Sevgilinizle İlk Buluşmada Ne Konuşmalısınız?

tarihinde

<strong>Sosyal</strong> ortamlarda kendinizi ifade ederken zorlanıyor musunuz?<br />Bununla birlikte <strong>sevgilinizle</strong> veya <strong>sevgiliniz</strong> olabilecek biriyle buluştunuz ve konuşamıyor daha doğrusu konuşacak pek bir konu bulamıyorsanız bu yazımız sizin için:

Sevgilinizle İlk Buluşmada Ne Konuşmalısınız?

Bir insanı tanımaya çalışırken kendinizi dili bağlı veya tuhaf gözükecek bir halde bulabilirsiniz. Sosyal ortamlarda sorunsuz bir konuşmacı olmak pek çok insan için rahat değildir. Sohbet devam ederken tıkanıp kalmak, şimdi ne söyleyeceğim diye düşünmek, sessizlik anlarında etrafı seyre dalmak ya da telefonla oyalanmak, konuşmayı devam ettireceğim diye saçmalamaya başlamak ve çekiciliği yitirmek gibi sorunları aşmak için yanınızdayız. 

Bununla birlikte biriyle ilk defa buluştunuz ve konuşamıyor daha doğrusu konuşacak pek bir konu bulamıyorsanız şunlara bir göz atabilirsiniz;

💜 İlk Buluşmanızdan Sonra O Ne Düşündü? ❤

 mutlu çift

Onun İlgi Alanları

En az beceriksizlikle konuşma biçiminizi kolaylaştırmanın iyi bir yolu, sahip olduğu şeyle başlamaktır. Birlikte yemek yerken, ona yiyecek, içecek ya da hayat hakkında ne düşündüğünü sorun. Film, müzik, oyun, TV programları, hobi ve kitap gibi diğer harika konular. Akşamları ve hafta sonları ne yaptığını veya ne yapmak istediğini öğrenin.

 

Ailesi

Buzları kırdıktan sonra ailesi hakkında sorular sormaya başlamak uygun olabilir. Herhangi bir kardeşi ve neye kime benzediğini sorun. Ona ebeveynlerinin kime benzediğini ve nerede yaşadıklarını sorun. Bununla birlikte, yanıtlarını dikkatle dinlediğinizden emin olun. Eğer uzak durmaya, kısa cevaplar vermeye ve genel ilgi kaybına başlarsa, konuyu değiştirin. Aile bazen hassas bir konu olabilir.

 💍 Evlilik Ne Zaman? 💎

evlilik

Onun Seyahatleri - Geçmiş ve Gelecek

İlginç bir konuşmaya, başka herhangi bir yerde yaşayıp yaşamadığını veya seyahat edip etmediklerini basitçe isteyerek başlayabilirsiniz. Varsa, farklı yerlerden ne hoşlandığını ya da sevmediğini ona sor. Sahip olduğunuz benzer deneyimleri paylaşın. Ayrıca, nereye gitmek istediğini ve oraya vardığında en çok neyi seveceğini sormaya çalışın.

 

Çocukluk Anıları

Çoğu insan, küçükken kime benzediğini hatırlamaktan hoşlanır. En sevdiği oyuncaklar, en sevdiği oyunlar, kişiliği ve seveceği en sevdiği şeyler, küçükken nasıl bir çocuk olduğunu öğrenin. Genel olarak, çocukluk konularını hafif tutmaktansa, muhtemelen geçmişinin daha derin parçalarını sunmadığı ve onlarla ilgili konuşmaktan hoşlanmadıkça konuyu uzatabilirsiniz.

🎀 Aşkınız ölümsüz mü? 👩‍❤‍💋‍👨

mutlu çift

Hayalleri

Eğer bu kişi öğrenciyse, ona ne okuduğu ve ne amaçları olduğunu sorun. Öğrenci olmasa bile, ondan beş ya da on yılda umutlarını ve hayallerini sorabilirsin. Ne kadar tutkulu olduğunu keşfetmeye çalışın ve bu konudaki ilginizi belirtin.

 

Başka yazılarımıza da göz atın;

Aşk Acısı Nasıl Geçer?

Hangi Kızılderili Burcusunuz?

Bize Burcunuzu Söyleyin Size Ne Yediğinizi Söyleyelim

 

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Rüyada Saçların Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda saçlarınızın döküldüğünü ya da kel kaldığınızı mı gördünüz? Rüya tabirlerinde saç dökülmesi ne anlama gelir, nasıl yorumlanır? Saçla ilgili tüm rüya tabirleri bu yazımızda!

Koç Burcu Erkeğini Sekiz Adımda Baştan Çıkarın

Koç burcu insanları etkileyen tutkulu ve güçlü bir kişiliğe sahiptir. Ama dikkatli olun. Koç burcu çok çapkındır. Kur yapmayı çok sever ama çabucak da sıkılır... Uzman astrologlarımız Koç burcunu baştan çıkarmanın püf noktalarını bizlerle paylaşıyor!

Haftalık Burç Yorumları

Günün en önemli yönü: Ay, İkizler'den Yengeç'e geçiş yapıyor. Yönlerin önemini şu şekilde değerlendiriyorum: Ay'ın İkizler'den Yengeç'e geçişi, genellikle duygusal enerjimizin ve hassasiyetimizin arttığı bir dönemi işaret eder. Bu, aile ve ev hayatına daha fazla odaklanabileceğimiz bir zaman olabilir. Ay'ın İkizler'den Yengeç'e Geçişi "Duygusal enerjinizi ve hassasiyetinizi artıran bu geçiş, aile ve ev hayatınıza daha fazla odaklanmanızı sağlar. Kendinizi ve sevdiklerinizi besleyin, çünkü ev, kalbin olduğu yerdir."

Günlük Burç Yorumlarınız

İkizler'de Ay, Balık'ta Mars ile Kare - 19:50 "Duygusal enerjimizi dengede tutmak için iç huzurumuzu bulmalıyız. Her zorluk, büyüme ve öğrenme için bir fırsattır."

En Sevilen Yazılar

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey