Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Başından Aldatma Geçmiş Bir İlişkiyi Kurtarma Yolları

Evliliğinizin dokunulmaz olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün…
Aldatıldınız fakat ayrılmak istemiyor musunuz?
Evliliğinizi kurtarmanın son bir yolunu mu arıyorsunuz?

Uzmanımız sizler için yazdı!

Aldatıldınız fakat ayrılmak istemiyor musunuz? 

Bir şans daha vermek isteyenler için kaleme aldık:

Evliliğinizin dokunulmaz olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün…

Aldatmak eşinize, sevgilinize yapmış olduğunuz çok büyük bir ihanettir. Peki aldatılmış bir ilişkiyi başa sarmak, onarmak mümkün mü?

sevgililer

 

👇 Evliliğinizde Yolunda Gitmeyen Bir Şey Varsa 👇 

Evlilikte bir şeylerin işe yaramadığını fark etmek korkunç bir histir.

Bir araya gelmek istersiniz, ancak bunun gerçekleşmesi için ilişkinizde çok fazla kırgınlık olduğunu düşünebilirsiniz. İşlerin iyi gitmediğini itiraf etmek kolay bir şey değildir, ancak işlerin yolunda gitmesini sağlayabilirsiniz.

❤ Aşk Falınıza Bakıyoruz 💜

Sizi düşüren sorunları düzenlerseniz, en büyük zorluklarla başa çıkabilirsiniz. Bu, ikinizin de, neyin yanlış gittiğini anlamak ve sonra onu bir arada çözmek ve evliliğinizi kurtarmak için bir şans olacaktır.

Öte yandan, bazı çiftler evlilikten vazgeçme yolunu alabilir, ancak bunun olmasına gerek yoktur.

elele çift

 

Bir adım geri atın, düşünün ve gerçekten yanlış olanı düşünün ve sonra kırık bir evliliği düzeltmek için bu yöntemleri deneyin:

 

 Aşkla İlgili Sorularınızı Cevaplıyoruz ❤

Sevdiğiniz şeyleri düşünün;

Kendinizi onunla ilk birlikte olduğunuz ve ona ilk aşık olduğunuz düşüncesine sokun. Birbirinize aşık olmanızı sağlayan şeyleri düşünün. Onun hakkına neyi sevdiğinizi ve onunla birlikte olmak isteyen nedeninizi düşünün. Onun en iyi özelliklerini not edin.

 

Birbirinizi tekrar dinlemeye başlayın;

Konuşmalarınızı tekrar yapın ve birbirinizle gerçekten iletişim kurmaya çalışın. Eşinizin size söylediklerini dinleyin. Birbirinizi tekrar dinlemeyi alışkanlık haline getirirseniz evliliğiniz düzenli bir sürece girecektir. Gerçek bir dinleyici olun.

 sevgililer aşk

Birbirinizle konuşun;

Çok büyük problemler olsa bile, sabırlı olun. Başkalarından ziyade birbirinizle konuşun. Sabırlı olun ve sorunlarla baş etmeye çalışın. Bu sizi genel olarak daha iyi zamanlara götürecektir.

 🌺 İlk 10 Dakikası Yalnızca 4,5 Lira 🌺

İletişimsizliğin ilişkinizde olmasına izin vermeyin;

Elbette, çocuklarınız , kariyeriniz ve hayatınızda başka şeyler de olabilir, ancak bunların evliliğinize zarar vermesine izin vermeyin. İnsanlar sürekli çalışırlar ve meşgul olurlar böylelikle hem kendilerine zaman ayıramazlar hem de etrafındakilerle iletişim halinde olamazlar. Eşinize daha fazla zaman ayırın onunla daha fazla konuşun ve hayatınız ne kadar meşgul olursa olsun, hala birlikte olduğunuzdan emin olun.

 

Tekrar bağlanmanın bir yolunu bulun;

Birbirinize tekrar bağlanmak için neyin ve nelerin gerekeceğini düşünün. Örneğin sadece ikiniz için bir gezi planlayın beraber vakit geçirin. Her gece ya da gün içinde bir araya gelerek birkaç dakika sohbet etmeye çalışın. Özel günlerde dışarı çıkın ve birbirinizi önemsediğinizi öncelik haline getirin.

 

Yeniden yolunuzu bulup yeniden birlikte olmak için bunu birbirinizi daha iyi tanıyarak başaracaksınız.

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.