Burçlara Göre Gelin Saçı Modelleri Neler?

tarihinde

Burcunuza göre hangi modelleri seçmelisiniz? Hemen yazımıza göz atın!

Burçlara Göre Gelin Saçı Modelleri Neler?

 

Burcunuza göre hangi modelleri seçmelisiniz? Hangi modeller daha moda. Hepsi bu yazıda.

 

 <<< Astrocenter Online Fal Danışmanlığı >>>

Koç burcu:

İnatçı yapınız, özgürlüğüne düşkünlüğünüz gelin başı yapmanıza engel değil! Ama size özgü bir tarzı da olmalı! Bu modeli size çok uygun gördük.

 

Boğa burcu:

Kararlı yapın saç şekli seçiminde de kendisini gösteriyor. O gün saçlarının kalitesini ve şeklin mükemmeliyetini gösterebilmen şart.

 <<< Evlilik Falı Baktırın, Evliliğinizle İlgili Gerçekleri Öğrenin >>>

İkizler burcu:

Monotonluk hiçbir zaman sana uygun olmadı ki düğün günü uygun olsun. Sizin neşeli ve yerinde durmayan bir gelin olacağınızı düşünerek size bu saç şeklini uygun gördük.


>>>> Medyumlar Evlilik Geleceğinizi Yorumlasın >>>


 

Yengeç burcu:

Romantik ve ailesine düşkün yengeç, konseptine uygun, ailesinin ve müstakbel eşinin de giyim kuşamına uygun bir model seçecektir. Bu modeli size çok yakıştırdık.

 

<<< Sizin kısmetiniz ne zaman açılacak? Hemen Öğrenin >>>

Aslan burcu:

Gecenin en güzeli olmak zorundasınız bir de aslan gelini olduğunuzu da göstermelisiniz. Göz makyajınız da ayrı önemli. Sizi ön plana çıkaracak bu modeli seçtik.

Başak burcu:

Düzenli ve detaycı oluşunuz düğün düzeninden de belli oluyor. Saçınızda da bu havayı yakalamanız mümkün. O gece siz dahil her şey harika olacak.

<<< Medyumlarla 10dk fal 4 TL >>>

Terazi burcu:

Lüksü seviyorsunuz ama abartıya kaçmak ve göze batmak hiç niyetiniz değil. Size ve sizin tonlarınıza gidecek saç şeklinin bu olduğunu düşündük.

Akrep burcu:

Bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olduğunu göstermen şart. Düğün günü hem çekici hem de iddialı görünmelisin. Sana uygun saç modeli hemen burada.

 <<< Sizden sakladıkları var mı? Falcılar söylesin! >>>

Yay burcu:

Yay kadınları yumuşak saçları ve yuvarlak hatlarla kesilmiş saçlarıyla ön plana çıkarlar. Özgürlüğüne düşkün oluşları da yay kadınının başlıca özelliğidir. Saçlarınızı ve sizi gösteren saç modeli bizce bu.

Oğlak burcu:

Uyumlu ve kıvrak zekalı oluşun dış görünüşünün önüne geçiyor. Ama düğün gecesi değil! Ailende daha önce kullanılmış saç modelleri deneyebilirsin. Gelenekçi yapına uygun olacağını düşünüyoruz.

 

<<< Katina Aşk Falıyla Kısmetinizi Öğrenin >>>

Kova burcu:

Yaratıcı ve orijinal bir düğün olacağı kesin. Saçlarının da seni yansıtması şart. Kendine uygun bir saç modeli arıyorsan bizim önerimizi beğeneceksin.

<<< Hoşgeldin Promosyonu ile 10dk falın 4tTL >>>

Balık burcu:

Hassas ve duygusal olduğundan düğün gecesi sevinçten ağlaman çok mümkün. Seni görenlerin mutlu bir gelin olduğunu saçından tırnağına anlamaları lazım. Bu model sana çok yakışacak!


Bunları da Seveceksiniz

En iyi sevişen burç hangisi?

İş Yerinde Burçların Uyumu

Onu nasıl elde edersiniz? OĞLAK

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Astrocenter Hakkında

1999 yılında kurulan Astrocenter, Astroloji alanında Dünya’da en net ve güvenilir içerik oluşturan en önemli sitelerden birisi olarak kabul edilmektedir. Almanca, Fransızca ve İngilizce dillerinde hizmet veren Astrocenter, Astoloji alanında verdiği engin bilgilerle sektörde en güvenilir içeriği sunan site olarak kabul görmektedir.

Haftalık Burç Yorumları

Terazi'deki Ay, Koç'taki Merkür ile Karşıtlık "Bugün, duygusal denge ve zihinsel enerji arasındaki hassas dansı deneyimleyin. İletişim ve anlayış, aile ve kariyer arasında bir köprü kurabilir. Kendinizi ifade etmek için cesur olun, ancak başkalarının duygularına da saygı gösterin."

Günlük Burç Yorumlarınız

Boğa'daki Jüpiter, Boğa'daki Uranüs ile Kavuşum açısında "Bugün, manevi büyüme ve özgürlüğün birleştiği bir gün. Kendinizi yeniliklere açın ve hayatın size sunduğu fırsatları kucaklayın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey