Bizi arayın:
0212 900 28 79

Bizi arayın:
0212 900 28 84

Erkekler Kadınlarda İlk Bakışta Nelere Dikkat Eder?

İlk intiba çok önemli. Bu yüzden erkekleri etkilemek için her daim doğru noktalara dikkat etmemiz gerekiyor. Peki erkekler bir kadında neye dikkat eder?

 

Erkeklerin Dikkatini Çeken Noktalar

İlk intiba çok önemli. Karşımızdakine verdiğimiz ilk izlenim, çevremizdekilerin hakkımızda ilk bakışta düşündükleri ilişkilerimizin devamını belirliyor. Bu yüzden her zaman formda olup doğru bir imaj çizmeye çalışmamız çok önemli.

Elbette erkeklerin kadınlarda dikkat ettiği birçok şey var. Örneğin, kadının tavrı ve mimikleri, giyim tarzı, bakımlı olması ve kendine güveni erkekler için her zaman bir zaaf oluşturuyor.

Peki erkekler bir kadında ilk olarak nerelere dikkat eder?


Aklınıza takılan soruları sormanız için size önerdiğimiz en iyi medyumlar:

Bir Falcıyla Görüş


1- Saçlar

Saç tercihi erkekten erkeğe değişiyor. Bazı erkekler kıvırcık saç severken, bazıları düz saçlı kadınlardan hoşlanır. Ancak her ne olursa olsun, dolgun saç her erkeğin istediği bir saç türüdür; tüm erkeklerin zaafıdır. Saçlar, erkeklerin kadınlarda ilk baktıkları yerlerin başında gelir. Bu yüzden saçların her daim bakımlı ve ilgi çekici olması çok önemli.

 

2- Vücut hatları

 Herkesin bildiği bir gerçek var: Erkekler genellikle dolgun vücut hatları olan, yani iri göğüslü ve kalçalı kadınları çekici buluyor. Hal böyle olunca bir kadının vücut hatları erkeklerin baktığı ilk yerlerin başında geliyor. Ayrıca bilinen bir başka gerçek, erkeklerin ne çok kilolu ne de çok zayıf kadınlardan hoşlandığı. Bu yüzden yediklerimize ve içtiklerimize dikkat etmemiz, kilomuzu ideal oranda tutmamız en önemli noktalardan biri.


En İyi Medyumlar Aşk Hayatınızın Geleceğini Anlatsın


3- Gülümseme

Hakiki bir tebessüm hiçbir erkeğin gözünden kaçmaz! Ve hatta çok dile getirilmese de, erkeklerin kadınlarda dikkat ettikleri ilk şeylerden biri de gülümseme. Güler yüzlü kadınlar pozitif enerjileriyle etraftaki erkekleri kendilerine hayran bırakır. Bunun yanı sıra eğer güzel ve içten bir gülümsemeye sahipseniz, etrafınızdakileri ilk bu özelliğinizle etkilemeniz çocuk oyuncağı!

 

4- Eller ve Tırnaklar

Erkekler tırnak ve el bakımına ayrıca bir önem veriyor. Haliyle, ellerini tutacakları kadının bakımlı tırnaklara sahip olması çok önemli. Bu yüzden bakımlı eller ve tırnaklar erkeklerin dikkatini çeken noktaların başında geliyor!


Aşkı Ne Zaman Bulacaksın? En İyi Falcılar Cevap Veriyor


5- Stil/Giyim tarzı

Giyim tarzı ve stil kadında da erkekte de aynı derecede önemli. Bu yüzden şık, kendine ve vücut tipine yakışanı giyen kadınlar erkeklerin dikkatini hemen çekiyor. Bir kadın ne kadar güzel olursa olsun, bu güzelliği tamamlayan bir stile sahip değilse dikkat çekemez. Özellikle mini etek, topuklu ayakkabı gibi detaylar birçok erkeğin aklını başından almaya yeter de artar bile!

 

6- Koku

Güzel bir parfüm seçimi en ilgisiz erkeği bile uyandıracak nitelikte! Güzel kokmak çoğu zaman temizlik göstergesi olduğundan, erkeklerin dikkati kokuya yöneliyor. Ancak tenine uygun parfüm seçmek, parfümü temiz tene uygulamak ve çok aşırı sıkmamak esas noktalar arasında.

Sizce erkekler kadınlarda ilk nereye bakıyor? Yorumlarınızı bekliyoruz! 

 

Sizin için seçtiğimiz diğer yazılar:

 

 

Bize yorum bırakın

CANLI FAL

Türkiye'nin en iyi falcılarına aşk hayatınızla ilgili çıkmazları danışabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin.