Seni bir gün değil seni her gün seviyorum!

tarihinde

Sevdiğim birine "seni seviyorum" demek için yılda bir kere denk gelen bir günü bekleyemem. Ne güzel bir kelime şu "<strong>seviyorum",</strong> hele de öznesi varsa!

 

Çok sevdiğim birine seni seviyorum demek için yılda bir kere denk gelen bir günü bekleyemem çünkü ben onu geri kalan üç yüz atmış dört gün altı saatte seviyorum. Ne güzel bir kelime şu seviyorum hele de öznesi varsa bir de içten bir sesle yüklemini ben tamamlıyorsam. Hayatın da gizli özneler olmasından korkanların günü aslında sevgililer günü, gizli saklı kaçamakların dile geliş tarihi; reddedilmekten korkmadan, gözlerinin içine dalıp hayatını hayatıyla karıştırmak için bir dakika bile beklemeye tereddüt etmeden geleceğinize birlikte bakma günü. Bakmayın çok klişe, gereksiz diyenlere iyi ki de var aslında.

<<< İndirimli Fal Paketlerimizle En İyi Medyumlarımız Uygun Fiyatlarla >>>

Herkes annesinin karnında öğrenmiyor sevmeyi, çok aşk dolu diyarlardan yaralı çıkanlar bir daha başka elleri tutarken gözleri dolu dolu olmadan, güvenmeye beş kala kapanıyor kalbinin içine. Asıl olansa inanmak istediği sevgiye bir gün eklemek.. Miladı olsun istiyor, aldığı ilk hediye hafızasının temeli olsun. İzin verin o özel günü özel kılmak isteyene, izin verin sıradan bir gün olsa dahi o günün siz de sıradan geçmemesine.

Sevgililer günü için hazır ol aşk tüyolarını en iyi fal uzmanlarımızla fal baktırarak öğrenin!

Bir gülü bir gün için değil, bir günü bir ömre tamamlayacak bir 14 Şubat'ımız olsun. Gelecek seneye kuruyan gülleri beraber koklamak istediklerimizle...

Sevgiler...

En son yayınlanan en popüler yazılarımız:

 

Aşk Denklemi

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Çin Astrolojisine Göre Burçlar

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 

Aşk Gerçek Midir?

Çin Takvimiyle bebeğinizin cinsiyetini söylüyoruz Hemen Okuyun >>
 


Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey