Gerçek Ruh Eşinizi Bulmanız İçin Gerekli Tavsiyeler

tarihinde

Deniyorsunuz ama olmuyor mu? Her seferinde hayal kırıklığına mı uğruyorsunuz? Gerçek <strong>ruh eşinizi bulmak</strong> için tavsiyelerimizi okuyun!

 

Gerçek Ruh Eşini Bulma Rehberi

 

Hayatınızda ruh eşinizi  bulmak bu kadar kolay olmamıştı. Bu basit kuralı anlayıp takip ederseniz, hayat boyu sürecek bir ortak bulma yetkisine sahip olursunuz. Ruh eşinizi bulmak ve onu elinizde tutmak için birkaç yol vardır.

İşte ruh eşini bulmak için izlenmesi gereken 5 yol:

 1- Eşinizde ne istediğinizi açıkça belirtin

Her "başarısız" ilişki size ideal partnerinizde ne istediğiniz hakkında ipucu vermiştir. Sorun şu ki, birçok kadın ve erkek, pozitif yerine negatif üzerine odaklanıyor. Örneğin, "ilişkiden önce işini düşünen" bir erkeği istemediğinizi söyleyerek, aşktan önce işe koyan bir erkeğe odaklanıyorsunuz ve bu bilinçsizce yanlış bir arzudur.

 


❤ Astrocenter Online Aşk Falı Baktır ❤


 

İyi haber, ne istemediğini biliyorsan, ne istediğini biliyorsun. Sizin hayal gücünüz, evrene tam olarak ne istediğinizi söyleyebilmeniz için, olumlu düşünceleri seçme yeteneğinizde yatar. ("Önceliğe beni koyan ve koşulsuz olarak beni seven bir adam istiyorum")

Kararınızın pozitif veya negatif olup olmadığını hissedebilmeniz için düşünün. Eğer kendinizi harika hissettiriyorsa, bu olumludur. Eğer kendinizi kötü hissettirirseniz, bu olumsuzdur. Bu kadar basit. Kendinize olumsuz düşünceler düşündüğünüzü düşünüyorsanız, onları ters çevirip pozitife odaklanmaya başlayın. Hemen kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve aşka hâkim olacaksınız.

2- Hayal etmeye devam edin

Sevgiye hazırsanız, yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri, gün içinde kaybolmanızdır  ve mükemmel arkadaşınızı hayal etmektir. İdeal partnerinizi hayal ederken, evren bu görüntüleri hayatınızda neyin yaratacağının göstergesi olarak alır. Hayal gücünüzde, en yüksek idealinizi elde edene kadar istediğiniz ilişkiyi yaratabilir ve geliştirebilirsiniz.

Zihninizde o ideal imaja sahip olduğunuzda, bir gün tekrar yaşamanızı bulana dek tekrar tekrar tekrarlayın. Hayal gücünüzün gücü durdurulamaz ve sevgi hayatınızı değiştirebilir.

 


▶▶ Mutluluk Sizin de Hakkınız! Hemen Kısmetini Öğren!


 

3- Kendinize aşık olun

Kendinize aşık değilseniz başkasının size aşık olmasını bekleyemezsiniz. Kendimizi yargılar veya eleştirirken başkalarını püskürten bir enerji göndeririz. Kendi eleştirimiz potansiyel arkadaşları itecek negatif bir enerjidir. Öte yandan, kendini sevme caziptir ve potansiyel arkadaşları cezbeder. Kendiniz hakkında sevdiğiniz 10 özelliğin bir listesini yapın ve bu listeyi her gün görebileceğiniz bir yere koyun. Kendinize karşı iyi hisler kolayca ürettiği sürece listede ne olduğu önemli değildir.

Kendiniz hakkında sevdiğiniz şeylere ne kadar çok odaklanırsanız, o kadar çok kendinle aşk yaşarsınız. Başkaları da sizi sevecek, çünkü kendilerini seven insanlara yakın olmak çok güzel.

 

 

4- Kıskançlığa hayır diyin

Arzuladığımız ve sahip olmadığımız bir şeyi deneyimleyen birisini gördüğümüzde kıskanmak doğaldır, ancak kıskançlık aslında sevginin size gelmesini önleyecektir. Kıskançlık olumsuz bir duygudur ve arzuladığınızı kovar.

Kıskanç hissetmek yerine hayal edin ve  hayaliniz gittikçe yaklaşıyor. Kıskandığınız yerine, gördüğünüz sevgiyi kutlayın ve tanıdığınız tüm sevgi dolu ilişkileri kutsayın. Bu şekilde, evrene ondan bir miktar getirmesini söylüyorsun.

 


❣ Evlilik Geleceğinde Ne Var? Hemen Öğren ❣


 

5- Pes etmeyin

Çekim kanununun işe yaramayacağının bir numaralı nedeni, insanların dilemeden önce vazgeçmesidir. Sanki lezzetli bir yemek sipariş edip, sipariş gelmeden önce lokantadan çıkmak gibi bir şey. Emir yola çıktı, ancak artık onunla uyum içinde değilseniz, kaçıracaksınız.

Aşk söz konusu olduğunda, tarihler beklentilerini karşılamadığında hayal kırıklığına geçer ve gerçek aşkın geldiğini gösteren kanıtları görmezler. Hayal kırıklığı ya da hayal kırıklığına uğrama korkusu yüzünden vazgeçenler neler kaçırdıklarını asla bilemeyecekler... Çekim kanunlarının anahtarı, belirli bir şeyi arzuladığınız açıkça belli olduktan sonra, hayatınızda tezahür etmesi gereken sürece kendisinin taahhüt etmesini sabırlıca beklemektir.

 

 

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey