Aşk gerçek midir? Aşkı anlatacak olsanız nasıl anlatırsınız?

tarihinde

<strong>Aşk</strong> nedir? <br />Neden yapıldığı anlaşılamayan, anlamsız bir hadisedir aşk…<br /><strong>Gerçek aşkı</strong> anlamak için, aşk nedir önce onu anlamamız gerekir.

 

Aşk Gerçek Midir? 

Neden yapıldığı anlaşılamayan, anlamsız bir hadisedir aşk…

Gerçek aşkı anlamak için, aşk nedir önce onu anlamamız gerekir. 

❤ Katina Aşk Falınıza Baktırın ❤

 

Peki aşkı anlatma gereği neden duyulur?

Terim olarak aşk: Sevginin fiziksel tepkileri, bir şeye bağlı veya başka birisine bağlı hissettiğimiz nörolojik bir durumdur.

 

sevgili

 

💖 Nokta atışı cevaplarımıza şaşıracaksınız 💖

Bir başkasına bağlı hissettiğimizde, beynimizde serotonin, oksitosin, vazopresin, dopamin ve norepinefrin gibi kimyasallar açığa çıkar. Bu kimyasalların tümü sevgi dolu düşünceleri düşünmemize ve sevgiyle ilişkili olduğumuz fiziksel duyuları hissetmemize neden oluyor.

Sevgi duygusu, bize büyük bir fayda sağlayan güçlü bir duygudur. İlişkileri sürdürmemize, başkaları için iyi şeyler yapmamıza, kendimiz için iyi şeyler yapmamıza, başkalarını korumamıza yardımcı oluyor

aşıklar

Aşk duygusu olmadan, yalnız, korkmuş, bencil ve terk edilmiş hissedeceğiz.  Gerçek aşk kişilerin birbirlerinin beklentilerini karşılamak ve birbirlerine güven, kabul ve destekle sevmeyi içerir. Gerçek aşk, birine, hak ettikleri saygı ile davranmaktır; çünkü onları sevgi dolu bir şekilde izleyebilirsiniz.

Aşkı başkasına anlatmaya kalkarsanız da anlatamazsınız.

Aşık olmuş birine de aşkı anlatamazsın. Aşık olmamış birine de.

😍 Promosyonlu Fallamızdan Yararlanın 😍

Aşk denilen şey sana ait olan bir şey çünkü , öyle tanımlanabilir bir şey değil. Hiç kimse için değil, hiç kimseye değil.

Otuz kişi de bir araya gelse on kişi de bir araya gelse hepsi için farklı bir histir aşk. 

Aşkı tanımlamayın, tanımlamaya da kalkışmayın. Yaşayabiliyorsanız ne mutlu, keyfini çıkarın. 

 

Diğer popüler yazılarımız:

Kader nedir? Değiştirilebilir mi?

Burç Aşk Uyumu ve Karakter Özellikleri

İlk buluşmada sevgili adayına mutlaka sorman gereken sorular

 

 

Merhaba Aziz ben İstanbul dan ıkı yıl oldu hayatım dakı kadına cok Aşıgım ve oyle bişey ki ona olan sevgim bambaşka ve onun sevgisi bana bambaşka onu ona nasıl anlatacgımı bilemiyorum bana yardımcı olun lütfen onu çok seviyorum

Aziz 5 yıl önce

sana iki lafım var uzun biraz ❗ Genç yaşda birini takıntı haline getirib adına AŞk diyoruk.AŞk çoooooooooooooooooooooooooooooook büyük kavramdır .Kafelerde el-ele gezmek değil .Kıskançlık krizine girmek değil .Zorla oldurmağa çalışmak degil.gurur yapıp karşı tarafdan ilgi beklemek değil.gidenin arkasından aptal gibi ağlamak hiç değil.AŞK çift taraflı yaşanır ve fedakarlık ister. Fedakarlık olmadan aşk olmaz.Fedakar olmayanada aşık olunmaz. saçma insanları takıntı haline getirip aşk kavramını basitleştirmeyin.

Emilya 4 yıl önce

Burç yorumlarınız e-posta kutunuza gelsin!

Son Yazılarımız

Kristal küre tüm sorularınıza cevap veriyor 🤫

Dün tanıştınız! Ya da uzun süredir karmaşık bir ilişkiniz var... Ümitsizce telefonda vakit geçirip bir arama ya da bir mesaj bekliyorsunuz? Acaba o da sizi düşünüyor mu? 🔮 Zihnini odakla ve kristal küreye dokunarak bir soru sor! Cevaplar bir tık uzağında 😉.

İsim Analizi : Harflerin Numerolojisi

Pisagoryan Numeroloji antik çağlardan beri kullanılan metafiziksel bir sistem. Sayıların kaderimiz üzerine etkisini araştırıyor. Kader sayısı hesaplamak için: Adımızın ve soyadımızın her harfinin karşılığı bulunan bir sayı vardır. Bu sayıların toplamı sahip olduğumuz kişilik özelliklerini gösterir. Doğum tarihimizden derlenen sayı kümesi de kader yolculuğumuz ile ilgili açıklamalar yapar.

Erkekler neden ciddi ilişkiden korkarlar?

Ciddi bir ilişkiye geçeceğiz diye sevinirken karşı tarafın hiç de oralı olmadığını görüyorsunuz. Peki bunun sebebi ne? Erkekler neden uzun soluklu bir ilişkiye başlamak konusunda daha tedirgin? İşte cevaplar...

Günlük Burç Yorumlarınız

Ay'ın Satürn ile Sekstil açısı ve Uranüs ile Üçgen açısı "Gün boyunca, manevi derinliklerinize dalın ve iç huzurunuzu bulun. Duygusal dengenizi koruyun ve finansal kararlarınızı bilgece yapın. Bugün, aile ve kariyer arasındaki dengeyi bulmak için mükemmel bir gün olabilir."

En Sevilen Yazılar

Kuş Tüylerinin Anlamları: Meleklerin Mesajlarını Keşfedin

Yakınınızda kuş tüyü bulmak size oldukça sıradan bir olay gibi görünebilir. Ama kuşlar gökyüzüyle ve evren çok güçlü bağlara sahiptir. Koruyucu meleklerimizin bize mesaj göndermek için etrafımıza bu tüyleri bırakmasına şaşırmamak gerekir. Ama tüyün rengine göre bu mesajın anlamı farklılık gösterir. İşte detaylar!

Düşündüğünüz Kişinin Rüyasına Girmek Mümkün!

Rüyalar bilinçaltımızın kontrolündedir. Dolayısıyla rüya gören bir insanın zihnine girmenin oldukça hatta imkânsız bile olduğu kabul edilir. Yine de insanların rüyasında bizi görmelerini sağlayacak belirli yöntemler mevcuttur. Nasıl mı?

Üçlü Saatlerin Anlamları: 03:33 - İstikamet Mutluluk!

03:33, 03:33, 03:33... Neredeyse bu saatin sizi takip etmeye başladığını düşüneceksiniz! Gece uykunuzu bölen basit bir tesadüften çok daha fazlasıyla mı karşı karşıyasınız? Kesinlikle öyle! Üçlü saatler şans eseri karşımıza çıkmaz. Onlara kendinizi kaybolmuş hissettiğiniz anlarda denk gelirsiniz. Evren ve koruyucu melekler doğru yolu bulabilmeniz adına size yol göstermek istiyor! Onların tavsiyelerine kulak verin....

Çift ve Ters Saatlerin Anlamları

Eğer tesadüf eseri çift ve ya ters saatlerle karşılaşırsanız bilin ki bu saatler size bir mesaj iletmek istiyor. Bu mesajları merak mı ediyorsunuz? Detaylar yazımızda!

Kara Ay Nedir?

Kara Ay'ı gökyüzünde aramanın anlamı yok! Gerçek anlamda var olmayan Kara Ay, Ay'ın Dünya etrafındaki yörüngesindeki duraklarından birine karşılık gelir. Peki Kara Ay, burcunuz üzerinde ne gibi etkilere sahiptir? Uzman astrologlarımız bu gizemli Ay'ın tüm yönlerini sizler için derledi.

Burcunuza Dair Her Şey