Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Erkeklere Sorduk: Kadınları Daha Çekici Yapan Özellikler

Uzmanlarımız, ilişkiler konusundaki deneyimleriyle erkeklerin nasıl kadınları çekici bulduğunu yazdı!

Erkeklere Sorduk: Kadınları Daha Çekici Yapan Özellikler

Birçok bilimsel araştırma ve uzmanlarımızın da yıllardan beri yaptıkları gözlemler gösteriyor ki, bazı detaylar kadınları erkeklerin gözünde çok daha çekici kılıyor.

<<< Sevdiğiniz kişiye kavuşacak mısınız? Ne zaman? Falcılar cevaplasın! >>>

İşte o 5 detay :

Dudaklar ön planda:

Bu güne kadar hep kadınların vücut şeklinin erkekleri çektiğini söylediler. Halbuki birçok vücut şekli var ve çekiciliğiniz armut şeklinde mi elma şeklinde mi olmanıza kesinlikle bağlı değil. Ama dudaklarınızı ön plana çıkarmak en büyük silahınız. Bunun için illaki büyük dudaklara sahip olmanız gerekmiyor. Sade bir göz makyajı ve dudak şeklinizi ön plana çıkaran kalem ve renk ile erkeklerin sizi daha çekici bulmasını sağlayabilirsiniz. Dudaklar hemcinselliğin hem de anaçlığın sembolüdür. Dudaklarınız akılda kalıcı olursa siz de olursunuz.

Gözler:

Güzel bakan gözler edebiyatın ve sanatın her daim en büyük aktörü olmuştur. Gözlerinizin güzelliği illa ki size şiirler yazdıracaktır. Eğer etkilemek istediğiniz erkeğe bakarsanız!
Çünkü bilimsel araştırmalar gösteriyor ki, hoşlandığınız kişiye bakarken hormonlardan kaynaklı göz bebekleriniz büyür. Karşı taraf da bunu görünce sizden etkilenir. Büyük göz bebekleri bize masumiyeti, sadakati ve huzuru hatırlatır. Size güvenebileceği bir kadın olarak görür.

<<< Yıldız haritanızda neler var? Bu sene sizi neler bekliyor? >>>

Gülümsemek:

Tabi ki de güzel dişler ve ferah bir ağız kokusuyla olması tercih sebebi😊 Yapılan bilimsel deneyler gösteriyor ki gülümseyen kadınlar somurtan kadınlara oranla 1000 kat daha çekici. Kimse surat asıp duran biriyle vakit geçirmek istemez değil mi? Hele bir de o erkeğin esprilerine gülümsüyorsanız, kendisini çok iyi hissedecek ve sizi etkilemek için elinden geleni yapacaktır.

Kırmızı detayı:

Boğalar renk körüymüş, bu yüzden Matadorların onlara kırmızı pelerin salladığını görmüyorlar bile. Başka bir renk olsa da aynı sinirle güreşeceklerdir. Ama erkeklerde aynı şey geçerli değil! Erkekler kırmızı rengini kadınlara çok yakıştırıyor. 100 erkekten 87si çıkmak istediğiniz kadında hangi elbiseyi görmek istersiniz sorusuna 5 seçenek içinden kırmızı olanı seçerek cevap verdiler! Sizce de denemeye değen bir istatistik değil mi?

<<< Aşk hayatınıza dair her fal aynı fiyata! >>>

Bakımlı olmak:

Sandığımızın aksine erkekler fazla makyajı ya da upuzun rengarenk ojeli tırnakları çok da çekici bulmuyorlar. Bu onların gözünü korkutuyor, sizi ev işlerine yardım ederken ya da çocuğunuzla ilgilenirken hayal edemiyorlar. Halbuki french manikür, hafif bir makyaj ve yürüdükten sonra arkanızda kalan bir koku (parfüm olması şart değil, duştan sonraki temiz kokunuz ya da kreminizin kokusu da olabilir, doğal olması tercihi) onların aklını başından alıyor!

 

>>>> Etkilemek istediğiniz biri varsa, sitemizdeki uzmanlar size yardımcı olabilir. İlk 10dksı 4tlden konuşmaya ve size özel tavsiyeler almaya başlayabilirsiniz.


Bunları da Seveceksiniz

Burçlara Göre Gelin Saçı Modelleri

En İyi Sevişen Burç Hangisi

Tırnak Karakter Analizi

 

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.