Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Sevgilinizle İlk Buluşmada Ne Konuşmalısınız?

Sosyal ortamlarda kendinizi ifade ederken zorlanıyor musunuz?
Bununla birlikte sevgilinizle veya sevgiliniz olabilecek biriyle buluştunuz ve konuşamıyor daha doğrusu konuşacak pek bir konu bulamıyorsanız bu yazımız sizin için:

Sevgilinizle İlk Buluşmada Ne Konuşmalısınız?

Bir insanı tanımaya çalışırken kendinizi dili bağlı veya tuhaf gözükecek bir halde bulabilirsiniz. Sosyal ortamlarda sorunsuz bir konuşmacı olmak pek çok insan için rahat değildir. Sohbet devam ederken tıkanıp kalmak, şimdi ne söyleyeceğim diye düşünmek, sessizlik anlarında etrafı seyre dalmak ya da telefonla oyalanmak, konuşmayı devam ettireceğim diye saçmalamaya başlamak ve çekiciliği yitirmek gibi sorunları aşmak için yanınızdayız. 

Bununla birlikte biriyle ilk defa buluştunuz ve konuşamıyor daha doğrusu konuşacak pek bir konu bulamıyorsanız şunlara bir göz atabilirsiniz;

💜 İlk Buluşmanızdan Sonra O Ne Düşündü? ❤

 mutlu çift

Onun İlgi Alanları

En az beceriksizlikle konuşma biçiminizi kolaylaştırmanın iyi bir yolu, sahip olduğu şeyle başlamaktır. Birlikte yemek yerken, ona yiyecek, içecek ya da hayat hakkında ne düşündüğünü sorun. Film, müzik, oyun, TV programları, hobi ve kitap gibi diğer harika konular. Akşamları ve hafta sonları ne yaptığını veya ne yapmak istediğini öğrenin.

 

Ailesi

Buzları kırdıktan sonra ailesi hakkında sorular sormaya başlamak uygun olabilir. Herhangi bir kardeşi ve neye kime benzediğini sorun. Ona ebeveynlerinin kime benzediğini ve nerede yaşadıklarını sorun. Bununla birlikte, yanıtlarını dikkatle dinlediğinizden emin olun. Eğer uzak durmaya, kısa cevaplar vermeye ve genel ilgi kaybına başlarsa, konuyu değiştirin. Aile bazen hassas bir konu olabilir.

 💍 Evlilik Ne Zaman? 💎

evlilik

Onun Seyahatleri - Geçmiş ve Gelecek

İlginç bir konuşmaya, başka herhangi bir yerde yaşayıp yaşamadığını veya seyahat edip etmediklerini basitçe isteyerek başlayabilirsiniz. Varsa, farklı yerlerden ne hoşlandığını ya da sevmediğini ona sor. Sahip olduğunuz benzer deneyimleri paylaşın. Ayrıca, nereye gitmek istediğini ve oraya vardığında en çok neyi seveceğini sormaya çalışın.

 

Çocukluk Anıları

Çoğu insan, küçükken kime benzediğini hatırlamaktan hoşlanır. En sevdiği oyuncaklar, en sevdiği oyunlar, kişiliği ve seveceği en sevdiği şeyler, küçükken nasıl bir çocuk olduğunu öğrenin. Genel olarak, çocukluk konularını hafif tutmaktansa, muhtemelen geçmişinin daha derin parçalarını sunmadığı ve onlarla ilgili konuşmaktan hoşlanmadıkça konuyu uzatabilirsiniz.

🎀 Aşkınız ölümsüz mü? 👩‍❤‍💋‍👨

mutlu çift

Hayalleri

Eğer bu kişi öğrenciyse, ona ne okuduğu ve ne amaçları olduğunu sorun. Öğrenci olmasa bile, ondan beş ya da on yılda umutlarını ve hayallerini sorabilirsin. Ne kadar tutkulu olduğunu keşfetmeye çalışın ve bu konudaki ilginizi belirtin.

 

Başka yazılarımıza da göz atın;

Aşk Acısı Nasıl Geçer?

Hangi Kızılderili Burcusunuz?

Bize Burcunuzu Söyleyin Size Ne Yediğinizi Söyleyelim

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.