Seni bir gün değil seni her gün seviyorum!

tarihinde

Sevdiğim birine "seni seviyorum" demek için yılda bir kere denk gelen bir günü bekleyemem. Ne güzel bir kelime şu "<strong>seviyorum",</strong> hele de öznesi varsa!

 

Çok sevdiğim birine seni seviyorum demek için yılda bir kere denk gelen bir günü bekleyemem çünkü ben onu geri kalan üç yüz atmış dört gün altı saatte seviyorum. Ne güzel bir kelime şu seviyorum hele de öznesi varsa bir de içten bir sesle yüklemini ben tamamlıyorsam. Hayatın da gizli özneler olmasından korkanların günü aslında sevgililer günü, gizli saklı kaçamakların dile geliş tarihi; reddedilmekten korkmadan, gözlerinin içine dalıp hayatını hayatıyla karıştırmak için bir dakika bile beklemeye tereddüt etmeden geleceğinize birlikte bakma günü. Bakmayın çok klişe, gereksiz diyenlere iyi ki de var aslında.

<<< İndirimli Fal Paketlerimizle En İyi Medyumlarımız Uygun Fiyatlarla >>>

Herkes annesinin karnında öğrenmiyor sevmeyi, çok aşk dolu diyarlardan yaralı çıkanlar bir daha başka elleri tutarken gözleri dolu dolu olmadan, güvenmeye beş kala kapanıyor kalbinin içine. Asıl olansa inanmak istediği sevgiye bir gün eklemek.. Miladı olsun istiyor, aldığı ilk hediye hafızasının temeli olsun. İzin verin o özel günü özel kılmak isteyene, izin verin sıradan bir gün olsa dahi o günün siz de sıradan geçmemesine.

Sevgililer günü için hazır ol aşk tüyolarını en iyi fal uzmanlarımızla fal baktırarak öğrenin!

Bir gülü bir gün için değil, bir günü bir ömre tamamlayacak bir 14 Şubat'ımız olsun. Gelecek seneye kuruyan gülleri beraber koklamak istediklerimizle...

Sevgiler...

En son yayınlanan en popüler yazılarımız:

 

Aşk Denklemi

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Çin Astrolojisine Göre Burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Aşk Gerçek Midir?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Maalesef aradığınız sayfayı bulamadık!

Başarısızlık, sayfa mevcut değil ama söz veriyoruz, hatalarımızdan ders çıkaracağız ve bir sonraki sefere daha iyi yapacağız. Bu arada aşağıdaki en son makalelerimizden birine göz atın!

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi "Bugün, içsel maneviyatınızı ve duygusal gücünüzü keşfetmek için mükemmel bir gün. Ay'ın Yay'dan Oğlak burcuna geçişi, bize disiplin ve odaklanma gücü verirken, aynı zamanda ruhani derinliklerimizi de keşfetme fırsatı sunuyor. Kendinizi bu enerjiye bırakın ve iç huzurunuzu bulun."

İş Hayatında Burçların Uyumu Nasıldır?

Burcunuza göre iş ortamında kurduğunuz ilişkiler de farklılık gösterir. Profesyonel bağlamda hangi burçlarla daha iyi anlaştığınızı bilmek çalışma veriminizi de artırır. Ortağınızı ya da ekip arkadaşınız konusunda doğru bir seçim yapmak istiyorsanız bu yazımızı kaçırmayın!

En Sevilen Yazılar

Burcunuza Dair Her Şey

Yükselen Burç Nedir? Neyi Temsil Eder?

Yükselen burç, doğduğunuz anda doğu ufuk çizgisinde yükselen burçtur ve astrolojik haritanızın tamamlanmış bir şaheser olmasını sağlar. Güneş burcunuz kişiliğinizin özünü yansıtırken, yükselen burcunuz, dış dünyaya nasıl tepki verdiğinizi ve insanlarla nasıl iletişim kurduğunuzu açıklar. Bu iki yıldızı birleştirdiğinizde, işte o zaman gerçek "siz" ortaya çıkar!

Satürn Retrosu 2024 | Hangi burç nasıl etkilenecek?

Ünlü Astrolog Marta Denise, 2024'te gerçekleşecek Satürn Retrosu hakkında detaylı bir yazı hazırladı! Astrologumuz içeriği şöyle özetliyor: "29 Haziran 2024'ten itibaren 15 Kasım 2024'e kadar devam edecek olan Satürn Retrosu, Balık burcunda başlayacak. Bu dönem biraz ürkütücü görünebilir ama endişelenmeyin, bu süreci en iyi şekilde atlatmanız için astrolojik öngörü ve tavsiyelerimle buradayım! Satürn retrosu biraz melankolik geçebilir, fakat kendimizi geliştirmek ve öğrenmek için değerli sınavlar da sunabilir. ✨"