Burçlara Göre Gelin Saçı Modelleri Neler?

tarihinde

Burcunuza göre hangi modelleri seçmelisiniz? Hemen yazımıza göz atın!

Burçlara Göre Gelin Saçı Modelleri Neler?

 

Burcunuza göre hangi modelleri seçmelisiniz? Hangi modeller daha moda. Hepsi bu yazıda.

 

 <<< Astrocenter Online Fal Danışmanlığı >>>

Koç burcu:

İnatçı yapınız, özgürlüğüne düşkünlüğünüz gelin başı yapmanıza engel değil! Ama size özgü bir tarzı da olmalı! Bu modeli size çok uygun gördük.

 

Boğa burcu:

Kararlı yapın saç şekli seçiminde de kendisini gösteriyor. O gün saçlarının kalitesini ve şeklin mükemmeliyetini gösterebilmen şart.

 <<< Evlilik Falı Baktırın, Evliliğinizle İlgili Gerçekleri Öğrenin >>>

İkizler burcu:

Monotonluk hiçbir zaman sana uygun olmadı ki düğün günü uygun olsun. Sizin neşeli ve yerinde durmayan bir gelin olacağınızı düşünerek size bu saç şeklini uygun gördük.


>>>> Medyumlar Evlilik Geleceğinizi Yorumlasın >>>


 

Yengeç burcu:

Romantik ve ailesine düşkün yengeç, konseptine uygun, ailesinin ve müstakbel eşinin de giyim kuşamına uygun bir model seçecektir. Bu modeli size çok yakıştırdık.

 

<<< Sizin kısmetiniz ne zaman açılacak? Hemen Öğrenin >>>

Aslan burcu:

Gecenin en güzeli olmak zorundasınız bir de aslan gelini olduğunuzu da göstermelisiniz. Göz makyajınız da ayrı önemli. Sizi ön plana çıkaracak bu modeli seçtik.

Başak burcu:

Düzenli ve detaycı oluşunuz düğün düzeninden de belli oluyor. Saçınızda da bu havayı yakalamanız mümkün. O gece siz dahil her şey harika olacak.

<<< Medyumlarla 10dk fal 4 TL >>>

Terazi burcu:

Lüksü seviyorsunuz ama abartıya kaçmak ve göze batmak hiç niyetiniz değil. Size ve sizin tonlarınıza gidecek saç şeklinin bu olduğunu düşündük.

Akrep burcu:

Bakımlı ve sağlıklı saçlara sahip olduğunu göstermen şart. Düğün günü hem çekici hem de iddialı görünmelisin. Sana uygun saç modeli hemen burada.

 <<< Sizden sakladıkları var mı? Falcılar söylesin! >>>

Yay burcu:

Yay kadınları yumuşak saçları ve yuvarlak hatlarla kesilmiş saçlarıyla ön plana çıkarlar. Özgürlüğüne düşkün oluşları da yay kadınının başlıca özelliğidir. Saçlarınızı ve sizi gösteren saç modeli bizce bu.

Oğlak burcu:

Uyumlu ve kıvrak zekalı oluşun dış görünüşünün önüne geçiyor. Ama düğün gecesi değil! Ailende daha önce kullanılmış saç modelleri deneyebilirsin. Gelenekçi yapına uygun olacağını düşünüyoruz.

 

<<< Katina Aşk Falıyla Kısmetinizi Öğrenin >>>

Kova burcu:

Yaratıcı ve orijinal bir düğün olacağı kesin. Saçlarının da seni yansıtması şart. Kendine uygun bir saç modeli arıyorsan bizim önerimizi beğeneceksin.

<<< Hoşgeldin Promosyonu ile 10dk falın 4tTL >>>

Balık burcu:

Hassas ve duygusal olduğundan düğün gecesi sevinçten ağlaman çok mümkün. Seni görenlerin mutlu bir gelin olduğunu saçından tırnağına anlamaları lazım. Bu model sana çok yakışacak!


Bunları da Seveceksiniz

En iyi sevişen burç hangisi?

İş Yerinde Burçların Uyumu

Onu nasıl elde edersiniz? OĞLAK

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Buketteki Gül Sayısının Anlamları: Kaç tane hediye etmeliyiz?

Üç tane gülden meydana gelen buketle elli taneden oluşan buket aynı anlama sahip değildir. Aşk çiçeği olarak kabul edilen gül içten özürleri ifade edebileceği gibi evlilik teklifi etmek için de kullanılır. Her şey tercih ettiğiniz sayıya bağlıdır! Sevdiğiniz kişiye incelikli bir mesaj göndermek istiyorsanız, rastgele seçimler yapmayın ve gül sayılarının ne anlamlara geldiğini keşfedin!

24 Şubat Başak Dolunayı: Daha iyisini yapma fırsatı

Bu ay Dolunay 24 Şubat Cumartesi günü Başak burcunda gerçekleşecek. Bizi yaşamımızla ilgili sorumluluk almaya davet eden bu Dolunay'In etkisi altında benliğimizi dürüstçe gözden geçirmeye ve kendimizle ilgili neleri iyileştirebileceğimizi anlamaya çalışacağız.

Melek sayısı 777 ne anlama geliyor?

Tekrar tekrar 777 sayısını görmek kesinlikle tesadüf değildir. Bu sayı kumarhanenin dışında da pozitif anlamlara sahiptir. Meleğiniz size yaşamınızı değiştirecek içsel yolculuğa çıkmaya hazır olduğunuzu söylemek istiyor. Artık güçlü ve zayıf yönlerinizin neler olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Tavsiyelerimize kulak verin ve 777 sayısının anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Venüs Kova burcunda, Mars Kova burcunda kavuşum açısında "Bugün, Venüs ve Mars'ın kavuşumu, aşk ve tutkunun birleştiği bir enerji dalgası yaratıyor. Bu enerjiyi, hayatınızdaki ilişkileri güçlendirmek ve yeni başlangıçlar yapmak için kullanın."

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Aslan burcuna geçişi "Bugün, duygularınızı cesurca ifade etmek için mükemmel bir gün. Kendinizi gizlemeyin, ışığınızı parlatın ve dünyaya kim olduğunuzu gösterin."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey