Burçlara Göre Gelin Saçı Modelleri Neler?

tarihinde

Burcunuza göre hangi modelleri seçmelisiniz? Hemen yazımıza göz atın!

Burçlara Göre Gelin Saçı Modelleri Neler?

 

Burcunuza göre hangi modelleri seçmelisiniz? Hangi modeller daha moda. Hepsi bu yazıda.

 

 <<< Astrocenter Online Fal Danışmanlığı >>>

Koç burcu:

İnatçı yapınız, özgürlüğüne düşkünlüğünüz gelin başı yapmanıza engel değil! Ama size özgü bir tarzı da olmalı! Bu modeli size çok uygun gördük.

 

Boğa burcu:

Kararlı yapın saç şekli seçiminde de kendisini gösteriyor. O gün saçlarının kalitesini ve şeklin mükemmeliyetini gösterebilmen şart.

 <<< Evlilik Falı Baktırın, Evliliğinizle İlgili Gerçekleri Öğrenin >>>

İkizler burcu:

Monotonluk hiçbir zaman sana uygun olmadı ki düğün günü uygun olsun. Sizin neşeli ve yerinde durmayan bir gelin olacağınızı düşünerek size bu saç şeklini uygun gördük.


>>>> Medyumlar Evlilik Geleceğinizi Yorumlasın >>>


 

Yengeç burcu:

Romantik ve ailesine düşkün yengeç, konseptine uygun, ailesinin ve müstakbel eşinin de giyim kuşamına uygun bir model seçecektir. Bu modeli size çok yakıştırdık.

 

<<< Sizin kısmetiniz ne zaman açılacak? Hemen Öğrenin >>>

Aslan burcu:

Gecenin en güzeli olmak zorundasınız bir de aslan gelini olduğunuzu da göstermelisiniz. Göz makyajınız da ayrı önemli. Sizi ön plana çıkaracak bu modeli seçtik.

Başak burcu:

Düzenli ve detaycı oluşunuz düğün düzeninden de belli oluyor. Saçınızda da bu havayı yakalamanız mümkün. O gece siz dahil her şey harika olacak.

<<< Medyumlarla 10dk fal 4 TL >>>

Terazi burcu:

Lüksü seviyorsunuz ama abartıya kaçmak ve göze batmak hiç niyetiniz değil. Size ve sizin tonlarınıza gidecek saç şeklinin bu olduğunu düşündük.

Akrep burcu:

Bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olduğunu göstermen şart. Düğün günü hem çekici hem de iddialı görünmelisin. Sana uygun saç modeli hemen burada.

 <<< Sizden sakladıkları var mı? Falcılar söylesin! >>>

Yay burcu:

Yay kadınları yumuşak saçları ve yuvarlak hatlarla kesilmiş saçlarıyla ön plana çıkarlar. Özgürlüğüne düşkün oluşları da yay kadınının başlıca özelliğidir. Saçlarınızı ve sizi gösteren saç modeli bizce bu.

Oğlak burcu:

Uyumlu ve kıvrak zekalı oluşun dış görünüşünün önüne geçiyor. Ama düğün gecesi değil! Ailende daha önce kullanılmış saç modelleri deneyebilirsin. Gelenekçi yapına uygun olacağını düşünüyoruz.

 

<<< Katina Aşk Falıyla Kısmetinizi Öğrenin >>>

Kova burcu:

Yaratıcı ve orijinal bir düğün olacağı kesin. Saçlarının da seni yansıtması şart. Kendine uygun bir saç modeli arıyorsan bizim önerimizi beğeneceksin.

<<< Hoşgeldin Promosyonu ile 10dk falın 4tTL >>>

Balık burcu:

Hassas ve duygusal olduğundan düğün gecesi sevinçten ağlaman çok mümkün. Seni görenlerin mutlu bir gelin olduğunu saçından tırnağına anlamaları lazım. Bu model sana çok yakışacak!


Bunları da Seveceksiniz

En iyi sevişen burç hangisi?

İş Yerinde Burçların Uyumu

Onu nasıl elde edersiniz? OĞLAK

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Falcılarımızı tanıyın!

Fal yazılarımız

Yin ve Yang Sembollerinin Anlamı ve Tarihi

Uzakdoğu'ya özgü inançları ve felsefeleri düşündüğümüzde aklımıza ilk gelen sembollerden biri Yin-Yang'tır. Siyah beyaz bir çemberden meydana gelen bu sembolün ne ifade ettiğini anlamak pek de kolay sayılmaz. İşte Yin-Yang sembolünün kökeni ve anlamı:

11:11 Saatinin Anlamı

Hepimiz tesadüfen de olsa saate baktığımız zaman kadranda 11:11'e denk gelmişizdir. Bu durum bizi meraklandırır ki gayet de normaldir zira 11:11 diğer çift saatlerden oldukça farklıdır ve kafamızı en çok kurcalayan kombinasyonlar arasındadır. Bu çift saate dair bilmeniz gereken her şey bu yazıda!

Bereket Çeki: Bolluk Getiren Ritüel!

Yeniaylar, yenilikle, yeniden doğuşlar ve yeni başlangıçlarla anılır. Önümüzdeki Yeniay sırasında, bir bereket çeki hazırlamaya ne dersiniz? Bereket çeki, parasal anlamda olduğu gibi duygusal konularda da bolluk getirir. İşte bu ritüelin püf noktaları!

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

Kaşıntıların Anlamları: Vücudunuza kulak verin!

Hepimiz bir anlığına vücudumuzu kaşıma isteğini hissetmişizdir. Bu hissi anlamlandırmak güç olsa da vücudunuzun size bir mesaj vermeye çalıştığı açıktır. Bedenimizde durduk yere kaşıntı hissi ortaya çıkmaz. Kötü olayların habercisi mi yoksa hayra mı alamet? Kaşıntıların tüm anlamlarını keşfedin!

Yüzüklerdeki Taş Sayılarının Anlamları: Aşkın Her Türlü Hali!

Birilerine yüzük hediye etmek, ya da daha güzeli, karşıdaki kişinin size yüzük etmesi her zaman çok romantik bir olaydır. Yüzüklerin ne anlama geldiğini bildiğimizde bu jest daha da romantik olabilir! Bir, iki ya da üç taşlı yüzüklerin her biri farklı anlamlara sahiptir. Artık siz de aşkınızı yüzüklerle ifade edebilirsiniz!

Elimize Para Geçmesi İçin Hangi Tütsüyü Kullanmalı?

Para, para, para! Çok az insan daha fazlasını istemez ve onu elde etmek için de her şeyi yapmaya hazırızdır. Ama eğer işinizden gelen para size yetmiyor ve dualarınız cevapsız kalıyorsa bu 4 tütsünün faydasını görebilirsiniz.

Hapşırıklarımızın Anlamları: Burnunuzun size söyleyecekleri var

Gürültülü bir ses ya da bir hastalık belirtisi olmasının dışında "hapşu" sesinin bir anlamı vardır. Sabah 7'de hapşırmakla akşam 6'da hapşırmak aynı anlama gelmez. Her hapşırığın gelecekle bir bağlantısı vardır. İşte bu yüzden atalarımız her hapşırdığımızda "Çok yaşa" der. Zira olan kimin korunmaya ihtiyaç duyduğunu kimin şanslı olduğunu bilirmiş. İyi bir şansın ya da gizli bir aşkın habercisi mi? Burnunuzun seslerine kulak verin!