Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Erkekler Ne İster? Erkekleri Tanıma ve Anlama Kılavuzu

Kadınlar erkeklerden daha karmaşık diyoruz ama erkekleri gerçekten tanıyor muyuz? Partnerizi daha iyi tanımanız için gerekenleri sizler için yazdık.

 

Erkekleri Tanıma Kılavuzu

Partnerinizi daha iyi tanımak ister misiniz?  

Erkekler Mars’tan kadınlar Venüs’ten sözünü çok duymuşuzdur. Bizi anlamadıklarını düşünürüz ama onların da anlaşılma isteğini göz ardı ederiz. Daha mutlu bir ilişki veya daha huzurlu bir iletişim için onların neleri sevip, sevmediğini, nelere sinirlenip sinirlenmediğini öğrenmek istiyorsanız bunlara 10 adımda bir göz atalım.

☏ Telefondan Falda Kampanya : 10dksı 1 Euro ☏

1- Erkekler basit oldukları kadar da kurnazdırlar. Mesela bir erkek size ilk tanışmanızda "Bana biraz kendini anlatır mısın?" diyorsa sizin zayıf noktanızı bulup sizi oradan fethetmek istiyordur onlara bu şansı vermeyin bırakın biraz uğraşsınlar.

2-"Zor kadın" algısı! Bunu hepiniz bilirsiniz erkekler zor kadınları sever. Bunu biraz size açmak istiyorum ne kadar zor olursanız o kadar peşinizde koşar ve o kadar size bağlanır.

3- Araba kullanırken ona trafik kurallarını anlattığınızda ve dikkatli olmasını söylediğinizde, sizi asla ve asla dinlemezler, fanatiği olduğu futbol takımının maçını izlerken, işteki sorunlarınızı anlattığınızda sizi dinliyor gözükse bile aslında kesinlikle dinlemezler.

4- Bir gün bile ona böyle bir cümle söylemeyin: “Bugün bir iş görüşmesinde çok ilginç bir adamla tanıştım.” Sizin başka birine karşı duyduğunuz ufak bir ilgi, sizden şüphe duymalarına neden olur.

❤ Aşk Hayatınızdaki Şüphelerinizi Falla Giderin ❤

5- Size bir sır: erkekler doğal ve bakımlı kadınları sever. Fazla makyaj onlara itici gelecektir.

6-Başkalarının yanında ilişkinizden söz edip yakında evleneceğinizi söylemek partnerinizi sinirlendirebilir. Özel hayatınızı başkalarıyla paylaşmak hoşuna gitmeyebilir.

7-Küçük ve şımarık bir çocuk gibi konuşarak, kendinizi hasta hissettiğinizi ve ateşinizin olduğunu söylemeniz onun çok hoşuna gider.

8-Eski ilişkilerinden nadir de olsa bahsettiklerinde, yüzünüzde beliren merak ve kuşku dolu ifadeleri görmekten çok keyif alırlar. Çünkü dozunda kıskanılmak onların da hoşuna gider.

9-Sanılanın aksine onların da romantik hayalleri vardır. Mesela sevdikleri kadından bir bebek sahibi olmak, onların en büyük hayallerindendir.

☞ Aşk hayatınızın geleceğini öğrenmek için TIKLAYINIZ ☜

10-Onunla bir gelecek hayal ediyorsanız, onun elinizde tutmak için, ona her zaman güçlü olduğunu ve mükemmel olduğunu hissettirin. Bu sevginizi güçlendirip, kendisini sizi yanınızda güvende ve mutlu hissetmesini sağlayacaktır.

Bunları da Seveceksiniz

Kadınlar ve Erkekler Arasındaki 15 İlginç Fark 

ERKEKLER İLK ADIMI NEDEN GEÇ ATAR

Erkeklere Sorduk: Kadınları Daha Çekici Yapan Özellikler

Terk Edilmeye Son Rehberi: Bir erkeğin ilgisi nasıl çekilir?

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.