Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Gerçek Aşkı Bulmak İçin İzlemeniz Gereken Beş Adım

Her şeyin bu kadar hızlı değiştiği günümüz dünyasında aradığınız eşsiz inciyi nasıl bulacaksınız ? İşte tam da bu noktada bizim 5 önerimiz devreye giriyor.

 

2016 aşksız geçti ve artık yeni yılda yepyeni bir heyecan hissetmek ve hayatınızın aşkı olacak kişiyi bulmak mı istiyorsunuz ? Bravo, yalnızlığınız sona eriyor, 2 kişilik yaşamaya merhaba deyin.

Peki ama her şeyin bu kadar hızlı değiştiği günümüz dünyasında aradığınız eşsiz inciyi nasıl bulacaksınız ??
İşte tam da bu noktada bizim 5 önerimiz devreye giriyor.

 
Bekarlık da sultanlık ama bu kadar uzun süre boyunca değil. :) Şimdi 5 etapta ilişkisi yokt’an ilişkisi var’a nasıl geçeceksiniz onu göreceksiniz. Tavsiyelerimizi dinleyenlerin kalbinin boş kalmasının mümkünatı yok !
 

  • İstek ve arzularınızın üzerinden geçin

Ruh eşinizi aramaya koyulmadan önce ilk kendinize sorun ve kendinize karşı dürüst olun. Bir ilişkiden ne bekliyorsunuz ? Sizin için katlanılmaz birinin tarifi nasıldır ? Yeni bir hikayeye başlamaya hazır hissediyor musunuz ?

Alanlarında uzman falcı ve astrologlarımızdan kişisel tavsiyeler alın, ilk 10dakikası 3,5 tl!  ►
Hemen Ara
  • Dışarı çıkın ve cesaret edin

Sizin evde oturduğunuz ve hayatınızın aşkının gelip kapınızı çaldığı bir aşk hikayesi daha duyulmadı (tabi pizza siparişini getiren kişi değilse bu kişi). Yolda yürürken veya ulaşım araçlarını kullanırken bakışlarınızın farkında olun ve merhaba demekten çekinmeyin, bu aslında bir nezaket gereği yapılması gereken bir davranıştır, sonrasını kim bilebilir…belki de bu merhaba karşınızdakinin sizi en sonunda kahve içmeye çağırmaya cesaret ettirecektir.

 

  • Orjinal olun

Başkası gibi davranmayın. Hep en doğal halinizle olun. Bu haliniz ilk önce sizi memnun etmeli, siz kendinizi kendiniz olarak sevmiyorken başka kim sevebilir ki ? Belki çok gürültülü kahkaha atıyorsunuz ? Belki de kızarıyorsunuz ? Ya da burnunuzu mu beğenmiyorsunuz ? Bunların hepsi size siz özelliğini katan, sizi çekici ve otantik kılan detaylar. Bu sebepten bunları değiştirmek, saklamak yerine kendinize güvenin.

  • Bağlantılarınızı Kullanın

Eminiz ki arkadaşlarınızdan veya iş arkadaşlarınızdan biri sizi birine yakıştırıyor ve onunla tanışmanızı sağlamak istiyordur. Bu tip tanışmalardan korkmanızı gerektirecek hiçbir şey yok. Her zaman çok rahat hissetmesek ve görüşme çok iyi geçmese de tüm kapıları kapatmadığınızı arkadaş çevrenizin bilmesi lazım.

Alanlarında uzman falcı ve astrologlarımızdan kişisel tavsiyeler alın, ilk 10dakikası 3,5 tl!  ►
Hemen Ara
  • Kendinizi sevin

Başkası tarafından sevilebilmenin ilk kuralı kendinizi sevilmeye layık olduğunuzu bilmektir. Siz de farketmişsinizdir ki kendine güveni, sevgisi tam olan insanlar hep daha çekicidirler.

 
Yakın zamanda aşkı bulacak mısınız ?? Falcı ve astrologlarımız sorularınızı cevaplıyor  Hem de ilk 10 dakikanız yalnızca 3,5tl

 

Bunları da Seveceksiniz

Ay dönümleri ve Saçlarınızın Uzaması

 2017 HOROZ YILI

Aşk Ateşini Tekrar Yakalayın

Erkekler Gelecekten Korkar

Bize yorum bırakın

Bizimle iletişime geçin.