Nasıl Bir Sevgilisiniz? Testimizi Çözün!

tarihinde

Nasıl bir sevgilisiniz? Bu <strong>aşk testi</strong> size aşık karakterinizi söylüyor, bilinmeyenleri ortaya döküyor. Testimizi çözün ve nasıl bir aşık olduğunuzu öğrenin!

 

Test: Nasıl Bir Sevgilisiniz ?

Sevgili olarak davranışlarımız, arkadaş ortamındaki bizden ya da aile ortamındaki karakterimizden çok daha farklı. Aklımızdan geçen doğrular, konu sevgilimiz olunca uygulanmayabiliyor. Şimdi kendinizle dürüst olun ve sorularımızı cevaplayın, cevapları not etmeyi unutmayın :)


☏ Telefondan falınızın ilk 10dksı yalnızca 1 Euro ☏

Aşk Falı Baktır


 

1- Sevgilinizin doğum günü geldi! Hediye olarak ne alırsınız?

a) Şık bir saat ya da marka bir kıyafet
b) Sevdiğimi göstermem için para harcamam gerekmez, hediye almam
c) Hamaratlığımı gösteririm, ona evde romantik bir yemek hazırlarım

 

2- Arkadaşlarınızla plan yaptığınız bir gün sevgiliniz sizi bir başka organizasyona çağırdı. Cevabınız ne olur?

a) Kabul edersiniz ama size borçlu olduğunu da söylersiniz.
b) Planlarınızı son anda bir başka davet için değiştirmezsiniz.
c) Hemen kabul edersiniz, arkadaşlarınız sizi anlayacaktır.

 

3- Sevgilinizle akşam yemeği programı yaptınız. Gün içerisinde aradı ve arkadaşlarıyla buluşması gerektiğini söyledi. Tepkiniz ne olur?

a) Kesin başka kadınlar da olacak. İzin vermemeye çalışırsınız.
b) Tamam der, siz de içinde başka erkeklerin de olduğu bir program yaparsınız.
c) Onunla gitmek için ısrar edersiniz.

 


❤❤ Aşk hayatınız için FALınıza baktırın ❤❤


 

4- Erkekler bir teknolojik alet olsaydı, sevgiliniz hangisi olurdu?

a) Gps, imdadıma yetişiyor dünyam büyüdükçe ona ihtiyaç da artıyor.
b) Selfie çubuğu, o varken her şey daha kolay ama her dakika yanımda olmasına gerek yok.
c) Akıllı telefon, hiç yanımdan ayırmak istemiyorum.

 

5- Sevgiliniz gecenin bir vakti sizi aradı ve işiyle ilgili problemlerin onu strese soktuğunu söyledi. Ne yaparsınız?

a) Hemen evden çıkıp buluşabileceğinizi söylersiniz.
b) Ona destek olmak istiyorsunuz ama bunu sabah da yapabileceğinizi söylersiniz.
c) Gece boyu telefonda dert ortaklığı yaparsınız.

 

6- Sevgiliniz her kararı kendi başına alıyor, hangi yemek yenecek ne zaman ne yapılacak, cevaplar hep onda. Ne yaparsınız?

a) Yedek bir planınız olur
b) Kavga çıakrırsınız. Egosu bu kadar yüksek insanı kontrol etmeniz şart.
c) Ne koşulda olursa olsun kabul edersiniz.

 

7- Sevgiliniz hayatınıza girdikten sonra:

a) Her şey eskisi gibi, onunla hayatımı paylaşmaktan memnunum.
b) Bazı dertler de beraberinde geldi…
c) Yalnızken artık sıkılıyorsunuz. Onsuz hayat düşünülemez.

 


➤➤ Su falı ile ilişkinizdeki her şey ortaya çıksın!


  

8- Dürüst olun. Sevgili yaptıktan sonra kız arkadaşlarınızla görüşmeniz nasıl etkilendi?

a) İkisi arasında çok kalıyorum. Beraber plan yapmak tek derdim.
b) Etkilenmesinin imkânı yok. Arkadaşlarım sevgilimden önce de hayatımdalardı.
c) Etkilenmez diyen yalan atar, sevgilim bir adım önde.

 

9- Sizce ölümsüz aşk mümkün mü?

a) Olabilir ama beni bulur mu bilmiyorum.
b) Tabii ki de hayır, aşk bir gün bitecek ve saygı kalacak.
c) Tabii ki de evet, böyle düşünmezsek ilişki sürmez ki!

 

 

 

SONUÇLAR

A ŞIKKI ÇOĞUNLUKTAYSA

 Sizinle sevgili olan çok şanslı! Ne kendinizi ne de onu aşka hapsediyorsunuz. Kendinizi tanıyor, ne istediğinizi biliyor olmanız hayata ve karşınızdakine karşı pozitif bir tavır takınmanızı sağlıyor. Bu güne kadar yaşadıklarınız, gördükleriniz size hep ders olmuş. İlişki hayatı güzelleştirmek için var ve siz de hayatınızı güzelleştiren kişiye gani gani karşılık vermek istiyorsunuz. Sevgili olarak cömertsiniz, temkinli ve güleryüzlüsünüz.

B ŞIKKI ÇOĞUNLUKTAYSA

 Siz sevgili olarak realistsiniz. Herkes saf ise siz öyle olmak zorunda değilsiniz. Günümüzdeki ilişkiler ortada, sizin yaşadıklarınız, duyduklarınız... Artık eski aşklar kalmadı. Birine güvenmekte zorluk çekmeniz de sizin sorununuz değil, size daha önce yaşatılanlar. Aslında bu sert yapınız, kendinizi korumakla da ilgili. Biliyorsunuz ki kırılınca tam kırılıyorsunuz ve kendinize gelmeniz zaman alıyor. Sevgili olarak korumacı, biraz pesimist ama en dürüstsünüz.

C ŞIKKI ÇOĞUNLUKTAYSA

Siz aslında aşkın kendisine aşıksınız. Aşkın size yaşattığı duygular sizi hayatta hissettiriyor. Bazen acıtıyor bazen de güldürüyor ama sizi siz yapıyor. Aileye önem veriyorsunuz, etrafınızdaki çoğu kişinin de bu önemi verse ilişkilerinin daha iyi olacağını düşünüyorsunuz. Haksız da sayılmazsınız. Ama herkes, özellikle de erkekler, sizin olgunluğunuza hemen erişemiyor ve sıkıldıklarını düşünüyorlar. Sevgili olarak evcimen, pimpirikli ve romantiksiniz.

  

Diğer en popüler yazılarımız:

 

 

 

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Çift Saatlerin Anlamları: 12:12 - Bir Dilek Tutun!

Karşınıza sık sık 12:12 saati çıkıyor ve anlamını merak mı ediyorsunuz? Merak etmeye de hakkınız var! Çünkü bu çift saat kroyucu meleğinizden bir mesaj taşıyor. Bir dilek tutmanızı çünkü ufukta sizi yeni değişimlerin beklediğini öğütlüyor.

Çift Saatlerin Anlamları: 22:22 - Pozitif düşünün!

22h22, referanslarda en sık ortaya çıkan ayna saatidir. Bu ayna saatine çekilmek önemsiz değildir, bu yüzden bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmeyin. 22h22'nin güçlü bir anlamı vardır, hayatınızdaki bir olaya ışık tutmak için bilmeniz gereken koruyucu meleğinizden gelen bir mesajdır. Daha fazla uzatmadan 22h22 ayna saatinin anlamını keşfedin.

Çift Saatlerin Anlamları: 00:00 - Zor Bir Seçim

00:00 saati sürekli karşınıza mı çıkıyor? Bunun tesadüf olduğuna düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Hayatımızda bazı dönemler diğerlerinden daha karmaşıktır ve şüphe duyduğunuz zamanlarda evrendeki güçler size yardım etmek için karşınıza sık sık çift saatleri çıkarabilir. 00:00 saatinin anlamını keşfedin!

Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcundaki Ay, Balık burcundaki Satürn ile Üçgen açıda "Duygusal derinliklerimizden gelen gücümüzle, bugün karşılaştığımız zorlukları aşabiliriz. Kendimize olan inancımızı ve sabrımızı kullanarak, engelleri aşabilir ve hedeflerimize ulaşabiliriz."

Günlük Burç Yorumlarınız

Balık burcundaki Güneş, Balık burcundaki Satürn ile kavuşumda "Bugün, duygusal derinliklerinize ve iç sesinize kulak verin. Kendinize olan güveninizi yeniden keşfedin ve manevi gücünüzü kullanarak hayatınızdaki engelleri aşın."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey

Geleceğinizi aydınlatın - 📞 (0850) 377 76 51

Aklınıza takılan sorular mı var? Cevaplar bulmakta zorlanıyor musunuz? Falcılarımıza danışarak kesin ve net cevaplar edinebilirsiniz.

Hemen arayın +90 850 377 76 51 Diğer uzmanları keşfedin