>

Balık burcu:

Hassas ve duygusal olduğundan düğün gecesi sevinçten ağlaman çok mümkün. Seni görenlerin mutlu bir gelin olduğunu saçından tırnağına anlamaları lazım. Bu model sana çok yakışacak!


Bunları da Seveceksiniz

En iyi sevişen burç hangisi?

İş Yerinde Burçların Uyumu

Onu nasıl elde edersiniz? OĞLAK

 

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.