Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Seni bir gün değil seni her gün seviyorum!

Sevdiğim birine "seni seviyorum" demek için yılda bir kere denk gelen bir günü bekleyemem. Ne güzel bir kelime şu "seviyorum", hele de öznesi varsa!

 

Çok sevdiğim birine seni seviyorum demek için yılda bir kere denk gelen bir günü bekleyemem çünkü ben onu geri kalan üç yüz atmış dört gün altı saatte seviyorum. Ne güzel bir kelime şu seviyorumhele de öznesi varsa bir de içten bir sesle yüklemini ben tamamlıyorsam. Hayatın da gizli özneler olmasından korkanların günü aslında sevgililer günü, gizli saklı kaçamakların dile geliş tarihi; reddedilmekten korkmadan, gözlerinin içine dalıp hayatını hayatıyla karıştırmak için bir dakika bile beklemeye tereddüt etmeden geleceğinize birlikte bakma günü. Bakmayın çok klişe, gereksiz diyenlere iyi ki de var aslında.

<<< İndirimli Fal Paketlerimizle En İyi Medyumlarımız Uygun Fiyatlarla >>>

Herkes annesinin karnında öğrenmiyor sevmeyi, çok aşk dolu diyarlardan yaralı çıkanlar bir daha başka elleri tutarken gözleri dolu dolu olmadan, güvenmeye beş kala kapanıyor kalbinin içine. Asıl olansa inanmak istediği sevgiye bir gün eklemek.. Miladı olsun istiyor, aldığı ilk hediye hafızasının temeli olsun. İzin verin o özel günü özel kılmak isteyene, izin verin sıradan bir gün olsa dahi o günün siz de sıradan geçmemesine.

Sevgililer günü için hazır ol aşk tüyolarını en iyi fal uzmanlarımızla fal baktırarak öğrenin!

Bir gülü bir gün için değil, bir günü bir ömre tamamlayacak bir 14 Şubat'ımız olsun. Gelecek seneye kuruyan gülleri beraber koklamak istediklerimizle...

Sevgiler...

En son yayınlanan en popüler yazılarımız:

 

Aşk Denklemi

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Çin Astrolojisine Göre Burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Aşk Gerçek Midir?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.