Erkeklere Sorduk: Kadınları Daha Çekici Yapan Özellikler

tarihinde

Uzmanlarımız, ilişkiler konusundaki deneyimleriyle erkeklerin nasıl kadınları çekici bulduğunu yazdı!

Erkeklere Sorduk: Kadınları Daha Çekici Yapan Özellikler

Birçok bilimsel araştırma ve uzmanlarımızın da yıllardan beri yaptıkları gözlemler gösteriyor ki, bazı detaylar kadınları erkeklerin gözünde çok daha çekici kılıyor.

<<< Sevdiğiniz kişiye kavuşacak mısınız? Ne zaman? Falcılar cevaplasın! >>>

İşte o 5 detay :

Dudaklar ön planda:

Bu güne kadar hep kadınların vücut şeklinin erkekleri çektiğini söylediler. Halbuki birçok vücut şekli var ve çekiciliğiniz armut şeklinde mi elma şeklinde mi olmanıza kesinlikle bağlı değil. Ama dudaklarınızı ön plana çıkarmak en büyük silahınız. Bunun için illaki büyük dudaklara sahip olmanız gerekmiyor. Sade bir göz makyajı ve dudak şeklinizi ön plana çıkaran kalem ve renk ile erkeklerin sizi daha çekici bulmasını sağlayabilirsiniz. Dudaklar hem cinselliğin hem de anaçlığın sembolüdür. Dudaklarınız akılda kalıcı olursa siz de olursunuz.

Gözler:

Güzel bakan gözler edebiyatın ve sanatın her daim en büyük aktörü olmuştur. Gözlerinizin güzelliği illa ki size şiirler yazdıracaktır. Eğer etkilemek istediğiniz erkeğe bakarsanız!
Çünkü bilimsel araştırmalar gösteriyor ki, hoşlandığınız kişiye bakarken hormonlardan kaynaklı göz bebekleriniz büyür. Karşı taraf da bunu görünce sizden etkilenir. Büyük göz bebekleri bize masumiyeti, sadakati ve huzuru hatırlatır. Size güvenebileceği bir kadın olarak görür.

<<< Yıldız haritanızda neler var? Bu sene sizi neler bekliyor? >>>

Gülümsemek:

Tabi ki de güzel dişler ve ferah bir ağız kokusuyla olması tercih sebebi😊 Yapılan bilimsel deneyler gösteriyor ki gülümseyen kadınlar somurtan kadınlara oranla 1000 kat daha çekici. Kimse surat asıp duran biriyle vakit geçirmek istemez değil mi? Hele bir de o erkeğin esprilerine gülümsüyorsanız, kendisini çok iyi hissedecek ve sizi etkilemek için elinden geleni yapacaktır.

Kırmızı detayı:

Boğalar renk körüymüş, bu yüzden Matadorların onlara kırmızı pelerin salladığını görmüyorlar bile. Başka bir renk olsa da aynı sinirle güreşeceklerdir. Ama erkeklerde aynı şey geçerli değil! Erkekler kırmızı rengini kadınlara çok yakıştırıyor. 100 erkekten 87si çıkmak istediğiniz kadında hangi elbiseyi görmek istersiniz sorusuna 5 seçenek içinden kırmızı olanı seçerek cevap verdiler! Sizce de denemeye değen bir istatistik değil mi?

<<< Aşk hayatınıza dair her fal aynı fiyata! >>>

Bakımlı olmak:

Sandığımızın aksine erkekler fazla makyajı ya da upuzun rengarenk ojeli tırnakları çok da çekici bulmuyorlar. Bu onların gözünü korkutuyor, sizi ev işlerine yardım ederken ya da çocuğunuzla ilgilenirken hayal edemiyorlar. Halbuki french manikür, hafif bir makyaj ve yürüdükten sonra arkanızda kalan bir koku (parfüm olması şart değil, duştan sonraki temiz kokunuz ya da kreminizin kokusu da olabilir, doğal olması tercihi) onların aklını başından alıyor!

 

>>>> Etkilemek istediğiniz biri varsa, sitemizdeki uzmanlar size yardımcı olabilir. İlk 10dksı 4tlden konuşmaya ve size özel tavsiyeler almaya başlayabilirsiniz.


Bunları da Seveceksiniz

Burçlara Göre Gelin Saçı Modelleri

En İyi Sevişen Burç Hangisi

Tırnak Karakter Analizi

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey